Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: GPS ASUS Solar+MDA II

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Surgical
    No, jsem si takrka stoprocentne jisty, ze GPSka vytvori BT seriovy port, ale urcite to nebude ani COM1, ani COM2.
    Jde videt, ze jsi MDA II nikdy nemel...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Díky moc kluci, už mi to chodí:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A co tomu pomohlo?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

No,musím přiznat asi nejvíc BTTools. Dík :yes:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ne, nemel jsem MDA II, jen Compacta. Pak MDA III. Predtim Jornadu, iPaq 3870...Silham po necem stejne vykonnym jako Tvuj Axim Beechere, ale GSM/GPRS/EDGE modulem in....zatim nenachazim.
    Lezou za mnou s Variama, vcera jsme rozbehavali Acera 311, mel jsem v pazourech iPaq 4700, Looxe 520, Universala...Hezke hracky pro dospele kluky...i holky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak dospej taky a pochopis, ze Axim X51v + neomezeny vyber BT GSM/GPRS/EDGE/3G modulu rockz!

Tohle je typicky priklad, proc nechtit Phone Edition, protoze mas brutalne omezeny vyber a nemusis cekat az se nekdo smiluje a vytvori takove zarizeni. Mel jsem pred tim DP2 a dnes po nem ani nevzdechnu, spise se potutlene usmivam, kdyz vidim, co vsechno lidi na Phone Edition resi.
    Chci upgrade na 3G? Stal mne rovnou korunu, ne 25 papiru za neco sileneho, jako je MDA Pro. Neco nefunguje? Flashni tam novou ROMku. Proc bych to delal, kdyz mi vsechno na PDA a mobilu funguje tak, jak ma? Kdyz chcipne PDAcko, mobil ma stale 50% baterie, takze neprichazim o moznost volani. Jdu do hospody? Proc sebou tahnout cihlu? Staci mobil, kde mam vsechno potrebne (kontakty, kalendar, poznamky, ukoly - co kdyby nahodou sef volal a chtel neco vedet) a ktery je lehounky, ztrati se v kapse u kalhot.
    Tohle proste vsechno jsou plusy (a je jich jeste daleko vic), ktere daleko prevazuji to, ze to jsou dve zarizeni a musim je zvlast nabijet. Bohuzel si to malokdo uvedomuje... ops:

Vzdyt sam vis, pokud dobre chapu dobre tvou prezdivku, ze delas chirurga, ze cim jednodussi zarizeni, tim mene poruchove. Typickym prikladem jsou hypermoderni all-in-one merici pristroje apod. Kdyz jsem jeden videl v praci u me pritelky kompletne zkolabovat a pritom ostatni jednoucelovky pipali dal, tak mi bylo dost smutne...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja si pockam Kombinaci vykonne (ve sve dobe nejvykonnejsi) PDA za 32 litru (coz byl blahe pameti iPaq 3870 v roce 2001) + mobil jsem mel dost dlouho, abych se presvedcil o vyhodach zarizeni all-in-one...musim rici, ze je MDAIII. zatim stale splnuje...Vario, ktere jsem si puvodne jako "upgrade" koupil a pak ho nechal kolegovi jsme taky nakonec naucili behat k vseobecne spokojenosti (ale zakladem ke spokojenosti byl az OmapClock a firmware rady 2.x.x.x....
    Zdravotnicka technika, to je malinko jina kapitola. V podminkach kartelu a defacto predem odstavene konkurence (tzv. certifikaty pro pouziti pro lekarske ucely, ktere jsou nesmyslne, podplacene a otviraji prostor k predrazovani podle analogie napriklad pojizdneho zebriku, ktery dodavany americkemu namornictvu pro myti/udrzbu palubnich stihacek F/A-18 Hornet byl dodavan za 75000 dolaru a identicky v obchodni siti typu naseho Baumaxu pro domaci pouziti za 75 dolaru, nebo fibroskopu od firmy Olympus, ktery prodavan celnikum k nahlizeni do automobilovych nadrzi stoji 30 000 korun, ale identicky stroj prodavany k nahlizeni do lidskych zaludku stoji 300 000 korun bez prislusenstvi) se mohou dit i jina zverstva...
    A kdyz jsou zisky male, tak se objevi treba ptaci chripka

Ale, ta druha pulka mela byt do SZ, jiste je to OT, tady neni blog. Uz se tesim, jak me zase maznes :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Nevie nikto kedy ma GPS ASUS Solar presne dorazit do obchodov?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Volba? ASUS P552w, E-TEN M800?.. Vyhral ASUS P750 !!:)
    Od kevin19_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 19-03-2009, 17:34
  3. Kde koupit ASUS SOLAR BT GPS
    Od Jan Svoboda v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 18-04-2006, 18:39