Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nezahájená synchronizace ....

davidkm_ce4you (248)|30.1.2006 18:29
Znova se mi objevil problém s připojením k PC pomocí USB. Universal se připojí, nové sítové připojení na PC vznikne ale nemohu synchronizovat.

Jak je běžné, že hned po zastrčení USB se místo ikonky s typem sítě (G) zobrazí rotující se šipky, se mi neděje ... A v PC se zase ikonka ActivS stále točí a nic ...
Po chvilce se mi na display PDA zobrazí hláška, že nemůže získat IP adresu, ačkoliv karta Remote - NDIS Host je nastavena na získání IP adresy ze serveru a správně ukazuje 169.254.2.1 .. a Pocket Controller funguje taky v pohodě ...
Takže se to jeví jako že je vše v pořádku, akorát se nerozeběhne synchronizace.

Jak jsem psal, už se mi to jednou stalo, ale to jsem přičítal pokusům s BT nástroji, tak pomohl HR. Nyní se mi ale do toho znova nechce, protože si nejdem vědom, co se mohlo od pátku (kdy jsem naposled synchronizoval) stát, protože jsem nic nového neinstaloval ... synchronizace přes BT je funkční ...

Poradte prosím ..
beecher (9270)|30.1.2006 18:49
Syncujes ciste s Outlookem nebo taky s Ex. serverem?

Jinak mne napada, parkrat to odpojit a znova pripojit, ono se to chytne...
davidkm_ce4you (248)|30.1.2006 22:24
synchronizuji pouze s outlookem, v tom myslim problem nebude protoze se opravdu neobjevi indikace activesync. jeste me napadlo co sem delal, ze se mi nejak zblaznila indikaze na ledce, tak jsem pmoci pocket mechanic smazal frontu notifikaci .... muze to mit souvislost?

pokusy kolem znovazkoušení i restart PC a PDA jsem zkoušel ...