Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pop3 přes seznam.cz

brad pitt (5)|3.2.2006 02:22
Ahoj,mam problemek... Od doby,kdy email.cz presel pod seznam.cz,nejde mi se pripojit na muj email pres pop3 ucet.Nastavim vse dle pokynu,ale pokazde kdyz se pokousim pripojit skrz pop3 na svem mda3 ke svemu uctu,objevi se obrazovka s mym prihlasovacim jmenem (ktere je uz vyplneno) a heslem,ktere kdyz vyplnim (urcite spravne :) a klepnu na "prihlasit" ,po chvilce se opet objevi tato obrazovka s vyplnenym jmenem a potvrzenim hesla,ktere opet vyplnim a takto stale dokola.Logicky se nabizi,ze zadavam spatne heslo,ale to urcite ne.Ten ucet jsem se pokousel nastavit snad uz 5x a pokazde je to stejne.Jo,nikdy to nehlasi nejakou chybu (spatne heslo,jmeno).Nevi nekdo co delam spatne..?Ma nekdo podobnou zkusenost..?Diky
Zdenek Malinsky (9781)|3.2.2006 06:21
Tohle už je obehraná písnička - se seznamem problémy byly jsou a budou :no:
brad pitt (5)|3.2.2006 09:58
počkej a ono se to tu už nebo něco podobnýho řešilo..?Zajížděl jsem hodně do historie,ale kde nic,tu nic...
beecher (9270)|3.2.2006 10:27
Zdenal to myslel obecne...

Osobne bych se podival, jestli mate v nastaveni e-mailu aktivovany POP3. Myslim, ze se to muselo aktivovat...
brad pitt (5)|3.2.2006 12:43
tak jsem projel celej email krizem krazem,ale zadny aktivovani pop3 jsem tam nenasel.Pouze jak pop3 nastavit.Skoda,prislo mi to jako dobrej napad...
beecher (9270)|3.2.2006 12:51
Prejdete na Centrum, maji pristup pres IMAP... ;) :D
pekro (346)|3.2.2006 13:10
přihlášení na Email.cz přes pop3:
Důležité je v přihlašovacím jméně zadávat neco@email.cz (včetně toho @email.cz)

POP: pop3.seznam.cz
SMTP: smtp.seznam.cz (nebo jiný přes operátora, to už je jedno)
Jméno: neco@email.cz
Heslo: 123456

Funguje odzkoušené!

Na Seznam.cz bez @seznam.cz

POP: pop3.seznam.cz
SMTP: smtp.seznam.cz (nebo jiný přes operátora, to už je jedno)
Jméno: neco
Heslo: 123456
brad pitt (5)|3.2.2006 14:41
Pekro,ty jsi buh,dekuju moc :-) !Vlastne dekuju vsem za zajem.Jeste takovy drobny dotazek... Asi budu vypadat jako blbec (coz taky jsem he),jaky je rozdil mezi pop3 a IMAP..?Vim ze to ma neco docineni s praci s mailama v telefonu,kdy to u pop3 nema na samotnym emailu zadny vliv,kdezto u IMAP se prace v telefonu prenasi i primo na samotny email... Nebo se mylim..?Dekuju.
cenebris (144)|3.2.2006 16:31
Na imap na centrum doporucuji dat pozor - v diskusi se tady parkrat objevily nazory, ze to nefunguje uplne jak ma ve vsech postovnich klientech.

Jinak vyhody imapu co znam:

- moznost trideni/filtrovani posty do slozek primo na serveru
- moznost ukladani odeslane/rozepsane posty na serveru
- server vi, ktere zpravy uz jsou prectene a na ktere jsem odpovedel (vyhoda pri praci na vice zarizenich, napr. notebook + pc + pda = vsechny maji stejne udaje a pristup ke vsemu)

Mozna je toho vic, sam pouzivam imap prave kvuli temto moznostem.
RStein (2012)|3.2.2006 20:14
IMAP podporuje i nas email, takze si muzete zridit schranku na Atlasu ;)
tazz1 (680)|4.2.2006 09:36
[QUOTE="RStein"]IMAP podporuje i nas email, takze si muzete zridit schranku na Atlasu ;)[/QUOTE]

Jen Atlas? Volny treba ne?