Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Synchronizace s vice nez 2 PC

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Zkousel nekdo vymyslet jak by se dalo synchronizovat PDA s vice nez dvemi PC? Mam PC doma, PC v praci a notebook, a rad bych aby se moje PDA synchronizovalo se vsemi temito pocitaci. Standardni ActiveSync ale nabizi jenom dve partnerstvi...
    Jde to nejak obejit nebo jenom delam neco blbe?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Pokud muze byt i placeny zpusob, tak treba synchronizaci s serverem exchange - www.eoutlook.cz nebo www.acmail.cz

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jenom dotaz. V praci na PC a na tom notebooku mate snad rozdilne data v Outlooku?

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Nemam, v Outlooku v praci i na notebooku chci mit stejna data.
    Vzhledem z tonu odpovedi mam pocit ze mi po jejim precteni melo neco dojit, ale nedoslo... :sarcastic: tak me kdyztak prosim nakopnete v cem mi to ma pomoct...
    Diky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, proc kdyz budete mit stejne data v Outlooku na PC a notebooku v praci, to s nimi chcete synchronizovat? To nestaci s jednim?

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Pokud na to pujdu takhle, tak si muzu rict, ze mi vlastne staci mit data na jednom pocitaci, tak proc dva, a kdyz uz jsem u toho, tak proc vlastne potrebuju PDA, kdyz papirovy diar byl taky fajn... Proste bych rad mel outlook aktualizovany ve vsech trech pocitacich. V praci sedim u pracovniho PC (je to pohodlnejsi nez notebook a mam tam aplikace ktere do notasu nedostanu) doma sedim u domaciho PC (vicemene ze stejneho duvodu) a kdyz jedu nekam na cesty nebo k zakaznikovi, tak si beru notebook - a mel bych v nem rovnez rad vsechny udaje z kalendare, kontaktu atd.... pokud to nejakym zpusobem pujde (jinym nez odstranovat pokazde jedno partnerstvi pri pripojeni k pocitaci...).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Aha, chapu-li tedy dobre, vy se z PDA snazite udelat to, na co je urcen Exchange server. Potom opravdu doporucuji prechod na sluzbu eOutlook.cz, takhle budete mit data vzdy na jednom miste...
    K tomu neni vhodne pouzivat PDA...

Podobná témata

1. Synchronizace více mailů v outlooku
    Od ohm_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-07-2009, 01:55
  2. synchronizace více kalendářů
    Od kenika v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-01-2008, 22:51
  3. Synchronizace vice zarizeni s jednim PC