Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 a Woize - telefonování přes internet

Milan Švec (938)|27.1.2006 01:20
Pořiďte si free MS .NET Compact Framework verzi 2.0 a nainstalujte. Potom si stáhněte free Woize pro SP, vytvořte si účet a o víkendu lze testovat první VoIP telefonování pro SP s WiFi.

Že jde rovnou o naše Qteky, je jasné už z homepage.

Na pevné linky a mobily kdekoliv (v dostupném prostoru) za 66 haléřů/min., SMS tamtéž za 3,50.

Zatím jsem v českém prostoru našel jednoho registrovaného. Ale všechno jednou začíná. Když Skype spí, máme tu Woize!

Další zájemci vítáni.

cenebris (144)|27.1.2006 15:38
Nejak jsem se nedocetl zda umi peering (jde volat z/do jinych voip siti). A nezkousel jste to sam se sebou, resp. s nekym, kdo ma woize na svem pc? :)
David2008 (15)|14.3.2006 19:04
Dopadlo to prosím nějak?Dneska jsme vybalil Qteka z krabice a dost by mě zajímalo jestli to přes to wi-fi jde.
beecher (9270)|15.3.2006 03:01
[QUOTE="cenebris"]Nejak jsem se nedocetl zda umi peering (jde volat z/do jinych voip siti). A nezkousel jste to sam se sebou, resp. s nekym, kdo ma woize na svem pc? :) [/QUOTE]Tady je myslim naprosto jasna odpoved na tvou otazku. Pokud mas SkypeIn cislo, tak neni problem.
Jakub Ditrich (3)|18.9.2006 10:57
Právě jsem provedl konfiguraci Woize for smartphone na QTeku, jsem ohromen, je to skutečně funkční. Na domácím hotspotu (128/128 kbps) naprosto čistý přenos nez výpadků.

Nezapomeňte po registraci na www.woize.com po platbě (pouhé 3 EUR) aktivovat své číslo. Na výběr je příchozí číslo ze Švédska, Holandska nebo UK.

Nemá cenu laborovat se Skype, protože pro volání z public hotspotu je toto řešení ideální..!