Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 21

Téma: Špatný zvuk

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Vlastím Pocket LOOX 600.
    Zdá se mi při poslechu hudby ,že výstup je nekvalitní.
    Špatně to hraje.Kamarád mi radil abych si dal 2003-system,že se to zlepší.
    Bohužel update systemu mi nejde.Nevim proc.
    Ptam se : Lze zvyšit kvalitu ?
    Lze koupit "zvukarnu" od meho PDA?

Děkuji za odpověd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Myslíš zvuk reproduktoru nebo přes sluchátka? Problém může být i ve sluchátkách (nekvalitní, vysoká impedance..) nebo zašpiněný konektor v PDA.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Zvuková karta do PDA? Kam bys jí chtěl zasunout? Max. mě napadá slot pro paměťovou kartu, ale přijde mi to hodně absurdní Nic takového neznám.

Z.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

No vyčistil jsem kontakty,je to lepší.Dík
    Zajímá mě zda by moje PDA utáhlo Impedancí: 60 Ohm.
    Uvažuji koupit si nový sluchátka.

Registrace
    Mar 2004

60 Ohm je v pohodě. Jako sluchátka doporučím Koss Porta Pro - teď jsou trvale zlevněny a hlavně dobře hrají a mají doživotní záruku. Tedy pokud nechceš dražší sluchátka za více než 5.000 Kč.
    K přeflešování na 2003 se podívej zde v dikuzích - je to tu už několikrát probíráno.

Nováček
    Registrace
    May 2006

jestli chceš,pošli SZ a domluvíme se na tom flashi na WM 2003.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Zdenek Malinsky : Presne mi ctes myslenky.Zrovna o tyto sluchátka jsem se zajímal.Asi si je koupim.Vsude je vychvalujou.Ahoj

Registrace
    Mar 2004

Tady je k tomu diskuze. Pokud chceš sluchátka lepší (ale za víc), tak pošli SZ.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Zdravim, aj moje sluchatka vydavaju divne zvuky, teda konkretne to akosi nadmerne piska. A to mam aj KOSS UR 29 a aj nejake pecky sony. Ked vypnem display tak to piska trochu menej. Ale stale. A to mam aj WM03... TO bolo len pozorovanie, ale dost ma to se*e... Cus

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Ja mel na Looxu 410 taky problem se zvukem ze sluchatek, prestoze v repraku se vse zdalo v pohode. Pak jsem si jednou pohral v nastavenich s nastavenim zvuku, stahl basy a jeste dalsi ukazatele a bylo po problemu. Uz to neumim poradne popsat ani se nemuzu presne podivat, co jsem tam menil, protoze to PDA je uz v kremikovem nebi, takze to berte spis jako tip.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

2 Zdenek Malinsky: Väcsia impedancia je lepsia alebo nie? moc sa v tom nevyznam. Doma mam take starsie sluchadla (tusim okolo 1990 ani sam neviem bo uz si to nepamätam a mozno su starsie ako ja ) ale aj Koss to mozu zabalit a maju impedanciu 2x200 ohm. je to dobre? Ak bude mensia co sa zmeni?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Mám také FS410 a dělalo mi problém chrastění ve sluchátkách. Upravil sem basy ale POZOR!!! .. ne v základním nastavení WM03 ale v přídavných přehrávačích.. pokud jsou zapnuty tak dělají neplechu!! Teď už se potýkám s problémem špatných sluchátek.. Poradí mi někdo??? dík a přeju hezký den :?:

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ještě bych chtěl poradit jaké byste mi doporučili sluchátka.. pecky s cenou do 500,- ... nechci do toho dávat velké peníze.. nebo případně i jiné než pecky ale s touto cenou.. Děkuji i za případné odkazy :?:

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Neso
    2 Zdenek Malinsky: Väcsia impedancia je lepsia alebo nie? moc sa v tom nevyznam. Doma mam take starsie sluchadla (tusim okolo 1990 ani sam neviem bo uz si to nepamätam a mozno su starsie ako ja ) ale aj Koss to mozu zabalit a maju impedanciu 2x200 ohm. je to dobre? Ak bude mensia co sa zmeni?
    Pro PDA je ideál cca 60 Ohm. Více navadí (nemělo by vadit), jen budou hrát více či méně potichu.

Registrace
    Mar 2004

Chrastění ve sluchátkách bude s největší pravděpodobností HW vada sluchátek - poškozený kabel, špatný spoj-kontakt, membrána ve sluchátku...

Pecky
    Mají (asi jedinou) výhodu v tom, že jdou u nich regulovat basy tím, jak hodně je zarazíte do ucha. V té to kategorii byly "dobře" hodnoceny před pár lety Koss LS/9 - zvuk je hodnocený jako ostrý, celkové zkreslení velké, střední pásmo zdůrazněno, basy pouze naznačeny. Hrozná zpráva - jde o jedny z nejpovedenějších modelů této koncepce, ceny a kategorie. A to stály skoro 1.000 Kč. Zda se ještě vyrábí, kolik stojí nyní a co v tebou uvedené cenové kategorii pořídit opravdu nevím, to už dávno nesleduji.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-10-2008, 12:48
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-03-2007, 22:44
  3. E-TEN M600+ a prý špatný zvuk
    Od kardzi v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-03-2007, 18:09
  4. špatný flash MDA Pro