Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Problém s Microsoft ActiveSync

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, mám problém se synchronizací Yakumo delta x+PC.Vždy se yakumo spojí s PC, ale při kopírování souborů se vždycky náhodně odpojí.Může mi někdo pomoci?
    Díky moc. Michal
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Jak sou ty sobory velky? Pokud dotst, tak je to vlastnost AS a zvolil bych nejakou alternativni cestu k prenosu souboru, ctecka, nebo Softick Card Export II

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Soubory mají tak 250-350Mb, tak že dost, ale ono to vypadne tak po 2-3min.Čtečku bohužel nemám

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Při souborech v řádu desítek MB (nebo bylo-li více několikamegabytových) mě to dělalo taky, a nejen s PDA přes hotsync, stejně se mi choval mp3 přehrávač. Pomohlo vytažení tiskárny z USB portu, pak už se žádné problémy nevyskytly. Stejným způsobem jsem "spravil kopírování" dalšímu člověku.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Díky za rady.Určitě to vyzkouším

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem vyzkoušel vyndat kabel z tiskárny a vše je ok.Ve snu by mě nenapadlo, že to může být tím usb od tiskárny.Díky za pomoc

Guest

Jak jsi na to prisel s tou tiskarnou je to doopravdy tak jak tu pises.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Můj bývalý mp3 přehrávač se choval jako mass storage. Nechtělo se mi věřit, že by taková prkotina jako je kopírování souborů měla haprovat. První, co mě napadlo, že problém bude nejspíš někde kolem USB (přejaté zkušenosti ohledně poloprofi USB zvukovek) a protože nejjednodušší, co jsem mohl udělat, bylo odpojit jediné další aktivní USB zařízení, totiž tiskárnu, udělal jsem to a hle - řešení bylo na světě.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Bohužel, musím konstatovat že i po vypojení tiskárny se to pořád opakuje zhruba po 2 minutách.. zkusím ještě vytáhnout všechny USB zařízetí.. (jen myš nechám) a uvidíme..

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Měl jsem vytáhlé všechny věci USB dokonce i myš a nic.. pořád se ztrácí.. asi nezbyde nic jiného než koupit tu čtečku..

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Tak to jsi první, o kom vím, že mu to nefunguje. Díky za info. Ale stejně bych se přikláněl k názoru, že je na vině nějaký problém s USB (zvukoví "inženýři" o tom už popsali tuny papíru) a nikoliv ActiveSync. Cihlařům v mém dosahu nedělá problém přes ActiveSync (různé verze, různá pda) naplnit celou 4GB kartu soubory o velikosti stovek megabytů.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Myslíš že by pomohly nějaké lepší USB ovladače?? Pokud ano, prosím dej sem link a já je vyzkouším.. diky

Podobná témata

1. problem se synchronizaci Microsoft ActiveSync pres USB
    Od dj.gotfrua_ce4you v sekci Yakumo
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-02-2007, 22:04
  2. MICROSOFT ACTIVESYNC VERSION 4.1
    Od Miloš Strouhal v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 25-09-2005, 21:25
  3. Microsoft Activesync 4 ??
    Od david131 v sekci Zbývající PPC