Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 35

Téma: ActiveSync v češtině - je o něj zájem?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

ActiveSync je životně důležitá aplikace pro každého, kdo chce synchronizovat své kapesní zařízení se stolním počítačem, konkrétně s Outlookem. Možná jste si již všimli, že na rozdíl od většiny aplikací tvořených Microsoftem není k dispozici v našem jazyce. Rád bych rozvířil diskuzi, jestli vám tato skutečnost vadí, nebo jestli tuto absenci nijak nepociťujete. Existuje zde totiž určitá možnost v případě velkého zájmu popostrčit věci tím správným směrem...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Možná pro někoho "End User" , běžného uživatele, který vidí rozdíl mezi "Průzkumem" a "Explore" ) a výhradně používá programy v CZ.
    Pro mě to je program, který něco provede, a nepotřebuju každé slovíčko v češtině ) Možná ta instalace a nastavení, ev. chyb. hlášení ... teď aktuální
    Hlasoval bych na 50% :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Přikláním se k počeštění . Osobně mě angličtina nevadí, ale pro spoustu uživatelů je oblast nastavení a hlášení chyb v češtině přijatelnější. )

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Mě osobně ta angličtina nevadí, ale proč by to nemohlo být v češtině.
    Myslím, že někteří uživatelé by to přivítali.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Jak jsem jiz nekde psal, radsi pouzivam software v puvodni mutaci (windows, office, PP02 atd...) prekladem vetsinou vznikaji dalsi chyby ci dochazi ke zpomalovani, ale uznavam, ze pro nekoho to muze byt velmi uzitecne.

r.h r.h je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak, mě to tedy vadí, já radši v češtině!

Nováček
    Registrace
    Feb 2003

Čeština je opravdu pohodovější a pro většinu přináší více klidu....nemají trauma,zda jejich kliknutí nebude osudové...ale právě u programu ActiveSync se domnívám není až tak důležitá...intuice dostačuje a každý snad dnes už ví co je to "Backup"... Pokud však čeština bude,nainstaluji si ji... )

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Osobně bych se přiklonil k češtině. Sám sice používám angličtinu a nevadí mi, ale ty problémy, když mi volají kolegové že jim to něco hlásí a sotva to umění přehláskovat je dost pakárna. Ač např. serverové systémy používám zásadně v angličtině (dříve dostupnější aktualizace atd.) myslím, že má-li se svět PDA stát "běžnou" záležitostí, čeština v AS by tomu pomohla.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od hybo
    Tak to Vas asi potesim, ze AS jiz mame temer pocesteny :-)
    Ale asi nebude GRATIS jako anglická verze od Microsoftu.

CarlosL

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Bude soucasti nasi lokalizace.

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

A nepřipadáte si vůbec trapně ? krást ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Občas by i Sunnysoft mohl pustit něco FREE :?: :?:

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Tak aby bylo všem jasno diskusi na toto téma jsem ve spolupráci s Admin. Pavlem Kozou který na můj popud a výslovnou žádost vyvolal diskusi na téma Active Synch respektive češtiny do tohoto programu protože jsem se stal jeho uživatelem.Hledal jsem na webu CZ překlad a nenašel nic. Protože jsem ale člověk rýpaví tak jsem doma v tichosti začal překlad připravovat a těsně před dokončením jsem oslovil právě admin. a vznikla tato diskuse. Důvody jsou jasné autorská práva. O pár dní nato se ČIROU NÁHODOU objeví info od pana Hybo že SunnySoft pracuje na překladu programu po kterém XXX let ani nevzdechli a že ho budou přidávat k CZ lokalizaci. proč to nešlo dřív ? Doufám že pan Hybo má aspoň vyšší prémie.

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

to je pravda mně jen mrzí že ten nápad nepřišel dřív a že jste mne v SS odbyl a pokud bude grátis tak jsem přestřelil a omlouvám se.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Odbyl ? Tomu dost nerozumim. Gratis bude v updatu cestiny, kazdy kdo ma CZ vetsi jak 7 zdarma, kdo ne, tak za poplatek myslim 200KC muze starou cestinu updatnut na posledni 7.x. To je myslim fer. Lokalizace AS skratka nezvysuje cenu, jen uzitnost lokalizace.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Artemis WM6 B&B4 CZE - byl by zajem?
    Od boer v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 06:43
  2. Měl bych zájem o Asuse A620.
    Od hlp v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-01-2005, 16:53
  3. Ctenarske recenze - mate zajem?
    Od Pavel Koza v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 22-09-2004, 22:27
  4. ActiveSync v češtině! Konečně...