Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace dvou zarizeni s jednym PC (dve samostatne ucty) pres Activesync 4.1

Anunnaki (27)|29.1.2006 13:46
Mam problem, potrebuju synchronizovat dve zarizeni 2x Qtek8310 (WM 5.0 SP) (jeden muj druhy je manzelkin) s pocitacem. Na pocitaci mam dva samostatne ucty, jeden pro mne a druhy pro manzelku. Pro kazdy ucet se pokousim vytvorit vlastni partnership (vazbu). Vazba se navaze bez problemu mezi prvnim mobilem a s prvnim uctem na PC. Pri pokusu vytvoreni vazby druheho mobilu s druhym uctem probehne take vse vporadku. Ovsem pak pri znovuzapojeni prvniho zarizeni pod prvni ucet v PC se opet vytvari nova vazba, jakoby jsem pripojil ten prvni mobil k jinemu pocitaci a vytvori se mi dalsi vazba v mobilu, jakoby s dalsim jinym pocitacem. To same se stane i s druhy mobilem na druhem uctu.
Resume:
Vypada to tak, ze si proste celkove ActiveSync 4.1 dokaze zapamatovat jenom jednu jedinou vazbu s celym PC (nezalezi na uctech) s jednym posledne navazanym zarizenim/mobilem, predchozi navazane vazby ve vsech uctech na PC smaze/zapomene. Toto se deje jak pres USB tak pres BT bez rozdilu, pocitac pak pozna jen posledni navazanou vazbu a ta pak funguje v danem uctu na PC uplne vporadku.
Otazka:
Nevyte jak se to da vyresit ? Nekolikrat jsem kompletne odinstalovat ActiveSync, vymazal vsechno v PC registrech, vymazal vsechny vazby v mobile (max 2 vazby na mobil), pak znovu nainstaloval ActiveSync 4.1 a pak vytvoril nove vazby....vysledek stejny. Nedokaze nekdo poradit ? Nehlasi se oba mobily jako stejne zarizeni pro PC jakoby stejnym nejakym ID ? Pripadne kde v registrech mobilu to zmenit. Dekuju.
kubisz (1054)|29.1.2006 13:52
myslim, ze u toho zarizeni je potreba zmenit nazev (v nastaveni, ikona "o zarizeni"), nebo to udelat tak, ze na Win vytvorite dva ucty a v kazdem vytvorite partnership pres AS, pak Vam pojede odlisne pro kazdy ucet i posta, oblibene apod...)
Anunnaki (27)|29.1.2006 14:17
[QUOTE="kubisz"]myslim, ze u toho zarizeni je potreba zmenit nazev (v nastaveni, ikona "o zarizeni"), nebo to udelat tak, ze na Win vytvorite dva ucty a v kazdem vytvorite partnership pres AS, pak Vam pojede odlisne pro kazdy ucet i posta, oblibene apod...)[/QUOTE]
No tak to preci delam, dva mobily, dva ucty a dva vazby (partnership), bohuzel vzdy zustava jen jedna vazba, ta posledni, vsechny ostatni ze vsech uctu se smazou/zapomenou.
Co se tyce zarizeni, nevim kde ten nazev zmenit, v mobilu c nastavenich je "About" ale tam nic menit nelze.. :(
kubisz (1054)|29.1.2006 14:24
aaaha, no zkuste ten nazev hledat jeste v informacich o uzivateli...pak je jeste nastaveni nazvu v BT, ale to vetsinou slouzi jen pro BT...bohuzel smartphone u sebe nemam, info poskytuji z PDA...