Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ukázka práce procesoru Omap TI850

Losos_ce4you (1147)|2.2.2006 21:40
Množí se zde pochybnosti o "rychlosti" zarizeni s procesorem Omap TI850 , ač neuměle nakonec se mi podařilo jakžtakž zaznamenat krátkou ukázku a pak už opravdu ať každý uváží sám ...... :-))
zařízení Dopod 818Pro (Omap TI850)
Kasei (89)|2.2.2006 22:08
Hm, ale tohle jen prepinani mezi procesy. Mne by vice zajimal chod ruznych narocnych aplikaci - video etc.
Losos_ce4you (1147)|2.2.2006 22:14
Prave nejvice pochybnosti se tocilo ohledne prepinani mezi programy - dokonce nekdo uvadel ze uzivatel MDAc bude zdesen atd.proto jsem zatim vytahnul prave toto ....
Ohledne videa - natacet film bezici v PDA na kameru mi pripada blbost :-)) Filmy bezi ABSOLUTNE bez problemu - veskere video mam upravene 320x240 , 25f/s , 350-390 kbps ......
prihazuji hledani v TomTomovi ...
neni problem pripadne "prihodit" ukazku na miru ....... tedy v programech ktere vlastnim :-)
Kasei (89)|2.2.2006 22:19
No zrovna prepinani programu bych se nebal. S tim videem mas pravdu - prece jen video ve spravnym formatu zvladne v pohode i OMAP z Tungstenu T a Siemens SX1. Ja jsem mel pochybnosti hlavne spojeni aplikace narocna na procesor + WM5 (WM jsou narocne na HW o tom neni pochyb)
Losos_ce4you (1147)|2.2.2006 22:21
Co konkretne mas na mysli ...... nic neni problem .-))
Kasei (89)|2.2.2006 22:30
A jak slapou graficky narocne aplikace jako hry atd.? Hm ale jakej tam mas system?
Losos_ce4you (1147)|2.2.2006 22:43
Hry nehraju , tady neposlouzim .....
Kasei (89)|2.2.2006 23:34
A jaky tam teda mas system?
Losos_ce4you (1147)|2.2.2006 23:37
No jaky asi ..... :-) ...WM5 samozrejme
osch (1330)|2.2.2006 23:57
Hmmm. Čumím.
Lepší jednou vidět, jak 100 krát slyšet (číst). :yes:
Udělej ještě pár záběrů. Třeba práce s fotos, rotaci obrazovky, nebo např. spuštění PocketAcrobat Readeru (pokud ho máš).
Kasei (89)|2.2.2006 23:59
No vypada to pekne. Jeste bych se chtel ujistit v typu zarizeni Dopod 818Pro = MDAc?? A co problemy Varia?
Miloš Strouhal (3997)|3.2.2006 00:25
No, pokud jsou aplikace pootvirane na pozadi tak je to jiz pro procesor snadna prace mezi nimi prepinat, na rozdil od situace ze je musi opravdu otevrit.. Takhle svizne to beha i na starickem MDA 1 s prahistorickym 206 MHz ARM procesorem. Spis by mne zajimala jina situace, takova situace, jakou skoro kazdy den zazivam v zamestnani i mimo nej. V kancelari mam zpravidla MDA polozene na stole, pichnute do nabijecky, a v prubehu celeho dne mam pusteny na pozadi jak Skype, tak mChat(icq), automaticke stahovani posty kazdych 5 minut, a do toho si v pripade potreby poustim na par minut High Quality stream CT24 ve WMPlayeru a sleduji aktualni zpravodajstvi a nebo si poustim Ocko. A nebo brouzdam na internetu. To vse mi jede pres UMTS, ale neni to pravidlem, pripojuji se i na firemni sit pomoci mini USB, nebo pokud je v dosahu wifina (nudne nakupy v obchodnich centrech), tak radeji pres ni. A zarizeni v prubehu cele pracovni doby ovladam vyhradne mysi pres BlueTooth + klavesnici. Tak, a ted by mne zajimalo, jak bude OMAP reagovat pri spustenem a pripojenem wifi, kdy v zarizeni budes online jak na icq, tak na Skypu, budes mit spustenou automatickou kontrolu posty, budes koukat na nejake streamovane video a nebo poslouchat radio, a nebo browzdat na nejakych ne-optimalizovanych strankach, a do toho si budes intenzivne chatovat s nekym jak pres icq, tak pres Skype, bude ti chodit jedna zprava za druhou a do toho ti prijde treba nejaky ten email ci dokonce sms. Pripadne ti nekdo zavola. A aby jsi simuloval jeste zatizene Blutooh, ne jen wifi, prijmi ten hovor pres Bluetooth headset, pokud jej vlastnis. Vim ze tahle situace muze nekomu pripadat uchylna, ale pro mne je to jiz bezna praxe, jsem stale on-line na vsem na cem je to jen mozne, a pres Skype diky UMTS volam a prijimam hovory casto. A tohle vsechno mam v pohode spustene a ne a ne se cokoliv kousnout, vse beha jak z praku.. :yes: Zajima mne co na to OMAP?..

