Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 43

Téma: Ukázka práce procesoru Omap TI850

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Množí se zde pochybnosti o "rychlosti" zarizeni s procesorem Omap TI850 , ač neuměle nakonec se mi podařilo jakžtakž zaznamenat krátkou ukázku a pak už opravdu ať každý uváží sám ...... :-))
    zařízení Dopod 818Pro (Omap TI850)
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Hm, ale tohle jen prepinani mezi procesy. Mne by vice zajimal chod ruznych narocnych aplikaci - video etc.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Prave nejvice pochybnosti se tocilo ohledne prepinani mezi programy - dokonce nekdo uvadel ze uzivatel MDAc bude zdesen atd.proto jsem zatim vytahnul prave toto ....
    Ohledne videa - natacet film bezici v PDA na kameru mi pripada blbost :-)) Filmy bezi ABSOLUTNE bez problemu - veskere video mam upravene 320x240 , 25f/s , 350-390 kbps ......
    prihazuji hledani v TomTomovi ...
    neni problem pripadne "prihodit" ukazku na miru ....... tedy v programech ktere vlastnim :-)
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

No zrovna prepinani programu bych se nebal. S tim videem mas pravdu - prece jen video ve spravnym formatu zvladne v pohode i OMAP z Tungstenu T a Siemens SX1. Ja jsem mel pochybnosti hlavne spojeni aplikace narocna na procesor + WM5 (WM jsou narocne na HW o tom neni pochyb)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Co konkretne mas na mysli ...... nic neni problem .-))

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

A jak slapou graficky narocne aplikace jako hry atd.? Hm ale jakej tam mas system?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Hry nehraju , tady neposlouzim .....

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

A jaky tam teda mas system?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No jaky asi ..... :-) ...WM5 samozrejme

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Hmmm. Čumím.
    Lepší jednou vidět, jak 100 krát slyšet (číst). :yes:
    Udělej ještě pár záběrů. Třeba práce s fotos, rotaci obrazovky, nebo např. spuštění PocketAcrobat Readeru (pokud ho máš).

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

No vypada to pekne. Jeste bych se chtel ujistit v typu zarizeni Dopod 818Pro = MDAc?? A co problemy Varia?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, pokud jsou aplikace pootvirane na pozadi tak je to jiz pro procesor snadna prace mezi nimi prepinat, na rozdil od situace ze je musi opravdu otevrit.. Takhle svizne to beha i na starickem MDA 1 s prahistorickym 206 MHz ARM procesorem. Spis by mne zajimala jina situace, takova situace, jakou skoro kazdy den zazivam v zamestnani i mimo nej. V kancelari mam zpravidla MDA polozene na stole, pichnute do nabijecky, a v prubehu celeho dne mam pusteny na pozadi jak Skype, tak mChat(icq), automaticke stahovani posty kazdych 5 minut, a do toho si v pripade potreby poustim na par minut High Quality stream CT24 ve WMPlayeru a sleduji aktualni zpravodajstvi a nebo si poustim Ocko. A nebo brouzdam na internetu. To vse mi jede pres UMTS, ale neni to pravidlem, pripojuji se i na firemni sit pomoci mini USB, nebo pokud je v dosahu wifina (nudne nakupy v obchodnich centrech), tak radeji pres ni. A zarizeni v prubehu cele pracovni doby ovladam vyhradne mysi pres BlueTooth + klavesnici. Tak, a ted by mne zajimalo, jak bude OMAP reagovat pri spustenem a pripojenem wifi, kdy v zarizeni budes online jak na icq, tak na Skypu, budes mit spustenou automatickou kontrolu posty, budes koukat na nejake streamovane video a nebo poslouchat radio, a nebo browzdat na nejakych ne-optimalizovanych strankach, a do toho si budes intenzivne chatovat s nekym jak pres icq, tak pres Skype, bude ti chodit jedna zprava za druhou a do toho ti prijde treba nejaky ten email ci dokonce sms. Pripadne ti nekdo zavola. A aby jsi simuloval jeste zatizene Blutooh, ne jen wifi, prijmi ten hovor pres Bluetooth headset, pokud jej vlastnis. Vim ze tahle situace muze nekomu pripadat uchylna, ale pro mne je to jiz bezna praxe, jsem stale on-line na vsem na cem je to jen mozne, a pres Skype diky UMTS volam a prijimam hovory casto. A tohle vsechno mam v pohode spustene a ne a ne se cokoliv kousnout, vse beha jak z praku.. :yes: Zajima mne co na to OMAP?..

Edit: obcas se mi v aute stane ze si pripojim navigaci, pustim Tom Toma a na pozadi mi stale bezi Skype, icq, kontrola posty a nejaky marast.. Vse opet pres UMTS, takze zadna pomala data, kdyz se posta rozhodne tahat velky email, ci mi nekdo zrovna sendne icq ci Skype, Intel to proste musi i se zapnutou navigaci rozchodit. A taky ze jo. Co v takoveto situaci udela OMAP? Nekolik velice narocnych procesu v jeden okamzik..

Edit: davno jsou pryc casy kdy jsem mel cas videa upravovat pro PPC, snizovat bitrate a orezavat rozliseni.. Kdyz mi proste prijde 10ti megovy email s nejakym kratkym spotem ci vtipnou reklamou okamzite si to pustim. Ackoliv je to treba v rozliseni 640x480 a bitrate okolo 1000 ve wmv. Co na to OMAP? Jak mu svedci sledovani neoptimalizovanych videi?..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

No nevím no, není to trošku zbytečná otázka z tvého pohledu (tzn. HTC Universal)? Myslím, že odpověd je jasná, ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To Miloš Strouhal:
    Nemůžeš pořád porovnávat tvého "notebooka" s Variem . Co se týče neoptimalizovaného videa, tak i krátké šoty se trochu zadrhávají. Ale na druhou stranu, přes Pocket DivX encoder jsem z DVD převedl film (optimalizovaný pro PDA) a Vario ho přehraje úplně s přehledem.

Přepínání aplikací co ukázal Losos není problém. Horší je náběh programu při jeho spuštění, ale to je do značné míry ovlivněno WM5. Něvěřím, že když spustíš PIM aplikaci nebo navigaci na Universalovi, tak ti tam vyskočí hned.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nevyskoci, samozrejme, jelikoz sebesikovnejsi procesor vzdy bude brdzen ve WM5 tou pameti.. Co se ale tyce porovnani s Universalem, ackoliv jsem to tak podal, ucel byl jiny.. Jde o to, ze krome te wifi a UMTS muj stary Compact celkem zvladal vetsinu z tech popsanych situaci..

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. XCPUScalar ver. 3.00 > nyní podpora i procesorů OMAP
    Od ElSoft v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 05-05-2008, 21:20
  2. Prace s OZI
    Od Baltazarek_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-03-2008, 11:02
  3. Práce s PDA