Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9000 , Eurotel, 3G, GSM a signal

aaischa (660)|7.2.2006 09:45
ahojte, preflahoval jsem mda IV ted aktualne mam 1.20.00GER pedtim jsem mel imate 1.12.00 a problem pretrvavai radio sem upgradoval... moc casto se mi stav ze ma problemy s prechoem mezi UMtS a GSM obcas pri prechodu srati signal na cca 4minuty a pak se zas chytne ale stve me to protoze mi pak prijdou treba zmeskany hovory :((( prosim poradte.. p.s. zaruku nemm :sarcastic: bez umts je to ok.. je tohle normalni vlastnosti tohoto mdacka ?
JanHavlicek (635)|7.2.2006 15:17
spíš než jinou ROMku bych zkusil jiné radio, zkoušels ?
aaischa (660)|7.2.2006 19:09
jj rádio též z 1.04.00 na 1.06.00 což je nejnovější.. občas mě to zlobí.. telefonuji, a pak nejednou šlus.. došel 3G signál... někdy je přechod na gsm plynulý někdy ne... není to i chyba operátora, že 3G ještě není uplně ve finálním stavu? je to divný...
Pavlucha (1496)|8.2.2006 09:27
Už jsme to tady spolu jednou probírali ... mám úplně ten samý problém a nevím co s tím. Jediná možnost je nastavit si pouze GSM linku. Jestli je to problém operátora nebo telefonu - to netuším, ale Miloš Strouhal údajně tyto problémy nemá.
Taky mi to leze krkem, protože když si přepnu 3G, tak se mi nikdo nedovolá. Jen mi choděj SMS o zmeškaných hovorech. :evil:
dmisek (10)|8.2.2006 22:11
Myslím, že to není potíž Universalu.
Mám stejné zprávy od kolegů s jinými 3G zařízeními. Je to podobné jako když se budovala GSM síť - vjedete do údolí a je po signálu. Sám jsem se pokoušel 3G užívat, ale ani při cestě po Praze jsem nezůstal stále v dostatečném signálu.
Obávám se, že prozatím nezbývá než mít přeputo napevno na GSM a na UMTS přepnout jen před stahováním většího objemu dat nebo před "ukázkou zázračné videotelefonie" a to v místech se silným 3G signálem.
Mohu se mýlit, ale zatím jsem na nic lepšího, než je zde uvedené nevymyslel. Kdyby někdo vymyslel něco chytřejšího - rád to ovšem využiji. Zatím doufám, že se pokrytí zlepší.
aaischa (660)|8.2.2006 22:22
mě právě totiž kamarád řekl že s jeho nokii 6680 což má taky 3g nemá takovéto problémy ale hodně lidí taky tvrdí že je to endokonalou 3G sítí, a soudě podle toho že na xda-developers.com nikdo nic takovýho neřeší tak to asi bude problémem eurotelu.. videohovory jsou ok i při 2-3čárkách... :sarcastic: