Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem s "odpadavajici" SD kartou na Qtek9100 (wizzard, vario)

JecminekMaselnik (464)|30.1.2006 15:34
Zjistil jsem dalsi problem, ktery ale muze byt pricinou nekterych problemu drive zde diskutovanych: stava se mi, ze zniceho nic prestane qtek videt pametovou kartu (sandisk 1GB), ukazatel mista v spb pocketplus ukazuje 0% volneho i kdyz je volneho vice nez 50%. Kartu staci vycvaknout a zacvaknout a opet je vse ok.
V soucasne dobe nemam na karte nainstalovany zadny rezidentni program (myslim ze treba zrovna spb na karte muzou zpusobovat nektere restarty pri jejim "odpadnuti), ani nenechavam aplikace z karty trvale bezet.
Mate, prosim, nekdo podobny problem? Dneska mi kvuli tomu rano nezahral mortplayer(mam ho nainstalovany v interni pameti prave proto, ze ho pouzivam jako budik) , protoze mam nastavenou mp3 z karty, takze mi jenom zahlasil cannot playbeck, rozsvitil displej a konec.
Je to velice neprijemne a zacinam vazne uvazovat o reklamaci zarizeni.
vario (441)|30.1.2006 17:34
já jsem to měl na staré rom T-Mobile min. jedenkrát za den, ale přisuzoval jsem to kartě, teď mám tu novou rom a tam se mi to zatím ani jednou nestalo
vario (441)|30.1.2006 18:09
vzpoměl jsem si, že na staré rom jsem aplikoval tento tweak a po jeho aplikaci se to stávalo méně:
CF/SD disappearance intermittently
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManagerPNPUnloadDelay=1500
The solution is to change PNPUnloadDelay to 4096.
Soft Reset is required after the application of this registry hack.
I tried this but I am still experiencing problem..Soft reset is only way to get CF/SD back.
Krevety_tvf (143)|30.1.2006 20:34
mam taky sandisk a delalo mi to pri starem firmwaru na qteku, ted sem si dal ten novy s XDAdev a uz se mi to nestalo, takze doporucuji upgrade .)
JanHavlicek (635)|30.1.2006 21:37
Už se to tu řešilo, upgradněte na nejnovější oficiální ROM od T-Mobilu a bude to OK, pročtěte a pokračujte zde
Díky za pochopení