Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: AirIslands - nová strategie od SPB

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Dneska jsem to dohrál , ale trvalo mi to 60 ostrovních dnů. Musim se holt zlepšit
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Je to opravdu skvělá hra s úžasnou grafikou, ale mám jeden malý problém. když z ní vyskočím tak potom musím začít od začátku. Nikde tam není žádný save?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Menu -> Exit ..a ještě možná v Spb AirIslands Options (v Programy -> Hry) zaškrtnout Enable phone edition support..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Tady toto všechno mám, ale pro jistotu jsem to vyzkoušel, jeden nikdy neví. Ale pořád to nejde a zase musím začít od začátku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

..tak to zkus přeinstalit na kartu nebo opačně do paměti.. nebo se zkus zeptat přímo na fóru SbpAirIslands.com, někdo tam už měl podobnej problém.. a myslim, že mu pomohla přeinstalace.. Naopak mně když ta hra spadne, protože asi procák už nestíhá opravovat najednou nějakých 60 buildings tak se i tak automaticky uloží.. což je super :yes: oproti jiným programům, který když se seknou, tak se ztratí vše neuložené..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

tak stačilo obyčejné přeinstalování a už to běží tak jak má. mohl jsem to zkusit hned a neotravovat. jinak díky moc.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Na tuhle hru jsem psal recenzi, odevzdaval sem minulou nedeli, bohuzel co mi Pavel psal, tak absolutne nestiha, takze ani nic neschvalolval. Pry snad ve CTek ;o)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Ahojky lidi.Konkám, že tahle hra není vůbec žádná novinka spíše už nějakou dobu známá záležitost. Nic méně já se k ní - plná verze - dostal nedávno. Pochopitelně mám určité problémy a starosti, ale chtěl jsem se zeptat, jestly někdo nezná pro tuhle hru češtinu, nebo návod, nebo popis.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Hezka gameska...jen jsem cekal ze bude trosku propracovanejsi dej.
    Jinak u me nove N560 to behem pulhodky sezralo polovinu baterie VGA no:sarcastic: )
    ..kdyz jsme u toho....nevite nekdo jestli existuje PPC verze velmi podobne a nenarocne PC hry "NETSTORM"????
    Byla to velka klasika!! a hned jak jsem spustil tuhle gamesku tak mi to pripomelo Netstrom!!

Edit: Pred chvili jsem to nasel ..pouze pro PC na bonu*webu jako "plnou hru ke stazeni" ..takze pokud ma nekdo zajem tak NETSTORM (PC verze) !!FREEWARE!!

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Tahové strategie - seznam
    Od mi38k_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-02-2008, 18:31
  2. Resco Defender - nová real time strategie
    Od TheMelin v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 30-10-2007, 21:34
  3. Strategie pres IRda