Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vytáčení telefonních čísel přímo z Outooku na MDA III

Václav Endler (96)|6.2.2006 11:48
Předem se omlouvám, jestli jsem to někde přehlédl,ale zajímalo by mne jestli je možné být kabelem připojen k notebooku, z aplikace Outlook rovnou na MDA III vytočit telefonní číslo kontaktu a přes HF s ním hovořit a poznámky zapisovat na notebooku?
JanHavlicek (635)|6.2.2006 14:22
myslím, že ne, outlook na to není dělaný
Martin Ráž Hoch (1832)|6.2.2006 14:39
Lze to pomocí modemu - dáš v Outlooku "volat kontakt" a ono to vytočí na analogu číslo:D, vím že jsem to dřív používal, ale nevím, jak je to s MDA:)
Václav Endler (96)|6.2.2006 18:36
[QUOTE="JanHavlicek"]myslím, že ne, outlook na to není dělaný[/QUOTE] Asi nemáš pravdu se Siemensem ME45 mi kontakty vytáčel, ale nemohl jsem zárověň používat HF, protože Me45 nemá bluetooth
Václav Endler (96)|6.2.2006 18:40
[QUOTE="MRH"]Lze to pomocí modemu - dáš v Outlooku "volat kontakt" a ono to vytočí na analogu číslo:D, vím že jsem to dřív používal, ale nevím, jak je to s MDA:)[/QUOTE] problém je, že ho Outlook a ani notebook nevidí jako modem, ale napadlo mě takový to "drbání pravou rukou za levým uchem":?, vytáčet kontakty skrz "Remote Display Control 1.0" Doufám, že někdo přijde na lepší řešení.;)
JanHavlicek (635)|6.2.2006 19:41
jak to fungovalo s tím Siemensem ? Používalo se tedy sluchtko a mikrofon z toho Siemense ? Trochu jsem to zkoumal a jak to tak vypadá, možná by to mohlo jít přes bluetooth modem, který outlook vidí. Jestli třeba přes USB kabel, to si nejsem jistý. Hledal jsem na internetu a nikde se o tom moc nepíše. našel jsem akorát toto poměrně staré téma, které ale také nebylo vyřešeno - http://www.mtekk.com.au/forums/viewtopic.php?p=27212
Václav Endler (96)|6.2.2006 20:47
U toho Siemense byla ta výhoda, že se dal nainstalovat jako hardwerový i jako softwerový modem. Tím to bylo usnadněné