Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vodafone místo Oskara - změna k lepšímu?

Zdenek Malinsky (9781)|31.1.2006 13:33
Zítra, tedy 1. února 2006, končí Oskar a na jeho místo nastupuje asi největší světový operátor - Vodafone, který Oskara koupil před 3/4 rokem od kanadské společnosti TIW.

Zde najdete souhrn odkazů, které se k této změně vážou:

mobilmania.cz
Vodafone se představuje: živé zpravodajství z tiskovky - Živý Marek Lutonský a jeho živá diskuze.

Vodafone a ceny roamingu: aby koza zůstala celá - Tady to napsali diplomaticky, ale mobilring.cz nazývá věc pravým jménem - zjednodušení a zdražení.

mobil.cz
Vodafone střídá Oskara. Láká na měsíc volání zdarma

Kdo bude nástupcem Oskara? Co víme o Vodafone?

Vodafone připravuje supermobily. Čím nás překvapí?

Zavřete oči, Oskar odchází. Vzpomínáme na jeho reklamy - Nastalgické připomenutí vtipných i "vtipných" reklam.


Vodafone
Z Oskara se stává Vodafone - tisková zpráva

Vyzkoušejte si služby Vodafonu na měsíc zdarma - tisková zpráva s nabídkou
Zdenek Malinsky (9781)|31.1.2006 17:05
Oživeno :D :D :D

Vodafone bude od zítřka rozdávat lidem červená jablka potištěná logem firmy, ale jedlá. obr.1 , obr. 2

Tady si můžete stáhnout reklamu, kterou od zítřka budete masírováni na našich TV stanicích. (AVI, DivX 5.2, 6,1 MB).

Zdroj:
mobilmania.cz
CommanderZ (1798)|31.1.2006 18:06
ntmp, jeste abych si stahoval reklamu kterou do me budou hustit v televizi. Ale to jabko je hezkej napad :D
Mr.B (27)|31.1.2006 19:21
Škoda, že se nejspíš budeme muset rozloučit s těma vtipnejma Oskarovejma reklamama. Tahle je hodne sterilní a nudná.
macula_ce4you (691)|31.1.2006 21:20
K těm reklamám vám něco řeknu. Před nedávnem prováděla nějaká agentura průzkum reklamy mobilních operátorů po telefonu. Zrovna jsem byl nějak příjemě naladěn a tak jsem slečně vyhověl. Na internetu jsem si měl otevřít speciální stránku se screenama jednotlivých reklam a pak jsem měl odpovídat na různé otázky typu jak na mě zapůsobila, od jakého operátora je atd. Velice mě překvapilo zjištění, že jako operátora si vybavuji pouze Eurotel s tou jeho prdlou reklamou "Přestupuji k Eurotelu ...". Ty ostatní, pěkně propracovaný s nádechem humoru, jsem již jen odhadoval komu patří.
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2006 02:54
Nabídka telefonů - takže žádný super model. Doufejme, že jen zatím.

Tady se můžete od 11:30 ptát on-line.

Mnoho povyku pro nic :?

http://www.vodafone.cz/ - nový web

Prezentace Vodafonu z tiskové konference


Koukám špatně nebo jsem dobře neviděl nikde žádnou konkrétní informaci k datovým službám :?:
Marty-McFly (384)|1.2.2006 08:22
Ach jo, Oskar je definitivně pryč :no: .. Ještě že mi zůstalo jméno operátora :)

Myslím, že telefonů bude rapidně přibývat, jen budou mít všechny customizace vodafone... :-/

EDIT: btw, ta Vodafone super karta vypadá celkem zajímavě... hlavně ty doplňky k ní...
Pavlucha (1496)|1.2.2006 08:34
Já jen doufám, že s touto změnou zmizí taky ten infantilní "happy & free" styl, kterým se prezentovali a spolu s ním i hlas toho přiblblýho "přítele na telefonu" ...
xkovi_ce4you (568)|1.2.2006 09:01
[QUOTE="Marty-McFly"]Ach jo, Oskar je definitivně pryč :no: .. Ještě že mi zůstalo jméno operátora :)[/QUOTE]

