Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iSilo jako ctecka knih

JecminekMaselnik (464)|27.1.2006 16:41
Jelikoz tady vsichni resi mobipocketreader, ktery nesnasim a microbook reader, ktery me taky nenadchl a navic uz neni freeware, chtel bych upozornit na program iSilo. Jsou tady uz o nem zminky jako o offlinovem prohlizeci, coz je pravda, v aktualni verzi se uz ale jedna i o plnohodnoutnou ctectku se sirokou podporou formatu palmdoc, isilodoc, prc, txt.......Nema naprosto problemy s kodovanim, ma podporu mapovani navikeys v aplikaci, barevne profily.....zkratka opravdu dobry soft na cteni a pro cleny klubu handango dokonce o 2 dolary levnejsi nez mobipocketreader.
Mashe (622)|30.1.2006 08:41
mrkni semhle konkretne ten druhy odkaz .. odkazujici na pokracovani .. je tam slusny popis isila
JecminekMaselnik (464)|2.2.2006 15:19
ja nepotrebuji isilo popisovat, pouzivam ho uz od dob palma cili nejakych 6 let vcetne spouprace s iSiloX na desktopu. Jenom jsem chtel upozornit potencialni ctenare, ze je uz dnes jako plnohodnotna ctecka pouzitelne a ma samozrejme stale vyhody offline prohlizece webovych stranek.
Krom isila tady ma kazda app svuj thread:o)
Mashe (622)|2.2.2006 18:02
ja ti ho nepopisuju .. jen Ti ukazuju ze uz to popsane je .... a taky to pouzivam uz par let .. jeste z dob tungstena :)))
alesio777 (16)|6.9.2006 07:51
chci se zeptat,stahl jsem si do mda varia isilo,jako ctecku knih ma primo v sobecz lokalizaci,nebo jak nastavit kodovani v programu nebo popripade musim zde doinstalovat cz fonty...dik
Vojtěch Barták (180)|6.9.2006 08:16
Tady jsou fonty, vyzkoušej je, mělo by to stačit.
alesio777 (16)|7.9.2006 22:46
tak už jsem na to přišel, isilo má v sobě kod 1250, ten stačí nastavit a jede cz - bez toho, že bych tam musel nějaký font nahrávat...