Edit: obcas se mi v aute stane ze si pripojim navigaci, pustim Tom Toma a na pozadi mi stale bezi Skype, icq, kontrola posty a nejaky marast.. Vse opet pres UMTS, takze zadna pomala data, kdyz se posta rozhodne tahat velky email, ci mi nekdo zrovna sendne icq ci Skype, Intel to proste musi i se zapnutou navigaci rozchodit. :) A taky ze jo. Co v takoveto situaci udela OMAP? Nekolik velice narocnych procesu v jeden okamzik..

Edit: davno jsou pryc casy kdy jsem mel cas videa upravovat pro PPC, snizovat bitrate a orezavat rozliseni.. Kdyz mi proste prijde 10ti megovy email s nejakym kratkym spotem ci vtipnou reklamou okamzite si to pustim. Ackoliv je to treba v rozliseni 640x480 a bitrate okolo 1000 ve wmv. Co na to OMAP? Jak mu svedci sledovani neoptimalizovanych videi?..
Standa_ce4you (380)|3.2.2006 07:02
No nevím no, není to trošku zbytečná otázka z tvého pohledu (tzn. HTC Universal)? Myslím, že odpověd je jasná, ne? ;)
macula_ce4you (691)|3.2.2006 07:47
To Miloš Strouhal:
Nemůžeš pořád porovnávat tvého "notebooka" s Variem ;) . Co se týče neoptimalizovaného videa, tak i krátké šoty se trochu zadrhávají. Ale na druhou stranu, přes Pocket DivX encoder jsem z DVD převedl film (optimalizovaný pro PDA) a Vario ho přehraje úplně s přehledem.

