Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 73 z 73

Téma: Podrobná mapa Evropy

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Je to chyták,předveďte svůj důvtip.Copak to může být?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Čau kluci, potřebuju prosím radu, dnes mne přišel upgrade ČR-EUROPE na DVD a já nevím, jak mám doinstalovat na SD v PDA k mapě ČR s průjezdní mapou Evropy třeba kompletní mapu Francie (na DVD nejsou mapy v .exe jak psal pslany). Pokud v DynavixManageru použiju funkci přidat/odebrat, tak nejde přidat jenom mnou vybraná mapa Francie ale DynavixMobile 2005, čeština, skiny, ale to už přece nainstalované mám ve verzi 1.5.2 a nechci to přeinstalovávat a vracet se k 1.5 která je na DVD a pak to znovu aktualizovat přes web na 1.5.2 se mne zdá postavené na hlavu a za týden budu potřebovat Francii odinstalovat a nainstalovat Rakousko a Itálii, tak to budu muset absolvovat vše znovu?, Předpokládám, že jsem něco blbě pochopil, přece to nemůže být takto kostrbaté. Kam mám zadat kód produktu, který přišel s tím DVD? Jestliže se to musí přeinstalovávat kompletně nepřijdu zase o oblíbené POI? Sice jsem je raději exportoval do .csv, ale byla by to práce navíc, ale hlavně pak budu náhodou spěchat s instalací mapy jiného státu zapomenu na export aktuálních oblíbených POI do .csv a budu pak jenom naštvanej. Díky za rady a zdravím Vás.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hm ja jsem doinstalovaval Nemecko1,2, Italii, Francii1,2 a Rakousko a opravdu se mi doinstalovaly jenom mapy, Dynavix se mi na nizsi verzi nepreinstalil....i kdyz v menu psal, ze bude "updatovat" taky. Takze bez obav...
    O aktivacni kod te to pozada po prepnuti na zvolenou neaktivovanou mapu, neboj, jenom na tu prvni nemusis aktivovat kazdou zvlast Ja osobne aktivoval pres web zcela bez problemu, jinak pres SMS to jde taky....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

2 Surgical: Díky za odpověď, dnes dopoledne jsem se do toho pustil a dopadlo to naprosto přesně jak popisuješ. Dokonce i mé mapy států, které jsem instaloval se shodují s Tvými. Jen nevím, jak napoprvé rozpoznám, že třeba Lyon je v mapě Francie 2 a ne 1. Samozřejmě jsem ho nejdřív zkoušel v 1čce

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Stejskal
    Jen nevím, jak napoprvé rozpoznám, že třeba Lyon je v mapě Francie 2 a ne 1.
    Moment, jenom si to chci ujasnit... To znamena, ze mapa Francie je rozdelana na 2 poloviny a vy musite pri planovani mezi temi polovinami prepinat? To si dela Telematix srandu, ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Pavel Stejskal
    2 Surgical: Díky za odpověď, dnes dopoledne jsem se do toho pustil a dopadlo to naprosto přesně jak popisuješ. Dokonce i mé mapy států, které jsem instaloval se shodují s Tvými. Jen nevím, jak napoprvé rozpoznám, že třeba Lyon je v mapě Francie 2 a ne 1. Samozřejmě jsem ho nejdřív zkoušel v 1čce
    1) predam kolegovi, ktery ma na starosti mobile manager, at zprehledni instalaci map bez software... Funguje to jak pisete - pokud na karte neni software, tak se doinstaluje. Pokud je starsi, tak se aktualizuje. Jinak nic. Vyhoda je jedina: muzete mit vice kare s instalaci.

2) Na strance http://www.dynavix.com/index.php?id=31332 mate prehledove obrazky, co ktera mapa obsahuje.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    To znamena, ze mapa Francie je rozdelana na 2 poloviny a vy musite pri planovani mezi temi polovinami prepinat?
    No, pravda, neni to "prilis" stastne reseni. Stejne je na tom i Nemecko (Nemecko 1 a 2). Myslim, ze to je dost spatne reseni a pevne verim, ze Telematix s tim co nejdrive neco udela. Zatim jezdim v zahranici podle TT.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

To Pavel Stejskal or Surgical
    Pánové, mám k Vám prosbu. Můžete zde umístit ukázky z mapy z Itálie u Dynavixu?
    Jedná se mi o nějaký zapadákov, třeba Rosolina Mare a Silvi Marina. A pokud by dtto zde umístil např. martinhamr z Navigonu bylo by to úplně perfektní. Stále váhám, zda pro cesty po Evropě mám jít na upgrade D.EUROPE, či Navigon.
    Dík

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    To Pavel Stejskal or Surgical
    Pánové, mám k Vám prosbu. Můžete zde umístit ukázky z mapy z Itálie u Dynavixu?
    Jedná se mi o nějaký zapadákov, třeba Rosolina Mare a Silvi Marina. A pokud by dtto zde umístil např. martinhamr z Navigonu bylo by to úplně perfektní. Stále váhám, zda pro cesty po Evropě mám jít na upgrade D.EUROPE, či Navigon.
    Dík
    Podrobnost je stejna jako v mape CR, tj. az do ulicni site. Obrazky z mist, ktera vas zajimaji jsou dole. Snad je na nich videt to, co chcete...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak ještě jednou...
    Připojené obrázky Připojené obrázky  
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

2MartinHamr probůh, proč to sem nedáš v JPG:?:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    Jedná se mi o nějaký zapadákov, třeba Rosolina Mare a Silvi Marina.
    Jj to je celkem pěkné místo Dynavix jsem si minulé léto kupoval hlavně kvůli cestě sem, ale nakonec jsem musel dle papírmapy :? A to jsem dost hnusně zacuchal v Salcburku, maj to tam na <> značený ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to Telematix and martinhamr
    za obrázky děkuji, jasno jsem si udělal, a to tak, že furt nevím. Asi to vyhraje ten, kdo dřív přijde s TMC/RDS fungujícím i v CZ

to martinhamr
    na Navigon 6 se pochopitelně těším i když pochybuji o tom, že při představení něčeho budoucího se dozvíme něco, pro nás zásadního. Mám tím na mysli podrobnost mapy CZ apod.
    Jen tak mimo soutěž, zkoušel jsi si s nimi dopisovat? Já ano, vznesl jsem několik otázek kolem TMC, odpověď přišla za 3 dny, a to tak, že k tomu rozhodujícímu jsem se nic nedozvěděl. :no: Můžu s určitostí poznamenat, že Telematix je úplně jiné kafe….. a navíc, píše česky a často k věci :yes:

to Yankee.106
    že jsou to pěkná místa vím, přece nebudu jezdit na nějaké škaredá…..(snad až na ty komáry v Rosolině Mare….) .
    Možná, že se mýlím, ale kvalita a podrobnost mapy se pozná právě na těchto „zapadákovech“. Tuším, že např. Mnichov bude asi v tomto směru u všech obdobný (až na POI).

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Garmin Nuvi 250 - firmware a mapa střední Evropy
    Od MrPierc_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 04-10-2011, 16:48
  2. PLANstudio - podrobná mapa ČR 1:10.000-40.000
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-11-2008, 14:30
  3. Mapa Evropy pro oziho