Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internet Explorer efektivně

crapper_ce4you (117)|1.2.2006 15:54
1.
Hledám řešení jak si na Qteku 8310 nechat zobrazit JPG obrázek z internetu, Explorer mi po zadání www.adresa.cz/obrazek.jpg řekne že tento formát nezobrazí ale ani se nesnaží najít program se souborem asociovaný aby ho donutil obrázek načíst. Jde mi o to že se občas potřebuji kouknout na naší kameru ale klasický http server kamery je zaprvé složen z rámců a zadruhé prohlížeč potřebuje mít nainstalovaný plugin, který jaksi pro ppc není. Řešení s použitím download manageru a prohlížeče obrázků mi přijde neefektivní.

2.
Existuje možnost jak z načtené internetové stránky uložit obrázek nebo celou stránku (včetně textu) někam do přístroje, obrázky jsou sice nakešované v IE tempu, ale to je zdlouhavé a je jich tam moc, víte co myslím.

3.
lze nějak přinutit IE aby stažené soubory (pokud vím, stahuje pouze mp3) ukládal na Storage kartu a ne do paměti přístroje?

Díky za postřehy
elipsoid (24)|6.3.2006 15:01
Qtek sice nemam (zatim...), ale mel bych mozny reseni prvniho problemu. Neslo by udelat si nekde jednoduchou html stranku, ktera by obsahovala (nacitala) danej obrazek a pak otevirat ji, misto obrazku?