Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Jak synchronizovat stolní počítač (PC nebo Mac) s PDA?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Díky za TIP, program jsem stáhl a odskouším ho. Až budou nějaké zkušenosti tak dám určitě vědět.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Super, super, super. O čem je řeč ? No přeci o MobSync. Je to prográmek vcelku jednoduchý a umí to hlavní - synchronizaci souborů na paměťových kartách a to včetně podadresářů !!! Další plus je to, že běhá společně s Active Sync a nijak to ani jednomu programu nevadí. Předpokladem je samozřejmě použiti MobSync poze pro paměťovou kartu. Jedna věc ale schází dost citelně a sice "rules" tedy pravidla pro synchronizaci. Takže:při změně stejného souboru na obouch zařízeních bere za aktuální vždy ten s pozdějším datem a časem. Na existenci dvou změněných verzí bohužel ani neupozorní. I přes toto mínus je program super a bude zajímavé sledovat jeho další vývoj. Butete li mít nějaké otázky kolem tohoto prográmku, klidně napište. Co vím rád povím. Ještě jednou díky KOdlikovi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od daww
    Super, super, super. O čem je řeč ? No přeci o MobSync. Je to prográmek vcelku jednoduchý a umí to hlavní - synchronizaci souborů na paměťových kartách a to včetně podadresářů !!! Další plus je to, že běhá společně s Active Sync a nijak to ani jednomu programu nevadí. Předpokladem je samozřejmě použiti MobSync poze pro paměťovou kartu. Jedna věc ale schází dost citelně a sice "rules" tedy pravidla pro synchronizaci. Takže:při změně stejného souboru na obouch zařízeních bere za aktuální vždy ten s pozdějším datem a časem. Na existenci dvou změněných verzí bohužel ani neupozorní. I přes toto mínus je program super a bude zajímavé sledovat jeho další vývoj. Butete li mít nějaké otázky kolem tohoto prográmku, klidně napište. Co vím rád povím. Ještě jednou díky KOdlikovi.
    Díky, jsem rád že jsem pomohl. Naštěstí pro Vás a ostatní jsem to objevil velice nedávno, takže jsem si naštěstí pamatoval , jak se ten program jmenuje. Jen s podivem, kolik dobrých a užitečných prográmků roste v Japonsku.

KOdlik

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. FSC LOOX 410+stolni pocitac+Internet
    Od jaroslak v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-04-2006, 20:31
  2. zvuk z micro v PDA pres BT na stolni PC ?????????
    Od Spawncz v sekci Multimédia
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-04-2005, 13:36
  3. MDA2 a zpravy pri pouzivani GPRS pro stolni PC
    Od jsec v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-02-2004, 13:18