Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPV C550: multimediální tlačítka

glogloman (173)|5.2.2006 14:47
Mohl by mi některý dobrotivý:) majitel Orange SPV C550 / HTC Hurricane poslat zástupce 4 multimediálních tlačítek (Prev., Play, Next, WMP) ze složky Windows (nebo klidně napsat jen jejich obsah..)? Jejich názvy jsou:
SHORT_AP1.lnk
SHORT_AP2.lnk
SHORT_AP3.lnk
SHORT_AP4.lnk
Potřebuju je, protože jsem si nahrál T-Mobile SDA II ROMku, kde je totiž čeština, ale těm 4 tlačítků přiřadí zástupce na "kancelářské" programy:( A když jsem se jim snažil sám přiřadit /windows/wmplayer.exe nešlo pak ve WMP nastavit jim jejich funkce..:!: :no.:

Předem díkes moc za pochopení a pomoc..;)
glogloman (173)|6.2.2006 17:16
Prosíííííííím.. prosím prosím.. smutně koukám..:( :( :( To se nenajde žádný dobrotivec, který by kouknul do svého HTC Hurricane do složky Windows a nenapsal mi obsah těch zástupců:?: :?: :?: Nebo tu snad neni nikdo s timhle stroječkem? :sarcastic:

Díkes etě jednou MOC předem !!! :D
santaclause (4)|17.9.2006 12:22
tiez by som sa pridal....mohol by niekto kunut do tych registrov prosim
will27 (131)|17.9.2006 12:39
On by vam nekdo pomohl, ale nejvice lidi zde ma Qtek 8310... Jestli by byla sance na podobnost techto zastupcu, tak vam klidne poslu ty z Qteka:yes:
EDIT: Koukam, ze jde asi o spesl tlacitka, ktera Qtek nema... :oops:
glogloman (173)|17.9.2006 15:37
jo jo.. přesně tak jedná se o 4 HW tlačítka pro ovládání WMP.. bohužel ani doteď mi nefungujou.. :? :( :(( :mad: :evil: :dead: :no: :!:
santaclause (4)|17.9.2006 15:51
hmm ked daco zozenies tak napis mne by stacilo aby to co je najviac nalavo (to Tmobil ruzove) mi spustilo WMP a to by bolo secko hentak mi to vyhovuje..bohuzial pravda je taka ze vacsina si kupila 8310, ale ja som jeden z tych ktory si na slovenskom trhu nebude kupovat zariadenie za 15000 tisici a este bude platit pausal...
santaclause (4)|17.9.2006 16:02
glogloman (173)|17.9.2006 16:18
tohle jsem už kdysi zkoušel, ale to je bohužel pro Orange SPV C550 s ROMkou od Orange (ten teda mám, ale s českou T-Mobile ROMkou) a The Core Pocket Media Player a ne Windows Media Player.. a stejně jsem to nějak nerozchodil, takže jestli se o to pokusíš ty, tak ti asi moc bohužel neporadim, ale pokud by se ti to povedlo, dej mi prosím vědět (já ti kdyžtak taky dám vědět, kdybych se náhodou něco novýho dozvěděl - už jsi asi třetí..)
santaclause (4)|17.9.2006 19:39
no samozrejme ani nahodou nedoslo k zmene, ja mam origos Tmobil romku ktoru mam od kupy zariadenia....teda hlasim ziadna zmena ale hladat budem...