Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odeslání soukromé pošty

marfig (38)|1.2.2006 18:40
Nějak jsem ještě neměl přípežitost posílat na zdejším serveru interní poštu, dneska poprvé. Zazrazilo mne, když jsem dal odeslat a zpráva se přesunula do složky K odeslání, místo do složky Odeslaná. Odešlo to tedy? Je to v pořádku.
Díky
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|1.2.2006 18:48
To je OK, ve složce K odeslání bude do té doby, než si ji adresát vyzvedne … teprve po vyzvednutí budeš mít zprávu ve složce Odeslané. Má to tu výhodu, že pokud zprávu máš stále ve složce K odeslání, tak víš, že si adresát zprávu ještě nevyzvednul.
marfig (38)|1.2.2006 19:30
OK, v tomto je to dobre... jen by to tam snad mohlo byt nekde napsane.. nebo jsem to treba jen nenasel
bl99 (13)|4.2.2006 19:37
Pro administrátora : Pavel Koza
Vážený pane, nevím kolik Vám Microsoft platí, ale je od Vás velmi sprosté a hulvácké, aby jste určoval o čem tady mohou přispěvovatelé diskutovat a o čem né.
Chápu, že sprosté příspěvky mažete, ale aby jste zablokoval téma, které zrovna do nebes nechválí Win mě připomíná chování hulváta, nebo předlistopadového komouše (asi jste jím byl)
Osobně mě zajímala diskuze srovnání PalmLifeDrive - Dellx51v a toto téma jste zrušil!!!!!!!!!
Vlastním MPx200 s WM2003 a nejsem spokojena (padání soft, sekání......)
Pakliže mi chcete odepsat v tom smyslu, že stránky jsou Vaše, tak se nenamáhejte.
Tyto stránky už svým známím doporučovat nebudu a klidně můj nick zrušte (což by Vám bylo podobné), naštěstí jsou jiné stránky, kde srovnání dvouch systémů nikomu nevadí.
Zklamal jste mě. Blanka
Ostatní: omlouvám se, že Vám narušuji diskuzi, ale bohužel ta k tématu byla zablokována.
duffioso (537)|4.2.2006 20:03
kde mela byt ta diskuze?V sekci off topic,kam by tohle asi melo patrit je jedna diskuze palm proti pocketpc a je normalne funkcni!Nebyla treba jen presunuta?
Kavy (374)|4.2.2006 20:20
Vemte ho za slovo a pryč s ním.Podobnej xindl už tady řádil.
Surgical (2364)|4.2.2006 20:32
Kdyz uz jsme v tom off-topicu...nejmenuje se to tady CE for You? Tak proc porovnavat PalmOS...
Jako vlezt do katolickeho kostela a uprostred Creda zacit vyrvavat Neni Boha krom Boha atd......:)
Tim chci rict, at si kazdy vyznava, co chce, a at necha vyznavat ostatni taky, co chteji....
duffioso (537)|4.2.2006 20:40
[QUOTE="Kavy"]Vemte ho za slovo a pryč s ním.Podobnej xindl už tady řádil.[/QUOTE]

Kavy ses zvire:yes: ...taky jsem si na nej vzpomel:D
duffioso (537)|4.2.2006 20:42
[QUOTE="Surgical"]Kdyz uz jsme v tom off-topicu...nejmenuje se to tady CE for You? Tak proc porovnavat PalmOS...
Jako vlezt do katolickeho kostela a uprostred Creda zacit vyrvavat Neni Boha krom Boha atd......:)
Tim chci rict, at si kazdy vyznava, co chce, a at necha vyznavat ostatni taky, co chteji....[/QUOTE]

Jasne ale jde to napsat i jinym zpusobem,proc hned Pavla napadat?At dama,nebo slecna napise,kde ta diskuze byla a jak se jmenovala!!!O nic jineho snad nejde,treba byla jenom presunuta,to uz se tady stalo mockrat

Edit:kouknete se kolik tu napsala prispevku,to znamena ze je tu pomerne dlouhou dobu,proto si myslim,ze k nedorozumeni mohlo dojit!!! a kdyz uz jsem u te doby tady stravene,tak by me zajimalo,kolika lidem tyhle stranky slecna nebo dama doporucila,kdyz uz doporucovat nebude
Pavel Koza (4761)|4.2.2006 20:59
Tak za prve - asi Vas to sokuje, ale osobne pokladam za me vysostne pravo urcovat, co se na MEM serveru na MYCH strankach bude probirat a co se probirat nebude.

Za druhe - diskuze na tema Palm vs WM byla ukoncena ne proto, ze by se me konto rozrostlo o balik penez od Billa G., ale jednoduse proto, ze uz me ani kolegy moderatory nebavilo neustale hlidat nektere diskutujici a mazat jejich off-topic a urazlive prispevky, kterych je v techto diskuzich bohuzel vetsina. ... Jednim z hlavnich duvodu, proc jsem se rozhodl mit server pouze o jedne platforme, je prave to urcite procento ctenaru, pro ktere je "vitezstvi" te urcite platformy veci zivota a smrti, s cimz je mozne se setkat ve spouste diskuzi na kazdem obecne zamerenem PDA serveru. A na to nejsem na mem serveru zvedavy. Pokud hledate srovnani platforem, musite jit jinam. Je mi lito.

Za treti - v roce 89 mi bylo tusim 11 let a pokud se me neco skutecne dotyka a urazi, tak prave Vase poznamka o komousovi.:evil:

Za ctvrte - kdyz mate na zarizeni nelegalni variantu softu, ktera nebyla nikdy oficialne uvolnena k verejnemu pouziti, tak se nedivte, ze Vam to pada...

