Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Internet Explorer efektivně

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

1.
    Hledám řešení jak si na Qteku 8310 nechat zobrazit JPG obrázek z internetu, Explorer mi po zadání www.adresa.cz/obrazek.jpg řekne že tento formát nezobrazí ale ani se nesnaží najít program se souborem asociovaný aby ho donutil obrázek načíst. Jde mi o to že se občas potřebuji kouknout na naší kameru ale klasický http server kamery je zaprvé složen z rámců a zadruhé prohlížeč potřebuje mít nainstalovaný plugin, který jaksi pro ppc není. Řešení s použitím download manageru a prohlížeče obrázků mi přijde neefektivní.

2.
    Existuje možnost jak z načtené internetové stránky uložit obrázek nebo celou stránku (včetně textu) někam do přístroje, obrázky jsou sice nakešované v IE tempu, ale to je zdlouhavé a je jich tam moc, víte co myslím.

3.
    lze nějak přinutit IE aby stažené soubory (pokud vím, stahuje pouze mp3) ukládal na Storage kartu a ne do paměti přístroje?

Díky za postřehy
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Qtek sice nemam (zatim...), ale mel bych mozny reseni prvniho problemu. Neslo by udelat si nekde jednoduchou html stranku, ktera by obsahovala (nacitala) danej obrazek a pak otevirat ji, misto obrazku?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Internet Explorer v PDA
    Od hadic v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-02-2007, 17:05
  2. Internet Explorer 7 a ce4you
    Od Milan Švec v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 04-02-2007, 12:53
  3. internet explorer
    Od zatkojuraj v sekci + Komunikace & Synchronizace