Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FunnySnake EasyTweak - hard reset

jan_bar (36)|28.1.2006 19:01
Ahoj,

aplikace FunnySnake EasyTweak 0.1.2 je opravdu funny. Na mém MDA Compact ji stačí pustit, odkliknout dva upozorňující dialogy a pak už zbývá jen hard reset. Děkuji :-(
Zdenek Malinsky (9781)|28.1.2006 19:24
[QUOTE="Pavel Koza"]Tímto tedy prohlašuji, že veškeré informace zde publikované jsou bez jakékoliv záruky, a pokud dojde v jejich souvislosti k jakékoliv újmě, nenesu za ni žádnou zodpovědnost! V každém případě doporučuji před jakoukoliv změnou v registru zařízení kompletně zazálohovat.[/QUOTE]Co jsi chtěl tweekovat? Pokud jsi chtěl dělat úpravu v registrech, pak stačí poslední Total Commander pro WM.
jan_bar (36)|28.1.2006 20:29
1. Zálohu mám, teď zjišťuju, co se z ní všechno obnoví, např. patchnutý intellidialer.dll se neobnoví, synchronizace s Outlookem se úplně rozjede atp. Ale to nějak zmáknu.

2. Ono upozornění na zálohu se objeví při spuštění toho tweaku, ale jaksi je na nic, protože už nemám šanci zálohu udělat, když odmáčknu OK, tak mi MDA zmrzne a pomůže jen hard reset. Tedy jinými slovy, k nějakým tweakům jsem se vůbec nedostal!

3. Chtěl jsem se podívat, co všechno to umí. Tohle mě odnaučilo. Není nad ruční úpravu registry, třeba přes PHP ReEdit.

4. Zkoušel jsem na MDA už hodně různých prográmků, bez nutnosti HR. Tenhle se ani pořádně nespustil. To jsem teda nečekal.

Honza
daww (687)|28.1.2006 23:03
Ahoj Honzo, kdyby ses podíval na verzi systému pro kterou byl tento program určen, zjistíš že se jedná o Pocket PC 2000 a nestrkal bys to do Compacta. Ještě na 2002 to jelo v pohodě, ale 2003SE je skutečně trochu odlišný systém. Tvé rozčilování tedy není na místě :-)
Gerbil (29)|30.1.2006 23:07
Mam Loox 720, po spusteni EasyTweak mi to taky totalne crashlo, po soft-resetu jsem videl akorat dead screen, takze hard-reset... :-(
Ale protoze zalohuju, tak nemam duvod se rozcilovat :-)
CommanderZ (1798)|30.1.2006 23:20
Jo jo, EasyTweak je opravdu postrach modernich masin...i ta moje to okostovala :D