Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

htc wizard: pocket music vs. vyzvaneni

jarecek_ce4you (161)|30.1.2006 12:07
tak panove, s bt modemem jste mi trn z paty nevytrhli a uz v ni mam druhej. chtel jsem si hodit pekny mp3 melodie vychytane vychytany via mp3trim (fakt dobra blbost o 220 kb, na delani melodii lepsi nez nejaky placeny audio studia). jenze ouha. v seznamu melodii byly, lec pri prehrani se linula pouze reklama na ticho. po precteni diskusi byla diagnoza jasna. konflikt s pocket music. odinstallil jsem ho a taky ze jo. melodie jedou.

otazka tedy zni, jak dosahnout symbiotickeho stavu, kdy bude fungovat pocket music s asociovanymi mp3 a pritom budou chodit i melodie u vyzvaneni? videl jsem tady nejakej hint na jednu hodnotu v registrech (../shell/open a wmplayer %1), ale tu hodnotu jsem tak mel i pri nainstalovanem pocket music a k nicemu to nebylo.
VarioT (35)|30.1.2006 12:57
Stalo se mi to samé, tak jsem v PocketMusic odznačil asociaci MP3 a zvoní v poho. Stejně, když chci poslouchat hudbu tak ji nespouštím z průzkumníka...
jarecek_ce4you (161)|30.1.2006 13:04
no jasne. tohle je reseni, ale kompromisni. a ja si nekoupil masinku za trinactku, abych delal kompromisy. jsem zvyklej si doma poustet jednotlivy kusy mp3 z tc. a na wizardovi bych to takhle rad provozoval taky tak. nevim, komu by se libilo mit odasociovany ve svym pc mp3 od winampu, jenom aby mu mohly slouzit jako melodie pro aplikaci integrovanou v os. asi jen masocihsta by si chtel poustet mp3 ve wmp.
jarecek_ce4you (161)|30.1.2006 13:12
jedinej pardon bych pro tenhle problem shledal jedine v pripade, ze by na vine byl pocket music a ne os. cili ze by existoval treba jinej player, se kterym by tahle situace nenastala. ale nemyslim si, ze by pocket music prebijel nejak nestandardne mp3 priponu. i kdyz, kdo vi.
Kato_ce4you (970)|30.1.2006 13:17
Tak mne tenhle problem delala asociace *.WMA, ale *.MP3 nastesti nikdy :cool: A PM samozrejme pouzivam (i s asociaci mp3 samozrejme ;))
jarecek_ce4you (161)|30.1.2006 13:45
hm, jeste vedet, jak se ti to stalo :) u wma by me to fakt nesralo. tento uchylny format mi nic nerika ;)
Kato_ce4you (970)|30.1.2006 13:54
Nepouzivam na vyzvaneni mp3, ale prave zminena wmacka - cili mam po problemu :cool:
jarecek_ce4you (161)|30.1.2006 14:24
[QUOTE="Kato"]Nepouzivam na vyzvaneni mp3, ale prave zminena wmacka - cili mam po problemu :cool: [/QUOTE]

jo, to me taky napadlo. asi to tak budu muset spachat taky, i kdyz se formatu wma stitim. zatim tady nikdo zadnej osetrujici cabik nebo jinou vychytavku nevymyslel. ale byl bych mnohem radeji, kdyby se objevil nekdo, kdo mi rekne: jsi blbej, jde to takhle a takhle a facha to potom plnohodnotne tam i tam.
beecher (9270)|30.1.2006 14:33
Mam obavy, ze to nepujde...
IMHO system vola nejake API programu prirazeneho pro danou priponu, ktere prehraje dany zvuk bez toho, aniz by se ten program spoustel do GUI, njo a PocketMusic toto API dle vseho neposkytuje.
jarecek_ce4you (161)|30.1.2006 14:51
konecne fundovana odpoved :)

.. ktera me nepotesila :(
kubisz (1054)|30.1.2006 15:14
PM ma v nastaveni dobrou fci, ktera po spusteni projede preddefinovanou slozku (y) a prida vsecko, co dokaze prehrat, takze po tapnuti na PM staci najet do playlistu a vybirat skladbu...neaktualizuje to bohuzel skladby pridane az po spusteni...