Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mapování adresářů a podaresářů oaměťové karty

Tom&Tom (101)|31.1.2006 22:36
Dobry den,
Je mozne nejak zmenit defaultni nabidku vyberu adresare tak, aby neukazovala jen jedno zanoreni v SD karte, ale i vice? Napriklad kdyz provadim instalaci programu nabizi mi z pametove karty pouze adresare s jednim zanorenim. To pri instalaci neni az tak velka chyba, protoze Program Files mam v rootu pametove karty, ale jakmile nejaka aplikace chce otevrit svuj soubor, tak pouzije stejne dialogove okno jako instalace a nenabidne mi uz trebas slozku PametovaKarta/Dokumenty/Images.
organiq (165)|31.1.2006 23:22
Nemyslite neco takoveho -tGetFile.dll ? ale nemam to vyzkousene...
Tom&Tom (101)|1.2.2006 01:21
[QUOTE="organiq"]Nemyslite neco takoveho -tGetFile.dll ? ale nemam to vyzkousene...[/QUOTE] :) No to myslím :yes: Takže to vyzkouším.
chromos (116)|1.2.2006 04:41
No nevim, ale myslim, ze samotne tGetFile.dll nepomuze. To by tu knihovnu musela aplikace podporovat. Tady se dozvis podrobnosti.
Tom&Tom (101)|1.2.2006 09:44
[QUOTE="chromos"]No nevim, ale myslim, ze samotne tGetFile.dll nepomuze. To by tu knihovnu musela aplikace podporovat. Tady se dozvis podrobnosti.[/QUOTE]
Je to tak. Procetl jsem si to a opravdu. Pokud neni alikace vytvorena ke spolurpaci s touto knihovnou, tak to nejede. Skoda, ze Microsoft nedokutil takovou vcelku uzitecnou a zakladni vec. Mozna pokutit, jestli se ta hloubka zanoreni neda nastavit v registrech, ale moc tomu neverim. :(