Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 54

Téma: Autonabíječka na LOOX N500

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Já jsem to vyřešil za 48,-Kč. Koupil jsem ve výprodeji CL pro Ericcson GH888, v ceně 20,-Kč a konektor za 22,-Kč. Jenom bacha, nejde to rovnou! Ten Erik měl napájení 6,5V, ale vcelku chytrej integráč, takže jsem vyměnil dva odpory a dává to 5,03V a 0,7A, což specifikaci USB odpovídá. GPS v N500 jede, CL dobíjí, prostě pohoda. Pokud by někdo chtěl, možná ještě najdu schémátko, nebo se mrkněte na HW serveru, tam se to řešilo a někde je tam i kalkulačka na výpočet součástek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Odkaz na výpočet je tady : http://www.hw.cz/Teorie-a-praxe/Navr...o-a-levne.html
    Vin zadávejte 13,8V(střední hodnota v autě).

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Hlavne nekupujte tu sadu z Alzace, koupil sem ji a prohloupil sem.Uplne mrtvy pda neozivy, a pokud pouzijete autonabijecku v kombinaci s GPS (N500,520) tak nestiha vubec nabijet.Jinak ty parametry autonabijece byly 5,0V a 850mA, ted cekam na vyrizeni reklamace, tak sem zvedavej co reknou.Original nabijec do auta od FSC dava 2A, coz je saklra rozdil a s gps nabijel uplne v pohode, takze na nabijecce do auta nesetrit!

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Novis
    Hlavne nekupujte tu sadu z Alzace, koupil sem ji a prohloupil sem.Uplne mrtvy pda neozivy, a pokud pouzijete autonabijecku v kombinaci s GPS (N500,520) tak nestiha vubec nabijet.Jinak ty parametry autonabijece byly 5,0V a 850mA, ted cekam na vyrizeni reklamace, tak sem zvedavej co reknou.Original nabijec do auta od FSC dava 2A, coz je saklra rozdil a s gps nabijel uplne v pohode, takze na nabijecce do auta nesetrit!
    Ja jsem ji na www.alza.cz koupil a v pohode nabiji pri zapnute GPS. Mam 520 a TT.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

No tak to zavidim, taky mam 520 + TT a sice se to tvari ze nabiji, ale opak je pravdou, takze bud byla chyba v nabijecce bo nevum :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

No vcera mi to pri navigaci zacalo hlasit, ze dochazi baterka, soupnul jsem to do nabijecky (cigaretak CL a USB kabel) a asi za hodinu se to pri zapnute 520 a TT nabilo na 50 %.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Zkousel sem to stejne, akorat tak z 50% sem to soupnul na nabijecku a misto dobijeni se to vybijelo vesele dal :sarcastic: a uplne mrtvy pda to uz vubec nenabilo

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

panove... chci se zeptat - potreboval bych nutne AUTO-NABIJECKU na Fujitsu-Siemens N500 - vlastne ja tady zalozil tento thread nicmene zda se mi zbytecne to objednavat z internetu - vite tedy o nejakem specializovanem obchode na PDA v OSTRAVE?? Vim ze jsem kdysi na nejaky obchod natrefil na internetu, ale at hledam jak hledam proste ted nic nemuzu najit ( diky

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Xyxao
    vite tedy o nejakem specializovanem obchode na PDA v OSTRAVE??
    gsmobil.cz a objednejte si tohle: http://www.brodit.com/images/234492.pdf

Nováček
    Registrace
    May 2006

a dala se použít ta redukce, co se dodává v balení? takový ten krátký konektor, co lze odpojit z šňury od dobíjení? jinak mi asi jako nejekonomičtější (vzhledem k tomu, že nepotřebuji GPS v autě denně) řešení přijde ten USB adaptér do zásuvky od zapalovače.
    nebo se dá sehnat někde levnější a lepší řešení, nějaký přímo CL adaptér?

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

koupil jsem na www.alzasoft.cz za par korun. a funguje to.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od hide007
    a co jste koupil? )

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Mijo
    a co jste koupil? )
    Se to tady už probíralo.
    http://www.alzasoft.cz/vmax-nabijeci-set-pro-pda-hp-ipaq-h19xx-h22xx-h55xx-usb-220v-auto-mezinarodni-redukce-d45462.htm
    Akorát to bylo na LOOX520.
    Někomu to prej nedobíjí. Mě jo. Mám Focuse, normálně zapalovač vzadu, do přední zdířky to nejde.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mijo
    a co jste koupil? )
    Se to tady už probíralo.
    http://www.alzasoft.cz/vmax-nabijeci-set-pro-pda-hp-ipaq-h19xx-h22xx-h55xx-usb-220v-auto-mezinarodni-redukce-d45462.htm
    Akorát to bylo na LOOX520.
    Někomu to prej nedobíjí. Mě jo. Mám Focuse, normálně zapalovač vzadu, do přední zdířky to nejde.
    je ten link správně? je tam odkaz na kabel pro ipaq a ani jinde jsem nic pro Loox nenašel.

a navíc 700kč mi nepřijde jako "pár korun". ale i tak díky

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

No tam jsem koupil na LOOXE, stalo to asi 350,- Kc. Asi uz ho tam nemaji. Bylo to nekdy v lednu.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. autonabiječka LOOX 420
    Od Molex_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 15-01-2007, 11:16
  2. autonabiječka k FSC Loox 420
    Od Molex_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-11-2006, 00:10
  3. LOOX N500 skákající GPS