Přepínání aplikací co ukázal Losos není problém. Horší je náběh programu při jeho spuštění, ale to je do značné míry ovlivněno WM5. Něvěřím, že když spustíš PIM aplikaci nebo navigaci na Universalovi, tak ti tam vyskočí hned.
Miloš Strouhal (3997)|3.2.2006 08:00
Nevyskoci, samozrejme, jelikoz sebesikovnejsi procesor vzdy bude brdzen ve WM5 tou pameti.. Co se ale tyce porovnani s Universalem, ackoliv jsem to tak podal, ucel byl jiny.. Jde o to, ze krome te wifi a UMTS muj stary Compact celkem zvladal vetsinu z tech popsanych situaci.. ;)
Losos_ce4you (1147)|3.2.2006 08:05
No,budeme muset udelat jeste neco specielniho pro Milose :-D Uvodem ale poznamenavam ze ani pri "bezne" praci jak pises tak nejsou videt zadne zmeny oproti tomu co jsi videl na videu,odezvy a reakce jsou stejne.Starty nekterych programu nejsou samozrejme tak rychle jako prepinani mezi nimi , ale ten start je v desetinach sekundy,takze to je zase na urovni MDAc,ale ukazu .... :-) Ohledne neupravenho videa vsak nic poznamenavat nebudu , to ale je hodne "out" :-) Pripojeni wifi , k BT sluchatku jsem pripojen nepretrzite i doma , Skype nepouzivam - jelikoz na Omapech poradne nefunguje , beha SJphone bez problemu,teda volani,jinak to neni program pro WM5 a je trochu nepohodlny takze to nepouzivam . O mchatu nevis ze je pusteny , maily mam pro automaticke stahovani spustene nepretrzite , bezi mi rezidentne program na blokovani hovoru atd. Ohledne SMS nechapu v cem by mohl byt problem kdyz prijde ??? Pri zapnutem TomTomovi je prijmuti hovoru , pripadne hledani v seznamu , napsani SMS ci zavolani uplne stejne jako pri nezapnutem , nic jineho mne pri zapnute navigaci zatim nepotkalo - co bych musel delat :-)) Odpoledne ti to holt ale nahraju , zatim premyslej co jeste bude potreba (jen bych chtel upozornit ze srovnavame zarizeni s Omap a Xscale 416MHz - nejlepe MDAc ne s megacihlou , ackoliv krome videa , Skype a mozna prace s 10mb souborem v excelu Omap chodi minimalne stejne jako tvuj Xscale 520MHz ale s vetsim rozlisenim,ktere ty odezvy pekne degraduje) Hlavni ale proc tohle pisu je aby pripadny zajemce o MDAc II nebo Vario nebo cokoliv jineho s Omapem vedel ze to co se obecne pise (i tady na ce4you) o Omapech je absolutni hovadina , neni to zadna degradace a zarizeni pracuje minimalne stejne dobre jako MDAc s kterym je potreba to srovnavat, prace s moha pustenym programy zaroven je naopak mnohem sviznejsi nezli na Xscale,kdyz budem poustet vice a vice MDAc skonci a vytuhne a Dopod jede nepretrzite stejne bez zadychani .....
Miloš Strouhal (3997)|3.2.2006 09:05
Jenze Compact hrave zvladal jak neupravena videa, tak Skype, tak i vetsi soubory ve wordu, excelu, prezentace ci pdfka. A ty sam pises ze s timto si OMAP neporadi. Ok, to jsou ale veci jez na cihle jiz od dob MDA 2 intenzivne dnes a denne vyuzivam.. Proto bych se take jiz nevzdal VGA displeje. Ty treba ne, jini take ne, ale jsou zde i taci jez si to zarizeni kupuji aby na nem mohli v pripade nouze a nepritomnosti notebooku pohodlne pracovat, misto toho aby si se stopkami v ruce pocitali pocet spustenych procesu a rychlost prepinani mezi nimi..
Surgical (2364)|3.2.2006 10:00
Mno, je to o koncepci zarizeni: Vario je komunikator, ktery komunikacni zalezitosti btw. opravdu zvlada skvele (kdyz funguje). Ale funkce PDA jsou u nej sekundarni...jaksi navic, at se clovek snazi jak snazi, bez drbani se za uchem nemuze rict, ze plnohodnotne nahradi PDA.
Compact je bez diskuze plnohodnotne PDA, jen...mrnave :) Ze umi i telefonovat-komunikovat, je skvela featurka, ktera ho vystreluje uzitnou hodnotou hodne vysoko.
Z tohoto uhlu pohledu tedy ani Vario, Ani Compact II s jejich OMAPama na malejch (relativne) frekvencich a vykonech puvodniho Compacta rozhodne nenahrazuji....
Universal je jina vahova kategorie, bezesporu...ale...viz posledni radka meho podpisu.
Losos_ce4you (1147)|3.2.2006 10:29
samozrejme mdac a jeho klony nenahradi velke pda s vga , stejne jako pda i s vga nenahradi notebook a ani zpetne mdac s jeho moznostm vzhledem k rozmerum. vsude je u neceho kompromis . ja tady chci jen uvest na "pravou miru" myty o "tragicke" neschopnosti Omapu a pripadnem zdeseni uzivatelu kteri by presli treba s mdac. hodne lidi by tyhle nesmysly mohly odradit od koupe a to by byla skoda,vzdyt masinky to jsou pekne . ze jsou problemy s variem neni spatnou volbou procesoru , ja to dokonce po vice nez mesici prace s Omapem a predchozim vice nez rocnim souziti s mdac vidim ze htc pri vyberu sahlo dobre .....
Surgical (2364)|3.2.2006 10:33
Jiste, clovek si zvykne...i na sibenici :)
A kdyz se nekdo naucil ovladat mobila od Siemense a rozchodit BT na Nokii, tak uz ho prekvapi jen maloco, co by neslo resit :)

