Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mohu to smazat? :-)

Tom&Tom (101)|27.1.2006 14:12
Nevim nekdo prosim, jestli mohu smazat tyto soubory ze sveho PDA FSC LOOX410, ktere se nachazeji v rootu?

SML_Bluetooth
SML_GeneralInfra
SML_GeneralSerial

Vsechny tyto soubory maji nulovou velikost.
Žulda_ce4you (244)|27.1.2006 15:33
Já tam nic takového nemám.
neooo666 (243)|30.1.2006 22:01
Není nic jednoduššího než (je) zazálohovat a vyzkoušet :D
Tom&Tom (101)|31.1.2006 22:32
[QUOTE="neooo"]Není nic jednoduššího než (je) zazálohovat a vyzkoušet :D [/QUOTE]
Tak to jsem provedl. Zalohoval, vymazal a .... spadlo to. Po smazani nesla synchronizace. Hlasil se jako novezarizeni. Takze prisla naradu obnova :-)
Trainzak_ce4you (176)|8.2.2006 18:10
Inu, zvědavost se nevyplácí...

Staré dobré pravidlo:
Když nevím co je to za soubor, nemazat!!!

Nevím stejně co by ti to dalo kdyby jsi je vymazal, vždyť mají nulovou velikost!
atomion (1159)|8.2.2006 23:12
[QUOTE="Trainzak"]Inu, zvědavost se nevyplácí...

Staré dobré pravidlo:
Když nevím co je to za soubor, nemazat!!!

Nevím stejně co by ti to dalo kdyby jsi je vymazal, vždyť mají nulovou velikost![/QUOTE]

..oops.. tak to jsem zvědav kdy mé PDA klekne.. :D Když mám nějakej soubor (teda ne ve složce Windows) co nevím co je a nějak se mi nezdá tak ho normálně smažu.. co se může maximálně stát??
jumbo_ce4you (162)|9.2.2006 09:19
Hmmm, to je fakt, v nejhorším HRkneš :D A když se zadaří, tak bez zálohy :D :D :D To já zase mám pravidlo, že když něco funguje, tak v tom zbytečně nešťourám... :yes:
atomion (1159)|9.2.2006 09:42
[QUOTE="jumbo"]Hmmm, to je fakt, v nejhorším HRkneš :D A když se zadaří, tak bez zálohy :D :D :D To já zase mám pravidlo, že když něco funguje, tak v tom zbytečně nešťourám... :yes: [/QUOTE]

..tak tahle zásada nemá chybu ale mě se to pak v tom průzkumníku nelíbí!! Asi teda HRknu.. :D :D :D