Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
reklama

Synchronizace s vice nez 2 PC

David79 (11)|4.2.2006 11:31
Zkousel nekdo vymyslet jak by se dalo synchronizovat PDA s vice nez dvemi PC? Mam PC doma, PC v praci a notebook, a rad bych aby se moje PDA synchronizovalo se vsemi temito pocitaci. Standardni ActiveSync ale nabizi jenom dve partnerstvi...
Jde to nejak obejit nebo jenom delam neco blbe?
cenebris (144)|4.2.2006 13:40
Pokud muze byt i placeny zpusob, tak treba synchronizaci s serverem exchange - www.eoutlook.cz nebo www.acmail.cz :)
beecher (9270)|6.2.2006 11:29
Jenom dotaz. V praci na PC a na tom notebooku mate snad rozdilne data v Outlooku? ;)
David79 (11)|6.2.2006 13:54
Nemam, v Outlooku v praci i na notebooku chci mit stejna data.
Vzhledem z tonu odpovedi mam pocit ze mi po jejim precteni melo neco dojit, ale nedoslo... :sarcastic: tak me kdyztak prosim nakopnete v cem mi to ma pomoct...
Diky.
beecher (9270)|6.2.2006 13:59
No, proc kdyz budete mit stejne data v Outlooku na PC a notebooku v praci, to s nimi chcete synchronizovat? To nestaci s jednim?
David79 (11)|6.2.2006 16:12
Pokud na to pujdu takhle, tak si muzu rict, ze mi vlastne staci mit data na jednom pocitaci, tak proc dva, a kdyz uz jsem u toho, tak proc vlastne potrebuju PDA, kdyz papirovy diar byl taky fajn... Proste bych rad mel outlook aktualizovany ve vsech trech pocitacich. V praci sedim u pracovniho PC (je to pohodlnejsi nez notebook a mam tam aplikace ktere do notasu nedostanu) doma sedim u domaciho PC (vicemene ze stejneho duvodu) a kdyz jedu nekam na cesty nebo k zakaznikovi, tak si beru notebook - a mel bych v nem rovnez rad vsechny udaje z kalendare, kontaktu atd.... pokud to nejakym zpusobem pujde (jinym nez odstranovat pokazde jedno partnerstvi pri pripojeni k pocitaci...).
beecher (9270)|6.2.2006 16:54
Aha, chapu-li tedy dobre, vy se z PDA snazite udelat to, na co je urcen Exchange server. Potom opravdu doporucuji prechod na sluzbu eOutlook.cz, takhle budete mit data vzdy na jednom miste...
K tomu neni vhodne pouzivat PDA...