Jinak ad PDA versus notebook versus stolni pocitac. Na to, na co jsem puvodne pouzival notebooka, dneska bez vyhrady pouzivam PDA. To, co jsem potreboval delat na stolnim PC, jsem nikdy na notebooku nedelal. Takze jsem sluzebniho notebooka bezmilosti vratil...nepotrebuju. Kdybych byl fotograf na cestach, resp. komentator, redaktor atd. asi bych mluvil jinak, jiste, ale pro moje mobilni potreby je PDA v dnesni podobe potazmo s GSM/GPRS konektivitou a WiFinou presne to prave orechove.
"Velke PDA s VGA" Compact nenahradi...Ano, snim o VGA PDAcku, ale pri stejne uhlopricce s QVGA zas takovy prinos VGA zatim nepredstavuje, drtiva vetsina aplikaci VGA nevyzaduje/nevyuzije. Ale chtel bych, moc bych chtel :) A kdyby melo 800x600 s uhloprickou vetsi o palec podporene prislusnym grafickym chipem/akceleratorem, tak si klidne necham presit saka, aby se mi do kapsy veslo :) Ale at telefonuje/komunikuje :)
beecher (9270)|3.2.2006 10:37
[QUOTE="Surgical"]A kdyz se nekdo naucil ovladat mobila od Siemense...[/QUOTE]Tak to je presne... :D :D :D
Ty nekoho takoveho znas? ;)
Surgical (2364)|3.2.2006 10:59
Umim z neho zavolat vytukanim cisla :)
beecher (9270)|3.2.2006 11:32
:D Tak to bych mozna zvladnul taky, ale jinak... Uff... To chce s telefony spolecnosti Siemens hodne trpelivosti...
Losos_ce4you (1147)|3.2.2006 15:14
Jeste jsem pripravil opravdu "zhuverilost :-)) aby uz opravdu nebylo pochyb :-))
Zaklad je NEPRTRZITE prehravani videa - nastavene na prehravani i na pozadi (320x240 , 25f/s , 390 kbps) , ze zaberu je to jasne , prohlizeni fotografii v databazi cca 200 fotografii vse v rozliseni 640x480 , bezel mChat , Opera stahoval na ce4you , pres wifi :-) atd. bohuzel tady nemam MDAc abych takovouhle zhovadilost zkusil i na nem , nicmene skoro neverim ze by tohle zvladnul. Mel jsem pak pokusne zaroven pusteny i TomTom , ale nedalo se pri prehravani videa preskakovat , jedine sel zavrit , nesel minimalizovat , jinak pracoval uplne stejne jako kdyby na pozadi zadne video nebezelo ....
tak sosnete a kouknete ....
Surgical (2364)|3.2.2006 15:33
Losos, vzdyt to je jen a jen dobre, ze to jde.