To jmeno myslis asi na displeji mobilu, ze? No tak s tim moc nepocitej, ja uz tam mam 4 dny napis "Vodafone CZ", nekteri tak maji uz cca 14 dni..oskara mam 5,5 roku, takze predpokladam, ze to meni postupne cislo od cisla..tak jen odpocitavej dny, kdy se ti po vypnuti a zapnuti mobilu objevi i nove jmeno ;)

EDIT: Tak sem si prave na mobilmanii precetl, ze Oskar zmenu jmena operatora provadi dokonce oficialne, a to od 9.1. do konce unora..formou binarnich sms, doprovazeno informacni sms, ze provani zmenu loga operatora a ze doporucuje vypnout a zapnout mobil...ovsem ja mel z duvodu zapomenuti mobilu v praze 5 dni mobil vypnutej, zadnou sms sem nedostal a po zapnuti uz mi naskocil Vodafone CZ..paradoxne sem si toho vsiml az nasledujici den :D
LCC6 (38)|1.2.2006 09:09
[QUOTE="Marty-McFly"] ta Vodafone super karta vypadá celkem zajímavě... hlavně ty doplňky k ní...[/QUOTE]

500^3kc? myslim ze nemusim mit vsechno :D :D :D
Marty-McFly (384)|1.2.2006 12:43
xkovi: mluvím přímo o PDA, tam, i když mi přišla SMS, co mi měla změnit logo, tak mi logo zůstalo stejné.. Teda za předpokladu, ze to o čem mluvím je logo.. Ale myslím, že jo... (když kliknu na ikonku signálu..)
beecher (9270)|1.2.2006 12:53
Marty: Tyhle binarni SMSky umi zpracovat pouze nektere telefony. MDAcka maji natvrdo definovany seznam operatoru. Ale snad by to melo jit zmenit v registrech...
Marty-McFly (384)|1.2.2006 14:57
bylo mi divné, že tam mám "Oskar", a ne "Oskar CZ" :-)
Martin Ráž Hoch (1832)|1.2.2006 15:13
Ty telefony mě mrzí, mohli by se pochlapit a začít dodávat nějaké opravdu zajímavé;) - třeba MDA IV za nějakou super cenu:-))))
Marty-McFly (384)|1.2.2006 15:16
Ještě je moc brzo, určitě to příjde :-)

jj, nějaké MDA by dodávat mohli, líbí se mi today theme :))
Surgical (2364)|1.2.2006 15:44
Tak jiste, staci kouknout na nabidku strojku Vodafone u sousedu v byvale NDR :) Tam bych k Vodafonu sel hned....
beecher (9270)|2.2.2006 11:16
Ku..a, uz mne ten Vadafon s..e...
Kam clovek vleze, tam na nej blikaj jeho stupidni flash reklamy. To zas nam byl cert co dluzen... :evil: :evil: :evil:
Marty-McFly (384)|2.2.2006 18:13
používej adblock :)
beecher (9270)|2.2.2006 19:04
Bohuzel, ja jsem zase z tech, co chapou, ze z neceho ty servery zit holt musi a vzdycky to bude reklama... Vis?
CommanderZ (1798)|2.2.2006 19:52
Spam beres taky tak?

Oúpravdu si myslis ze by to vadafoun neprezil, kdybys mu blokoval jeho stupidni blikajici reklamy? ;)
beecher (9270)|2.2.2006 19:57
Spam neberu, to je obtezovani, protoze ja o to nezadal.
To, ze si do browseru napisu nejakou adresu webu, je moje rozhodnuti, takze muzu ocekavat, ze tam na mne bude skakat reklama, stejne jako u komercnich televizi, kdyz si na ni prepnu, tak ocekavam, ze tam bude reklama, ale takhle vlezla jako na ten VF je fakt masox... :evil: Zlaty HBO... ;)

BTW Ja nemluvil o Vodafonu, ten je mi fakt nekde, ale mluvil jsem o serverech, ktere reklama zivi...