Za pate - ano, je urcite plno jinych stranek. Preji hodne zabavy jinde.
Zdenek Malinsky (9781)|4.2.2006 21:08
Tato diskuze byla uzamčena-nikoli zrušena, protože stejně jako většina diskuzí, kde se porovnávají různé platformy (v tomto případěl Palm vs. Windows Mobile) dochází k flame, urážkám a slovnímu napadání. Myslím, že to tam Pavel napsal jasně. Nejde o cenzuru, ale asi by se vám nechtělo probírat se 20 stránkami, kde 90% by byly vzájemné urážky a nadávky. Ce4you je web věnovaný čistě platformě Windows Mobile, takže tu pro nějaké porovnávání není místo, k tomu jsou možná jiné weby, ale když se podíváte např. na mobilmania.cz do diskuzí pod články, najdete tam stejně jako tady flame (pokud už není smazaný) rozpoutaný jedním a tím samým člověkem z Brna.
Rozdíl Palm x Symbian x Windows Mobile - doporučuji si přečíst na specialozovaných jednoplatformních webech něco o těchto OS a zařízeních na tomto OS fungujících a pak se přeptat kamarádů a známých, kteří tato zařízení mají, na jejich zkušenosti. Ovšem nejlepší je vlastní zkušenost, jak vám zařízení a OS vyhovuje. Vlastnil jsem jeden Palm, pak jsem jich měl postupně několik dlouhodobě půjčeno, také jsem si chvíli hrál s různými Symbian smartfouny. Windows Mobile a zařízení s tímto OS je to, co mě z této trojice "nevyhovuje" nejméně (proto ho také mám)-tedy vyhovuje nejvíce, protože, přiznejme si otevřeně, stále je co zlepšovat a ideální není nic.

PS:
Ona stejně většina příspěvků byla off topic, protože k tématu "Má být Palm, Inc. prodán?" byl jen první příspěvek.

duffioso (537)|4.2.2006 21:13
jo tak jestli jde o tenhle clanek o prodeji palmu,tak se nedivim.....k veci opravdu nebylo skoro nic!
bl99 (13)|4.2.2006 21:26
Ostatni: absolutne se nebudu vyjadrovat k tomu, kolikrat jsem sem psala. Chtela jsem si udelat o obou OS svuj nazor a pouze jsem prispevky cetla.

Koza : Jasne, hlavne nezapomente zvyraznit slova MUJ MOJE JA.
Asi zapominate, ze kdyby nebylo ctenaru, tak si cely server muzete strcit za klobouk. Nebudu se vyjadrovat k Vasi zcela hlope poznamce, jaky typ WM mam ve SVEM mobilu. Kazdy prumerne inteligentni uzivatel MPx200 ma WM2003. Pro Vase info WM2002 nefungovalo skoro vubec /pro potreby a vyuziti kapacity tohoto mobilu/. Ale mela jsem Vas za vetsiho odbornika.
Ostatni : prominte,ze jsem si tady dovolila napsat nesouhlas s Vasim administratorem. Je jasne, ze nejlepsi je odsoudit a pritom o tom nic nevedet. Jen tak dal, bravo.Vzhledem ke svemu veku, mam pravo s necim nesouhlasit a ozvat se. Chapu, ze Pavel je pro vas "buh", ale pro me je "buh" ten, kdo jasne a konkretne diskutuje a ne ten, kdo uzamyka diskuze, ktere nejsou dle jeho ME.
Klidne si me nadavejte, je mi to uplne jedno. Ja jsem pracovala s vypocetni technikou, kdyz Koza jeste tahal kacera na dvore.

bl99 (13)|4.2.2006 21:28
prosim o napsani jednoho sprosteho slova, nebo urazky, co psal telefonservis. Dekuji
Surgical (2364)|4.2.2006 21:44
A jak fachaly SMS na SMEP?
daww (687)|4.2.2006 21:59
Pls smažte všechny příspěvky od 4 včetně. Proti takovým blábolům snad ani nemá cenu se jakkoliv obhajovat ani na ně reagovat. Pryč s tím balastem :no: :no: :no:
bl99 (13)|4.2.2006 22:06
Pro: Surgical. Tak takhle stara zase nejsem ;) . I kdyz kdyby tenkrat byla sit GSM, treba by se to dalo...
Pavel Koza (4761)|4.2.2006 22:26
1. Nic proti kritice. Urazky typu "jste komunista" nebo "uplaceni ze strany MS" nejsou kritika, to je uboha urazka.
2. WM2003 na MPx200 je warez a to, ze jste prumerne inteligentni uzivatelka Motoroly, na tom nic nemeni;)
3. ce4you jsem delal i v dobe, kdyz ho cetlo 15 lidi za den. A i v te dobe jsem ho nemel za kloboukem, ale v serverovne.
4. Nemel jsem kacera, mel jsem bubenicka, byla s nim vetsi zabava.

Pokud stale nechapete, proc jsem diskuzi plnou neustale se opakujicich a nasledne mazanych flame-prispevku uzamkl, tak to hold vemte jako fakt. Preji hodne stesti pri hledani odpovedi na Vasi otazku na jinych PDA serverech.
bl99 (13)|4.2.2006 22:36
Omlouvam se za kacera, bubenicek byl urcite lepsi. Doufam, ze nevznikne flame na tema kacer vs bubenicek.
Preji hezky vecer. Blanka
Pavel Koza (4761)|4.2.2006 22:50
Nevznikne. Dobrou noc.