Ale v paralele s PC me nepresvedcis, abych prodal A64 FX-57 procesor, kdyz to zvladne i Celeron 300MHz bez L2 Cache
Losos_ce4you (1147)|3.2.2006 15:42
Tak ja jeste jednou zopakuju o co jde - chci jen ukazat pripadnym zajemcum o tyhle zarizeni ze zvasty o neschopnosti pouziteho procesoru jsou opravdu jen zvasty a ze neni treba se bat koupit tyhle zarizeni kvuli "slabemu procesoru" ktery nic nezvladne a je to "tragedie" , "desitky vterin se ceka na prepnuti aplikace", "video se trha" atd...... at kazdy usoudi pred nakupem zda mu takovyhle stroj prinese uzitek . Z prispevku ktere zde i na dalsich webech k temto zarizenim "zasvecenci" davaji k dobru bych si myslel ze to je kram ktery je opravdu k nicemu , ja si vzhledem ke sve zkusenosti myslim opak a pro neduverivce jsem pripravil tyhle zabery s "realu" ..... to je vse ....
ameron (124)|4.2.2006 11:46
Losos dik za super ukazky. Mohol by si nasnimat este niekedy TomTom v akcii pri navigacii v aute ak sa da aj pri roznej rychlosti? (To bude asi problem)
Alebo napis ci to zvlada v pohode aj ked ti niekto pocas navigovania zavola.
Je napriklad mozne prevziat hovor cez BT Headset a pri tom navigacia pokracuje bezo zmeny?
Inak este raz dik za tieto ukazky. A ak budes este nieco sem davat mohol by si nejake zabery urobit aj za svetla.
Losos_ce4you (1147)|4.2.2006 12:01
Ukazku urcite nezaridim :-)) ohledne telefonovani za jizdy s TomTomem a BT handsfree , neni zadny problem , jen se vypne samozrejme hlasita navigace pri prijeti hovoru , po zaveseni zase naskoci . TomTom pracuje na 100% a telefonovani se spustenou navigaci je lepsi nezli na MDAc ... tam bylo znat spomaleni reakce , tady to funguje jako kdyby zadna navigace nebyla ani zapnuta . Pri spustene navigaci lze delat cokoli bez jakehokoliv zpomaleni nebo omezeni - ucel tedy delat coikoliv pri spustene navigaci je asi minimalni ale technicky je mozne i koukat na video :-D
marsal1 (13)|4.2.2006 16:08
Mno, tak to ziram. Jednak na presvedcivost argumentu, jednak na nadhled, se kterym Losos zvlada diskuzi. Do dneska dopoledne jsem si take myslel, ze prechod na WM5 pro mne nema smysl, ted zacinam uvazovat...
Moc diky.
Losos_ce4you (1147)|4.2.2006 16:49
No , na první šáhnutí se mi také nezdálo že bylo tak nutné přejít , ty výhody se objevují spíše časem , ať je to ovládání jednou rukou - ovladatelnost se vyrazne zlepsila , bezproblémový chod , lepší práce a spolehlivost komunikace přes BT - využití přístroje jako modemu pro notebook .... , odpadla nutnost zavírat aplikace , taskmanager uz pouzivam jen pro prepinani aplikaci , ne na ukoncovani - neni nutne - a take je to prvni zarizeni s PPC ci WM kde jsem zapomel co je to softreset :-)) , nemohu rici ze by mi treba MDAc zlobilo ale semtam softresetik byl nutný , tady jsem ze zvyku resetoval take , ale uz mne to prechazi , neni nutnost :-) . No a wifi a edge konkretne u meho stroje je jasne plus :-)) Navic jsem mel stesti na vyber pristroje - ty Dopody 818Pro se vyrazne povedly po strance softwarove , ROM opravdu napotrebuje zadnou novou verzi ani patch (dokonce ani neexistuje !! coz je u HTC zarizeni neuveritelne :-) Frekvenci proceseru jsem byl pred koupi take hooodne vyjeveny a mel jsem z toho hruzu , ale nastesti mne to rychle preslo :-))
RStein (2012)|4.2.2006 17:05
Jo, OMAP procesor není spatny a myslim, ze se docela podcenuje.
Prechod z MDA II S WM 2003 je ale na vykonu poznat. Nezatracuji ale procesor, protože nevim, do jake miry se podili na zpomaleni on sam nebo zda mají nejvetsi vliv WM 2005.
Co mi tedy vadi?
Obecne pomaly start aplikaci - nejhure to pocituji u TomToma, ktery startuje snad minutu (nemeril jsem), kdezto na MDA II slo doslova o par vterin. Co me ale zarazi je, ze na MDA Compact s WM 2003 SE je start TomToma také pomalejsi, i kdyz ne tak pomaly jako na Variu. Takze mam podezreni, ze MS "něco" pokazil uz ve WM 2003 SE, IMHO asi v souvislosti s nejakym grafickymi API (podpora landscape modu)...
Omap je ale dobry procesor, souhlas s Lososem.
Losos_ce4you (1147)|4.2.2006 17:23
Ohledne TomToma ... start s mapami "plus" 19 sekund ....... o cca 3-4 sec pomalejsi nezli na MDAc . "Studene" starty dalsich apliakaci se daji pocitat na desetiny sekundy .... nejdel trva tweaks2k2.net , cca 3sec ...
Jirka_j (186)|4.2.2006 17:30
Jestli si vzpomínate na Invexu bylo Vario na stánku TM, ale s 2003se a šustilo velice dobře, s 5tkama je to opravdu pomalejší.
Surgical (2364)|4.2.2006 21:06
Ej keby bola k mani RUU s Wokynkama 2003SE pro Vario k primemu srovnani...
Prime srovnani mam z MDAIII., tam zas neni oficialni ROMka s WM5 a ta udajne nejlepsi portovana z Varia neni bezchybna...ale MDAIII je s tim citelne linejsi.
Myslel jsem, ze apgrejdnu na Vario...kamos si brousil zub na myho Blue-Angela. Poridil jsem Vario...a nakonec ho dostal ten kamos. Ale musim rict, ze si nestezuje....jen se svyma problemkama beha ke mne, takze o Variu taky vim sve. Ale porad je to uctyhodny strojek, jiste.
Ono nakonec je skorem fuk, jaky OS, kdyz to, co ma delat, dela dobre...holt vydrzime do dalsi generace...a uvidime. Nebo nam to klekne, a nic jinyho nam nezbyde :)
cenebris (144)|4.2.2006 22:10
Ja se modlim, aby skype zacal chodit pouzitelne na variu - to by mi kluci udelali fakt radost :D
Losos_ce4you (1147)|5.2.2006 10:02
Dostal jsem link na srovnání Atoma s Dopodem 818Pro , byly prilozene i testy SPB (po zkusenosti ktere jsem s testy mel ja si nejsem jisty u WM5 a navic u konkretne Omapu vubec serioznosti , takze jsem hodnotil spise "real" , specielne mezi temito dvěmi zařízeními nebyl znatelný rozdíl vůbec žádný , nepatrně se lépe pracovalo s Dopodem při více spuštěných aplikacích , respektive byla znatelná prodleva pokud byly spuštěné programy a přijímal jsem hovor , případně jsem volal já , odezvy byly znatelně pomalejší u Xscale oproti Dopodu (bohužel mne nenapadlo a nemel jsem tolik casu s Atomem provadet podobne hovadiny ted s Dopodem , provedu az na konci unora :-) . Mé laické vysvětlení ... vyvedte mne odbornici z omylu , nejsem zbehly tolik na této půdě :-)) : "dual core" u Omapu spočívá v tom že procesor pracuje nezávisle třeba na přehrávání videa a přitom "druhé core" :-)) se v klidu věnuje třeba komunikačním funkcím ??? a Xscale tuhle možnost nemá tak dotaženou ?? Pokud plácám nesmysly tak mne nekamenujte :-) Ale rozdíly pri praci s Omapem a Xscale by takovémuhle vysvětlení napovídaly .V hrubé síle na jednotlivém procesu pravděpodobně má Xscale "lepší" ale pří více procesech najednou začíná silně ochabovat (můj dojem s testů)
00120803_1_lSsZ.jpg 00120803_2_9FBO.jpg 00120803_4_j2AC.jpg 00120803_5_b5xX.jpg 00120803_7_BnvI.jpg
Antonsiu (31)|5.2.2006 10:09
Sorry ja mam tiez ten link, ale tam pisu :

