Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odinstalování programů

XBC (52)|5.2.2006 08:57
Mám Acer n50 asi měsíc, takže pokud se zeptám hloupě, tak se omlouvám. Po odinstalování programů mě občas po něm zůstane ikona a nejde odstranit. Teda aspoň já nevím jak. A není to vždy, tak nevím co s tím. Poradíte prosím někdo? Děkuji.
Brco_ce4you (447)|5.2.2006 09:09
windows/start menu/programy a tam jednoducho zmazat zastupcu.
XBC (52)|5.2.2006 09:16
No to jsem pochopitelně zkoušel, ale nefunguje to. Napíše to : Nelze najít program pro zpuštění souboru. Ujistěte se, že je nainstalovanýprogram... No bodejť by byl, když jsem ho odinstaloval. Tak nevím.
Barbados (189)|5.2.2006 10:01
[QUOTE="Brco"]windows/start menu/programy a tam jednoducho zmazat zastupcu.[/QUOTE] Mozna bych pouze doplnil ze je to treba udelat ve spravci souboru napr . Total comanderu
XBC (52)|5.2.2006 13:06
No stále v tom mám hokej, postupuju přece při odinstalování programů vždycky stejně a tak, jak mě radíte. A někdy ta ikona zůstane a někdy ne. A v seznamu programů ten co odinstaluju zmizí, ale ikona v nabídce zůstane.
Zdenek Malinsky (9781)|5.2.2006 14:43
To je problém aplikací třetích stran, jak kvalitně je udělán "odinstalátor" a také kam si program co ukládá a odkládá. S tím bohužel nic nenaděláme.

V Total Commanderu nebo File Exploreru jdi do složky Windows\Start Menu\Program a zde můžeš zástupce smazat. Mají koncovku .lnk
Pokud by nebyl zástupce v této složce, koukni do Windows\StartUp tam by také mohl být.
XBC (52)|5.2.2006 19:55
Díky moc, už se mě to podařilo. Já v tom zatím pěkně plavu, mám PDA teprve měsíc, tak se ještě učím úplné základy. No ale lepší se to. Tak ještě jednou děkuju.
XBC (52)|5.2.2006 23:11
Tak já už fakt nevím, zůstala mě tam ještě jedna ikona dávmo odinstalovaného programu a ta se nedá stejným způsobem jak ty ostatní odstranit. Jak zjistit kde je netuším. Pomóóóóc!
Zdenek Malinsky (9781)|5.2.2006 23:47
Nejlepší bude, až si vyzkoušíš všechny programy a rozhodneš se, co chceš v PDA mít, udělat hard reset a pak vše znovu nainstalovat.

Co te kde zůstalo?
XBC (52)|6.2.2006 00:07
Zdravím tě. No to je právě to, já to nemůžu nikde najít. Je to ikona programu Adobe reader, který jsem vyzkoušel a odinstaloval. Asi se na to půjdu vyspat, a zítra budu pokračovat v bádání. Díky ti za ochotu pomoct.