Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

XDA III a zlobivá tlačítka aneb není HR jako HR

daww (687)|31.1.2006 20:27
Dneska se mi stala divná věc. Chci telefonovat, zmáčknu zelený telefonek a místo telefonu mi najedou kontakty a kalendář :-( Zmáčknu červený telefonek a najede kalendář. :-(( Zmáčknu tlačítko pošty a zařízení se mi vyplo. Opět ho zmáčknu a zařízení se zaplo :-((( Nic jsem neinstaloval, nic neměnil v registrech a ještě cca 10 min před tím vše fungovalo tak jak mám. Následoval SR. Problém přetrvává. Provádím ještě 2x SR a stále nic. Startuji tedy backupmanager a provádím kompletní zálohu. Pro jistotu spouštím ještě trvalou zálohu. Provedu HR, proklikám se úvodem a nedočkavě mačkám zelené tlačítko. Sakra - zase kontakty. Zoufale dělám další HR. Opět se proklikám úvodem a - zase nic. Pomalu začínám propadat zoufalství. Co teď ? Zkouším poslední možnost. Vyjmu baterii a nechávám milaaassska cca 15 min vydechnout bez napětí. Poté vkládám baterii a zapínám přístroj. Nic :-(( , obrazovka zůstává černá a přístroj ani nepípne. No to už je vážně soda. (Baterie byla nabitá cca na 40%) Dávám přístroj na nabíječku. Asi po minutě začal systém startovat. Prokliknutí úvodem a poslední zkouška. SLáva - vše funguje tak jak má. Ještě jsem nasypal zálohu a vše je OK. Proč to vše píšu ? Myslel jsem si že HR je prostě HR a jak je vidno, není tomu tak. Máte pro toto chování nějaké vysvětlení nebo podobnou zkušenost ? A poučení ? Když nepomůže klasický HR, zkuste odpojit baterii a pak teprve HR. Možná to pomůže :-)
prach (60)|6.7.2006 01:29
Asi před rokem se mi stalo totéž a i řečení problému bylo stejné. Po HR tlačítka nefungovala a když jsem vyndal baterku kvůli výměně sim karty, provedl se HR sám a od t= chvíle to fungovalo.

Taky mám zkušenost s HR automaticky uprostřed psaní delšího textu ve wordu. Moc vtipné.
Mashe (622)|6.7.2006 13:36
[QUOTE="prach"]... Taky mám zkušenost s HR automaticky uprostřed psaní delšího textu ve wordu. Moc vtipné.[/QUOTE]

jako myslis klavesku? ta me obcas vypadne, ale staci sofrt reset ...
prach (60)|7.7.2006 04:02
Ne normálně jsem psal stylusem na sw klávesnici a PDA provedlo hard reset, aniž bych mačkal jakákoli tlačítka.