Xda Atom is much faster than HTC Prophet

a cele review je v po cinsky, neverim ze pre nas ma neaku vypovedaciu schopnost.

Ale suhlasim s tebou, PROPHET je dost dobry :-)
Losos_ce4you (1147)|5.2.2006 10:13
Jde jen o ten SPB benchmark , tam urcite je Xscale dal nez Omap , krome grafickeho indexu a active syncu .....
V clanku je jeste test spotreby energie , z ni vyplyva ze Xscale je zhruba o 25% vetsi zrout nezli Omap
Ten link ale pridavam , velice pekne se necha prelozit
pouzijte tradicni cinstinu .....
will27 (131)|8.2.2006 23:45
Ja si myslim,ze u PPC je OMAP krokem zpet... U smartphonu je to naprosto dostacujici...a na praci Qteka 8310 si nemuzu stezovat... U PPC je to proste trosku horsi... Nevidim ale duvod vylozenych obav,protoze OMAP zvlada vsechno jen nepatrne pomaleji....
SpeedyTuning (240)|2.3.2006 08:04
teda koukam ....

zvazuji jestli koupit mda compact I nebo II...

ale nejak nevim co je lepsi....edge nepotrebuji, jde mi predevsim o sviznost aplikaci
Tissi (210)|15.3.2006 17:12
Tak snad jsem se trefila do správné diskuze. Chci se zeptat, zda někdo nezkoušel při spuštěném filmu na Variu na něj zavolat. Začne zvonit hned? nebo až po těch 10 sekundách, jak se psalo při spuštěné navigaci??? Díky za info...
Losos_ce4you (1147)|15.3.2006 17:27
Nevim jak na Variu,ale na Dopodu (samozrejme stejny procesor) neni zadna prodleva ani pri navigaci ani pri prehravani videa......
Tissi (210)|15.3.2006 19:15
Dik za info, no kazdej mi rika neco jinyho :sarcastic: , tak nevim, cemu verit ... Vario se mi fakt desne libi ... hlavne ta klavesnicka pri te male velikosti ... no ale nevim ....

EDIT: tak uz mam Vario doma ;) .... no schvalne udelam nejaky porovnani s MDAc a pak dam vedet.