Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 57 z 57

Téma: Dynavix mobile 2005 - recenze navigačního software

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pokud by někomu tato recenze Dynavixu nedstačila, na Mobilmanii vyšla rovněž velmi detainí recenze této navigace.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Hned sa pustim do citania, zatial som to len tak prebehol, chcem sa spytat podpora SR tam je ci asi nie?
    Diky. ak hej je to lepsie ako iGo?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Pokud by někomu tato recenze Dynavixu nedstačila, na Mobilmanii vyšla rovněž velmi detainí recenze této navigace.
    A pokud by někomu ani to nestačilo, vyšel dnes na Palmserveru 1. díl recenze tohoto nevigačního polotovaru pod názvem Dynavix Mobile 2005 EUROPE v 1.5.2.

Tak dnes, 1.3.2006, vyšel poslední III.díl. Recenze je jalová, jakoby dělaná od stolu, každopádně o zásadních nedostatcích hojně diskutovaných na tomto webu téměř ani zmínka. :no: Nebo, že by byla na objednávku………?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

3D se stale dodelava. Nazvy obci samozrejme budou, ulice take, ale ne nutne v jednom okamziku. Na 3D stale probihaji intenzivni prace (outliny...), takze nam zachovejte prizen a jeste (chvilku) vydrzte!

Jinak se nerozpakujte, nesetrete nas a hezky kritizujte, co byste chteli jinak, lepe,... Pokud to bude prinosne pro vice uzivatelu, pak vase pripominky radi zapracujeme.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Na svém starém dobrém Ipaqu 2210 se mi podařilo uvolnit 25,5MB paměti. Myslíte, že to pro provozování Dynavixu bude stačit?
    Píšou že potřebuje 25-35MB, ale víc z Ipaqa nedostanu :-(

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Před startem Dynavixu mívám volných 25MB paměti pro programy a cca 8MB pro data. Po startu Dynavixu je volných 8MB pro programy, paměť pro data se nijak nezmenší. Znamená to tedy, že Dynavix v poslední verzi na VGA zařízení a pouze s mapou ČR pro spuštění potřebuje 25-8 = cca 17 MB paměti pro program. Takže spuštění Dynavixu na Vašem PDA by neměl být žádný problém.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od kopacek
    Před startem Dynavixu mívám volných 25MB paměti pro programy a cca 8MB pro data. Po startu Dynavixu je volných 8MB pro programy, paměť pro data se nijak nezmenší. Znamená to tedy, že Dynavix v poslední verzi na VGA zařízení a pouze s mapou ČR pro spuštění potřebuje 25-8 = cca 17 MB paměti pro program. Takže spuštění Dynavixu na Vašem PDA by neměl být žádný problém.
    Mockrát děkuji za informace.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Telematix Software
    Jinak se nerozpakujte, nesetrete nas a hezky kritizujte, co byste chteli jinak, lepe,...
    Feature request:

1. před kruhovým objezdem sice uslyším, že mám sjet třetím výjezdem, ale občas bývá problém rozpoznat, co je výjezd. Chybím mi tedy povel "sjeďte nyní".

2. možnost zvolit ukecanost a to v obou směrech. Někdy mi vadí, že neustále je opakováno "pokračujte rovně", někdy bych byl rád, kdybych po správném odbočení uslyšel "výborně".

3. automatické přepínání denního a nočního režimu. Znáte čas, znáte kdy se ve kterém měsíci stmívá. Po zapnutí programu by se tedy mělo vyhodnotit, zda nastavit denní nebo noční režim.

Bug report:

při cestě Ostrava-Brno mi na jedné z megakřižovatek u Olomouce (kritické místo má souřadnice 172176379:495681982) navigace říká, že se mám "držet vpravo". Následně ale již neřekne, že mám držet vlevo. Protože se "držím vpravo", tak jedu zpět do centra Olomouce.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Jinak se nerozpakujte, nesetrete nas a hezky kritizujte, co byste chteli jinak, lepe,... Pokud to bude prinosne pro vice uzivatelu, pak vase pripominky radi zapracujeme.

Chtěl bych poprosit aby v nové verzi Dynavixu bylo hlasové upozornění na zapomenuté nebo chybné odbočení !!! Třeba i jako volitelná věc v nastavení... Příjde mi to jako dost velká chyba, pokud chybně odbočím, tak se to vůbec nemusím dozvědět a pojedu jinou délší neplánovanou trasou a ani o tom nevim....

Napište prosim někdo, jestli něco víte o tomhle problému...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od MIlan Kvasnica
    Citace Původně odesláno od Telematix Software
    Jinak se nerozpakujte, nesetrete nas a hezky kritizujte, co byste chteli jinak, lepe,...
    Feature request:

1. před kruhovým objezdem sice uslyším, že mám sjet třetím výjezdem, ale občas bývá problém rozpoznat, co je výjezd. Chybím mi tedy povel "sjeďte nyní".

2. možnost zvolit ukecanost a to v obou směrech. Někdy mi vadí, že neustále je opakováno "pokračujte rovně", někdy bych byl rád, kdybych po správném odbočení uslyšel "výborně".

3. automatické přepínání denního a nočního režimu. Znáte čas, znáte kdy se ve kterém měsíci stmívá. Po zapnutí programu by se tedy mělo vyhodnotit, zda nastavit denní nebo noční režim.

Bug report:

při cestě Ostrava-Brno mi na jedné z megakřižovatek u Olomouce (kritické místo má souřadnice 172176379:495681982) navigace říká, že se mám "držet vpravo". Následně ale již neřekne, že mám držet vlevo. Protože se "držím vpravo", tak jedu zpět do centra Olomouce.
    1] sjedte nyni u kruhovych objezdu rikame, ale pouze, pokud to stihneme, tj. u velkych kruhovych objezdu. U malych vzhledem k nepresnosti GPS a tomu, ze nemuzeme rici sjedte nyni, kdyz jste pred/vedle jineho vyjezdu to vetsinou nevyjde...

2,3] oboje je v jiz nejakou dobu v seznamu planovanych rozsireni

Za bug report dekujeme

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od kutak

Chtěl bych poprosit aby v nové verzi Dynavixu bylo hlasové upozornění na zapomenuté nebo chybné odbočení !!! Třeba i jako volitelná věc v nastavení... Příjde mi to jako dost velká chyba, pokud chybně odbočím, tak se to vůbec nemusím dozvědět a pojedu jinou délší neplánovanou trasou a ani o tom nevim....

Napište prosim někdo, jestli něco víte o tomhle problému...
    V planu je mj. volitelne oznameni o prepocteni trasy, coz by melo vyresit vas problem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Víte někdo kdy vyjde novej Dynavix 2006 ? aspon období

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. iGO 2006 - Recenze navigačního software
    Od aladar_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 107
    Poslední příspěvek: 13-09-2007, 21:27