Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zakodovani poznamek

cubas_ce4you (419)|1.2.2006 15:02
Jak nějakým způsobem zakódovat poznámky, nebo alespoň zneviditelnit?
Saman_ce4you (1451)|2.2.2006 10:25
Co treba ukladat je do sifrovane slozky..A pokud mas WM5 tak ty umej defaultne sifrovat soubory..
cubas_ce4you (419)|2.2.2006 10:38
mam WM2003SE, existuje nejaka aplikace, ktera mi bude pohodl ne sifrovat a desifrovat soubory?Proste pri otevreni zadam heslo a zmacknu OK :-)
beecher (9270)|2.2.2006 11:03
Sentry2000, uz se to tady taky probiralo... ;)
Surgical (2364)|2.2.2006 15:53
Cubas - tak si je ukladej sifrovane rovnou :) Tricetnik na krizek, padika za vyhru apod. :) Nebo je napiskat jako hlasovy poznamky v kodu Navajo....

Sry za OT, ale ta Glennfiddich opravdu pise, kdyz uz jeden musi marodit.....
cubas_ce4you (419)|3.2.2006 09:40
Surgical ty divochu jeden! :-)
ZdenekP (224)|3.2.2006 12:44
Otázka zní co chceš a jak to chceš:
1. Chceš přímo aplikaci, která by ti on-line šifrovala soubory, které uložíš do nějaké složky?
- free řešení není, ale jsou aplikace, které ti z nějakého souboru udělají virtuální kartu. Vše co do ní uložíš, tak se automaticky zašifruje. To umí např. kryptování co je u HP iPaqů a myslím i výše zméněné sentry.
2. Chceš zvlášť aplikaci na poznámky, která umí šifrovat? Pokud to jsou obecné texty, tak asi jedině TOMBO, má i PC klienta, synchonizaci pomocí MobSync. Je to vlastně klient nad adresářovou strukturou txt souborů, které je možno šifrovat. Používal jsem to, ale pak mi vadilo, že nelze ve stromové struktuře položky jednduše posouvat.
3. Pokud to jsou zvláštní poznámky typu login, číslo karty,... tak je nejlepší použít speciální aplikaci. Tady v sekci freware jich najdeš spoustu.
4. Pokud ti stačí systém zašifrovat adresář, před použítím odšifrovat,...., tak je několik i free programů - např Airscanner.

Já jsem nakonec zatím skončil u kombinace: Airscannner + Noterrific (na nešifrované poznámky, má i PC klienta) + Nyx Password Storage (kryptované loginy,... - zatím není PC klient, ale slibujou ho). Dlouho jsem používal TOMBO, ale pak jsem to nahradil výše zmíněnou kombinací.

Jestli používáš poznámky přímo v POutlooku, tak nemůžu sloužit. Ty jsem opustil hned - nejde používat stromová struktura.
cubas_ce4you (419)|3.2.2006 13:05
uz jsem si vybral:
http://www.sinantech.com/products.htm