Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 60

Téma: VARIO - problemy - samovolné resety, indikace roamingu a další

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Dobry den, od 12/05 mam Qtek 9100 Vario. Mam na něm jen lokazaci, backup manager od Sunnysoftu. Vše samozřejmě legálně. Nejprve po instalaci lokalizace došlo k velkemu zpomaleni systemu. Nasledně jsem našel někde v konferenci že je to vada softu a na sunnysoftu se objevila oprava. Vše se napravilo ale neustale se mi VARIO několikrat denne samovolně resetuje.
    Mate někdo napad co s tim?
    Všem předem děkuji
    Kamil
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Doporučuji upgrade ROM ze stránek T-MOBILu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Taky. Restartovalo se mi to docela casto, padalo mi pripojeni k netu (jako USB modem) a ted je vse OK (zatim ops: )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od KamilCZ
    ... neustale se mi VARIO několikrat denne samovolně resetuje ...
    ..asi si myslel restartuje neboli Soft-Reset (SR), kdy se z paměti nic nesmaže.. oproti resetu neboli Hard-Resetu (HR), kdy se vše vymaže a vrátí do původního nastavení..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Gloglomane, nezavadej nove nazvoslovi... :sarcastic:
    Reset zarizeni = soft-reset, hard-reset je hard-reset...

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Nedavno jsem si zkusil nainstalovat trialovou verzi Opery. Po chvili jsem ji zhnusene odinstaloval. Jenze od te doby zacaly moje problemy. Nespustim webovou stranku z odkazu v emailu. Hodi to hlasku, ze soubor (nayev je ta www adresa) nejde otevrit, ze patrne neco chybi. Ale prohlizec jinak jede v pohode. Jen nespustim jakykoliv odkaz. Rovnez mi zmizely ve slozce windows obrazky ikonek (pruzkumnik=lupa atd), u vsech je jen takovy ten ramecek znamenajici spustitelnou aplikaci.

Please help co s tim. Asi by pomohl HR, ale nechce se mi vse tam strkat znovu, nastavovat MMS atd.

diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Tak to se tedy moc MOC omlouvám za pletení pojmů, ale co se tedy potom chápe samotným slovem "reset"? :? A proč tedy mám u Spb Pocket Plus nabídku restart zařízení, která uděla Soft-Reset..?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Reset = pichnuti mazlika stylusem do diry oznacene slovem RESET.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ale pouze s kvalifikovanym souhlasem....jinak to muze byt...rape

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

A jaké máte zkušenosti s novým AS 4.1 v kombinaci s MDA Vario?
    Donedávna jsem měl kombinaci MDA2 a AS 4.0 a vše bylo v pohodě.
    Ale AS 4.1 mi neustále padá, synchronizuji tak na třetí pokus a přenos (či instalace) větších souborů se prostě téměř nedaří - spojení vždy během přenosu spadne. Dělám něco špatně?

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Mam AS 4.1 a vse slape tak jak ma...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

tak se mi qtek resetuje cim dal casteji a co mne trochu prekvapuje je to, ze se na nej divam, najednou restart a co je nejzajimavejsi: telefon nabehne az do plneho signalu a gprs indikace bez zadani PINu! To mi prijde fakt divne, navic vubec netusim, kolikrat denne se mi to muze stat, kdyz telefon vubec nevidm treba v pouzdre. Asi to jeste jednou zhardresetim a uvidim, ale ten nabeh bez potreby pinu...to museji delat ta wokna...Pozn. mam qteka a romku 1.6.7.1.
    Nejste na tom nekdo podobne?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Je to debata o problémech, proto dotaz: jsem majitelem pět dní. Možná jse unáhleně něco instalil. Ale už druhý den se mi samovolně zavírají okna (ne Wokna :-) Prostě píšu SMS a najednou Today, jsem na netu, najednou Today. Nepotkal jste se s tím někdo ?

Jo a nedaří se mi hard reset - po trojkombinaci Vario naběhne ve steném stavu, jako před trojklikem :-(

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

ještě mne tak napadlo: na variu se dá nastavit error reporting, nezkoušeli jste to někdo nastavit? Já to povolil před chvílí, ale nevím, kde případný log hledat a čím ho prohlédnout. Díky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Vlastním MDA Vario asi týden a řeším problém s roamingem. S mou SIM kartou mi Vario tvrdí, že jsem zkrátka v roamingu (takový ten podlouhlý trojúhelníček v horní liště). Přišel jsem na to, co znamená, když jsem chtěl stáhnout MMS a on mi řekl, že jsem v roamingu. Co jsem udělal:
    1. Mám nastavenou síť ručně, v mém dosahu ani žádné zahraniční sítě nejsou.
    2. Vyzkoušel jsem ve Variu asi 5 jiných SIM karet (2 x TWIST, 1 x paušál partner a 1 x klasický paušál od T-Mobile). Vše OK, roaming zmizel. Po vložení mé SIM karty jsem prý opět v roamingu.
    3. Nechal jsem si u operátora vyměnit SIM kartu - problém přetrvává.
    4. Zkusil jsem v T-ZONES povypínat všechny možné služby včetně roamingu - problém přetrvává.

Můžete mi, prosím, někdo poradit? Setkal jste se s tímto někdo? Může být opravdu poškozené Vario, když se tato chyba projevuje pouze s mou SIM kartou?

Děkuji.

Už opravdu nevím, co mám ještš vyzkoušet.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. MDA VARIO- Samovolne zamykani zarizeni. prosim o pomoc
    Od somok v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-07-2007, 16:34
  2. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 27-12-2006, 13:17
  3. Vario - samovolne vypinani zvuku pri prichozich hovorech
    Od overgrounder v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 15