Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Woman Calendar for Pocket PC (menstruační kalendář) + čeština

Pepa7 (110)|30.1.2006 00:00
Ovulační kalendář a pomůcka k plánovanému rodičovství pro Windows Mobile Pocket PC zařízení

Autor: BEIKS LLC
Verze: v.6.0

Charakteristika: Tato aplikace je vlastně menstruační kalendář. Využít lze několika způsoby. V první řadě slouží ženě k úplnému přehledu o svém cyklu a jeho průběhu. Dále lze využít k antikoncepčnímu určení plodných dnů, nebo naopak dnů vhodných k početí. Při návštěvě lékaře můžete poskytnout úplné informace! Je skvělý též pro plánování dovolené. Po zadání správných individuálních údajů je obsluha aplikace jednoduchá. Využití je samozřejmě hlavně u žen, ale i muži často mají rádi přehled o tom "co se děje". Aplikaci jsem přeložil do češtiny (kromě helpu) Za případné chyby se omlouvám a po upozornění opravím.

Instalace: Soubor čeština001.rar rozbalte a přepište zkopírováním do složky Program Files\BEIKS Woman Calendar (nebo jinam, kde je nainstalován)
Mem__ce4you (485)|3.4.2006 09:43
"Aplikaci jsem přeložil do češtiny (kromě helpu) Za případné chyby se omlouvám a po upozornění opravím."

Nic ve zlém, ale vždycky mě fascinuje, že češtiny (do her, programů) dělají lidé, kteří jazyku zrovna nevládnou ;) (jen co jsem viděl na screenshotech: "standart", "databási !!!", ...).

Ale každá snaha by se měla cenit, pokud máte zájem, rád pár chybek kterých si všimnu opravím - nemáte někde ten překlad v plaintextu, nebo editujete přímo tu binárku?
Pepa7 (110)|3.4.2006 14:19
Mem__ce4you (485)|3.4.2006 14:33
OK, když mě nechcete kontaktovat, tak pastnu sem, co jsem ještě našel, pokud to chcete opravit:

- Ve zkušební verzi, je program ... 10 různch (nemá být čárka, chybí "ý")
- Smazat Databázi !!! (typograficky by neměla být před vykřičníkem mezera)
- Nesmyslná velká písmena (to dělá ten program automaticky, nebo to je v překladu? "Formát Teploty", "Nastavení Programu")
- Ikona "Temp." není přeložena
- Ikona "Poševní tek" nevím, co znamená (výtok?)
- Názvy měsíců nejde přeložit? (Apr, May, ...)
- Nejednotné množné číslo pro dny, v Historii cyklu "dny", v Nastavení programu "dnů"

Prográmek jinak vypadá celkem pěkně a překlad je záslužný, škoda, že za to chtěji 15 USD, když třeba na PC jsou podobné utilitky zdarma.
Pepa7 (110)|3.4.2006 15:27
Tak co jsem uměl to jsem opravil - díky za připomínky:yes:
Martin Ráž Hoch (1832)|3.4.2006 15:37
Něco trochu z tohoto soudku aneb jednoduchý menstruační kalendář jako plug-in pro Today lze nalézt zde.
daww (687)|4.4.2006 20:38
Nevíte o něčem podobném na smartphone WM 2k3SE ?