Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FTP - total commander

Barbados (189)|5.2.2006 10:37
je mozne se pomoci total commanderu pripojit k pc pres wifi a obousmerne pretahovat soubory ?V pripade ze by to slo prosim o navod , a v opacnem pripade se ptam jestli takovy nejaky program existuje . dikes
mousefromhouse_ce4you (268)|5.2.2006 11:13
Jasne ze to jde... Nejdriv musis ze svveho PC udelat FTP server (nejlepe pomoci programu Cerberus FTP). Potom nastavis v TC heslo, login, IP tveho PC a jedes : )
beecher (9270)|6.2.2006 10:37
Pripadne pouzit vlastnost Windows a to sdileni souboru... ;)
betbeerblack (5)|25.3.2006 14:40
Mne sa zapacil opacny postup: v PDA nainstalovany CeDeFTP Server a pripajam sa z booku - a cele PDA jak na dlani..
Surgical (2364)|25.3.2006 18:48
Hm opacny postup je nejjednodussi pouzitim pluginy WinCE
do TotalCommandera (vyzaduje verzi 5.5 a vyssi a nainstalovany AS).
Pak ve svem TotalCommanderu vidim PDA skrz naskrz :)
Upozorneni. Nelze kopirovat do PDA soubor rozbalovany z archivu, nejprve je treba dekomprimovat a pak prehravat. Jinak nema chybu....
vario (441)|25.3.2006 21:48
[QUOTE="Surgical"]Hm opacny postup je nejjednodussi pouzitim pluginy
do TotalCommandera ....[/QUOTE]
to umíš přes wifi ? ;)
Surgical (2364)|25.3.2006 21:51
Jiste, kdyz mam pres wifi Active Sync, ja mam WM2003SE...
MilanSu (823)|25.3.2006 23:26
Souhlasim plne se Surgicalem, pouzivam Total Commander a plugin WinCE a jsem naprosto spokojeny, jak pise, vse jak na dlani (na to s tim archivem taky obcas zapomenu, ale to neni zase az takovy problem). Rozhodne mensi, nez se zorientuju v klasickem pruzkumnikovi (toho mam dost, kdyz ho musim pouzivat u zakazniku)
Petr_z_Ujezda (140)|12.3.2007 20:27
Přes Total Commander na PC se normálně připojím na hebhosting (www.o2webhosting.cz) přes ADSL modem/router/access point Draytek Vigor 2500We. A mohu normálně přenášet soubory.
Na Pocket PC (WM5, ETEN M700) jsem si nyní dal Pocket PC Total Commander 2 a zkoušel jsem se připojit. Nastavení přístupu na server/adreář mám stejné. Ale ať se připojuji jak chci, nejde to. Zkoušel jsem připojení přes:
a) USB ActiveSync
b) WiFi na můj Access Point
c) přes GPRS/EDGE
Všechno proběhne dobře, mění se pár hlášek v okně, naposledy Download. Pak něco problikne, ale nelze to přečíst. Co s tím?
Vím, že O2 má dnes problémy, ale z PC to funguje. Tím to tedy asi nebude.
Jirka007 (161)|30.4.2007 10:47
Používám taky plugin WinCE do TotalCommandera, ale po hard resetu zařízení mi jede přenos souborů asi tak 5x pomaleji než před tím.Čím to může být prosím?