Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPRS DialUp z notebooku přes bluetooth na Qtek9100 (HTC Wizard/MDA Vario)

Had_CB (29)|2.2.2006 08:13
Mám problém s připojením z notebooku s widcomm driverem ke komunikátoru - když dám vyhledat nový přístroj k připojení přes dialup networking, vůbec mi pda nenajde.

V pda od eurotelu nebyla aplikace pro bezdrátové modemování, stáhnul jsem si nějaký cab s wmodem, ale ten mi při použití restartuje telefon (zobrazí se mi dialog pro zadání PIN).

Prosím, poraďte, jak dosáhnout toho, abych našel a zprovoznil z notebooku přes bluetooth na PDA službu DialUp Networking.

Při startu pda se mi ukážou tyhle infromace:
IPL: 1.01
SPL: 1.06
GSM: 1.01.10
OS: 1.1.7.5
beecher (9270)|2.2.2006 10:51
Mate zapnuto BT a zaskrtnuto nastaveni, aby bylo zarizeni v "discoverable" modu?
Had_CB (29)|2.2.2006 11:25
Ano, samozřejmě, ale nejsem si jist, jestli se v tom módu skutečně nachází, občas se mi stává, že když se vrátím na kartu nastavení bluetooth, tak ta volba není zaškrtnutá přestože jsem ji dříve zaškrtal.
beecher (9270)|2.2.2006 11:32
Hm, pokud PC nedokaze dane zarizeni najit, pak asi ne...
Mate tam posledni ROMky pro QTek9100? Ja to z tech cisel moc nepoznam...
Had_CB (29)|2.2.2006 13:40
No, právě že asi ne, proto jsem tam psal ta čísla, nemám vůbec ponětí jak to zjistit a kde a jak případně stáhnout nové, nevím jak je to se zárukou atd.
Uvítal bych navedení na cestu, kde a jak potřebné informace zjistit..
Had_CB (29)|3.2.2006 14:35
Tak jsem rozchodil GPRS pres bluetooth...
Trapne, stacilo v my bluetooth places vyhledat vsechna zarizeni v dosahu, tedy ne konkretne ta, ktera umi dial-up, a pak na nalezenem pda rozkliknout dostupne sluzby, mezi kterymi uz dial-up byl a vytvorit na ni zastupce.
Zadny dalsi software nebo driver netreba, jen se mi zda, ze pri ukonceni spojeni z notebooku se telefon tvaril, jako ze zustal viset, nevratila se mi ikona G (zustaly dve sipky proti sobe) a neslo pripojit k internetu normalne, vyresilo to vypnuti a zapnuti gsm (rezim v letadle).
Surgical (2364)|3.2.2006 14:42
A takhle to BT funguje se vsim :)