Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Color scheme editor for TomTom

neooo666 (243)|1.2.2006 17:57
Vytvořte si pro TomToma vlastní barevné schéma pro mapové podklady pokud si nevyberete z těch předdefinovaných.
Download a podrobnosti tady. :yes:

Dave.K (63)|8.2.2006 21:13
[QUOTE="neooo"]Vytvořte si pro TomToma vlastní barevné schéma pro mapové podklady pokud si nevyberete z těch předdefinovaných. [/QUOTE]

Diky moc. Neco takoveho mi v TomTom dost chybelo, nevyhovuje mi totiz ani jedno schema z preddefinovanych...Ale otazka je, jak dostat mnou vytvorene schema do TT5??V napovede k programu jsem se docetl, ze je treba Plug-in pro schema. Mas ho?
neooo666 (243)|8.2.2006 22:20
[QUOTE="Dave.K"]
Ale otazka je, jak dostat mnou vytvorene schema do TT5??V napovede k programu jsem se docetl, ze je treba Plug-in pro schema. Mas ho?[/QUOTE]

Žádný plugin není potřeba, v rootu zařízení je potřeba vytvořit složku "schemes" a do ní nasypat .clr soubory. Poté se již stačí při volbě barevného schématu šipkama prokousat předdefinovanýma schématama až ke schématu "Přidané schéma", které po zvolení nabídne všechna dodatečně přidaná schémata (*.clr soubory které se nacházejí ve složce schemes)
neooo666 (243)|8.2.2006 22:28
Jinak existuje a nejen zde poměrně slušné množství již hotových schémat, spousta z nich je použitelných takže není potřeba tvořit přímo vlastní ale stačí si vybrat, všiml jsem si že všechny postované screenshoty používají to defaultní nastavení takže mi to přijde jako docela dobré oživení pokud se Tomík po delším používání omrzí nebo někomu začne připadat fádní :yes:
07-00 (2)|22.3.2006 21:30
JJ díky, nějaké kousky jsem stáhl a hodil do TomToma a musím říct že to vypadá hodně dobře, ještě jednou díky za radu! :yes:
sh0tek_ce4you (163)|23.3.2006 10:31
Hilfe! Ja jsem taky stahl z webu par .clr, v rootu (adresar \ v kterem jsou adresare Windows, Storage Card atd.) jsem vytvoril Schemes, clr soubory tam nakopiroval pres ActiveSync (bez konverze) - a nic. Restartoval jem TT, restartoval jsem (SR) zarizeni - nepomohlo :( .
Poradte co delam blbe. Jinak TT mam v adresari \Storage Card\TomTom. Skusil jsem ten Schemes adresar dat i do \Storage Card, bezuspesne.
S474N (660)|23.3.2006 13:36
sh0tek: tak zkus schemes s malym "s"
07-00 (2)|23.3.2006 13:41
Musíš ten adresář vytvořit přímo v rootu pda! V ActiveSync dej prozkoumat a v tom okně co se ti otevře vytvoř ten adresář. Já jsem si ho vytvořil v PC a tohodle okna nakopíroval a funguje to :)
sh0tek_ce4you (163)|23.3.2006 17:26
Tak to jo, uz to funguje. Jenom ten adresar je ve skutecnosti My documents a ne root, jak si psal (to ze ho vidis hned kdyz das explore v activesync neznamena ze je to root - microsh*t tvrdi ze je to ficura, ne bag :)) ) - dostanes se do nej i kdyz kliknes na My Windows Mobile-Based Device->My documents
V TT mi to mezi default schemama zobrazilo "Pridane schema" a po kliknuti se zobrazil radkovy seznam tech novejch, bohuzel bez nahledu :(