Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth manager

Anand (4)|29.7.2003 21:58
Zdravim!
Mam iPaq 3970 a pouzivam pripojenie cez bluetooth. Avsak od urcitej doby, mi neukazuje detegovany telefon ani nefunguju nastavenia, je tam len prazdne okno. Pripojenie vsak funguje bez problemov. Potreboval by som poradit. Dakujem.
hybo (3107)|30.7.2003 05:41
Co je to od urcite doby ? Instalacia nejaka aplikacie ? Alebo iny "ukon" ?
PavelR. (2184)|30.7.2003 08:34
[QUOTE="Anand"]Zdravim!
Mam iPaq 3970 a pouzivam pripojenie cez bluetooth. Avsak od urcitej doby, mi neukazuje detegovany telefon ani nefunguju nastavenia, je tam len prazdne okno. Pripojenie vsak funguje bez problemov. Potreboval by som poradit. Dakujem.[/QUOTE]

Tohle se mi stavalo na iPAQu 3970 taky. Nekdy byla pricina jasna - tj. mel jsem v nastaveni Bluetooth Manageru nastaveno odstranit vsechna neaktivni zarizeni po 7 dnech (Bluetooth Manager\Tools\Settings for All devices\zalozka General polozka Delete inactive devices from this device group after ... days, defaultne je tam 30 dnu a funkce neni zapnuta). Nekdy ale doslo k tomu, ze i kdyz jsme mel tuto polozku neaktivni, tak i presto se sparavova zarizeni ztratila. Pomohlo vytvorit nove parovani a pak bylo vse OK.

PavelR.
Butch_ce4you (73)|15.4.2005 10:57
Help, kde Bluetooth Manager roste ? nikde jsem to nenašel :-(
Zdenek Malinsky (9781)|15.4.2005 20:52
Předchozí příspěvky jsou skoro 2 roky staré.
BT manažer mívá ikonu v pravém dolním rohu (modrý osmiúhelník) nebo start-settings-connection. Nejsi moc konkrétní, tak nevím, o co Ti jde.:?