Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 38

Téma: Má být Palm, Inc. prodán?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

http://today.reuters.com/business/ne...RO-PALM-DC.XML

Podle Wall Street Journalu v úterý Mark Nelson, jeden z hlavních akcionářů společnosti Palm, Inc. zaslal vedení společnosti dopis, v kterém žádá okamžíté vyšetření čísel prodeje. V dopise bylo doporučeno zvážení strategických možností včetně prodeje společnosti.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Tak nevim, momentálně používám Palm LifeDrive a musim ríct, že je to nejlepší PDA, jaké jsem kdy měl. (A že jsem jich už vyskoušel opravdu mnoho, na všech OS). Uživatelskou základnu mají taky obrovskou, všechno záleží na novém OS založeném na Linuxu. Jestli s ním mevyrukují do 1 roku, tak je po nich. MS je převálcuje, jako každého. (

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Skutecne? V cem je lepsi nez Dell Axim X51v?

4G disk neberu jako argument, protoze jsem mel moznost si LifeDrive osahat, ale to startovani aplikace z disku, tak to chce opravdu hodne a hodne trpelivosti... :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

srovnávat LD a Dell x51v imho nejde. Výhoda LD je v tom, že se jedná o Palm s velkým prostorem na soubory a že má BT + Wifi. Tyto technologie najednou nemá zase tolik Palmů, pokud mě paměť neklame tak jen LD a teď novější TX. x51v jsem zatím nedržel, měl jsem možnost používat pár dnů předchozí model a pokud se nebudu fanaticky zastávat Palm OS, tak proti Dellu nemá šanci. V současné době mám Palm T3, který je rychlý jednak co se spuštění aplikací týče a dále se na něm svižně píšou Graffiti znaky, což už u nových modelů Palmu není. A co do rychlosti se LD dostal minimálně na úroveň PocketPC a v mnoha ohledech byl ještě pomalejší než např. ipaq hw6515.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Lepsi je cenou a celkovou koncepci. Co se tyka prodleni, je to jen obcas a je to fakt o zvyku. Kazdopadne vsem co nadavaji na tohle prodleni bych dal povinne pouzivat Nokii 9300 tak na 14 dnu. Asi by ji kazdej rozslapal.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Možná už budu trochu mimo téma diskuse, ale co myslíte tou lepší koncepcí? případně mne zastihnete i na ICQ 171551479, rád si popovídám o výhodách obou PDA

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

jejda, zase oblibene tema, ktere PDA je lepsi...stejne dopadne tak, ze nekdo rad holky, druhy zase vdolky :c(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ad koncepce: To by mne taky zajimalo, porovnam-li rozmery a vahu, tak je na tom Dell lepe...

Registrace
    Nov 2007

Jak se nad tim tak zamyslim, tak si neuvedomuju ze bych nejaky Palm v posledni dobe videl kuprikladu v katalogu nejakeho velkeho obchodniho retezce (s elektronikou), kdezto PPC jsou v nich celkem pravidelne (hlavne MDAcka a taky tam jednu dobu hodne byval Acer n35)

To Servis: 9300 je znamej SH*T :sarcastic:

To Beecher: Neboj se, my vime, ze ty vis ze tvuj Dell je nejlepsi

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Prosim hlavne no flame. Nejsem zastancem Palmu, pokusim se na to podivat zcela nezaujate.Palm je trochu napred hardwarem. Jako prvni zavedl do svych PDA FLS pameti. Vyhoda je jasna. Pri uplnem vybiti neprijdete o data. A hle, s nastupem WM2005 je to i u PPC. (Ovsem za cenu urciteho zleniveni systemu a to plati pro obe platformy). Dale: Verte mi, ze velmi brzo bude HDD i v PPC. Maximalne do roka a to se vsemi klady a zapory. (kapacita bude vyssi). Zde totiz rozhoduje cena pam prostoru. Dale Palm mel jako prvni moznost pripojit PDA jako dalsi disk bez synchrosoftu, je treba jen USB a XP. Dale. Prez WI-FI si krasne prochazim nasdilene HDD pocitacu v siti a libovolne si na LD otviram dokumenty, hudbu, filmy a td ze vsech masin v siti. LD v pohode prehrava filmy Div-x bez jakekoli konverze v puvodnim bitrate. Bitrate z hlavy nevim ale jeden film ma kolem 700mega popripade 2*700, kdyz je rozdeleny na 2 CD. LD podporuje USB 2.0, nahrnuti dat na HDD je docela rychle. A jsme u dokumentu. Nativni Word je se vsemi vlozenymi obrazky a objekty. Umi zachovat puvodni formatovani. To same excel. Internetovy browser je rovnez lepsi, zachovava napriklad obrazky ve spravne velikosti k textu, pismo je docela pekne vyhlazene. E-mail je taky velmi dobry. Vychytavek je docela dost, napr. bocni cudl pro preklopeni do landscape zobrazeni. Zapinaci cudl je zaroven zamykaci. A td. Co mne stve je neschopnost LD automaticky rozpoznavat a pouzivat kodovani. Dale mne stve drzost vyrobcu vseho co obsahuje nejaky software, ci firmware. Take jste si vsimli, ze maloktery vyrobek funguje hned jak ma ? Ze to jde az po opravach, popr. opravach oprav? Zmineny LifeDrive funguje jak ma az s update 2.0, ktery vysel po PULROCE od nastupu na trh. A co myslite? Ano s timto update fonguje pouze mala Cestina, vyrobce CZ lokalizace ma prece dost casu... Na zaver dodavam, ze si delam neustale kolecko PPC, Symbian, Palm. Vzdy kdyz vyjde nejaky zajimavejsi vyrobek, tak ho opravdu aktivne pouzivam protoze jen tak se udrzuji "v obraze".

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

No problem Palmu je management - ten zabil celou platformu - OS6 by byla vyborna konkurence WM5 ale kde je ho konec (leda si muzu na PC testovat SW na Simulatoru). Navic Palm je zastance tradice - zadne novinky a vylepseni - to HandEra, Handspring a Sony byli tahouni vyvoje a inovaci a kde je jim konec? Kdyby nebylo Handspringu a jeho Trea Palm je davno v kytkach. Posledni dobou jen "inovuje" T3 - ale zadny realny pokrok - staci srovnat kde je ted HTC se svymi modely. Stagnace je smrt...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

No, zrovna HTC a jejich cim dal slabsi procaky...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Citace Původně odesláno od Telefonservis
    No, zrovna HTC a jejich cim dal slabsi procaky...
    No ale vykonove postacujici.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

No to snad ne? Zkousel jste nekdy vedle sebe MDA C a Vario?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Dopod 818 Pro s procesorem Omap TI850 a WM5 beha bez problemu - na vlastni oci. Jak uz tady nedavno nekdo psal je to spise otazka systemu

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 27-09-2008, 21:53
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-01-2008, 11:09
  3. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-09-2006, 22:09
  4. MS vs Palm
    Od LuckyGeorge v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 30-11-2004, 14:35