Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS tracking suspended

irikM (2)|2.2.2006 17:33
Proc a kdy se zobrazuje cervena hlaska "GPS tracking suspended".Po zobrazeni prestane OziCE nacitat data z GPS. Hlaska se objevuje nahodne, zadnou souvislost jsem nevypozoroval.
Saman_ce4you (1451)|2.2.2006 18:07
Me to dela, kdykoliv mu "sahnu" do pohybovani v mape a hejbnu s ni nekam sam..
irikM (2)|3.2.2006 15:25
Nejhorsi je, ze OziCE mi pak ignoruje data z GPS i po ukonceni a pak po opetovnem spusteni. Pritom ve View Satellites je videt ze z druzic ma po opetovnem spusteni dostatecny signal (usuzuji z toho ze satelity jsou zbarveny modre), ale Sat Fix uz je trvale "no"-prostě je ve stavu "suspend" a nic s nim nehne. V zobrazeni vety NMEA je videt, ze mu chodi platna data. Jedine co mi pak pomuze je aktivace GPS z jineho programu (pouzivam soucast WM5 u Loox N500). Tu pak zavru a spustim OziCe znovu.
zany (71)|3.2.2006 23:29
[QUOTE="irikM"]Nejhorsi je, ze OziCE mi pak ignoruje data z GPS i po ukonceni a pak po opetovnem spusteni. [/QUOTE]

mě zabírá vypnout a zapnout gps tlačítkem na dolní liště, nemusím vypínat celý program
ludo2 (2)|31.5.2006 21:44
Dva spôsoby ako zapnúť Tracking:
1. View/Toolbars/system toolbar - objaví sa malá lišta. Stredná ikona je prepínač. X znamená Tracking OFF, šípka = Tracking ON
2. Podržať stylus na mape pokiaľ sa neobjaví menu, tap na Track GPS.

Pokiaľ pohneš mapou počas zapnutého trackingu , ten sa samozrejme vypne. Inak by sa mapa vracala na pozíciu.
beecher (9270)|31.5.2006 22:33
Jenom dodam, ze track, kudy clovek jede/jde/(leti/pluje?), je stale zaznamenavan...