Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poraďte

Martin F._ce4you (21)|17.7.2003 08:58
V současnosti mám iPaq 3870 s paměťovou kartou 128 MB. Uvažuji o mobilu, který by s PDA komunikoval(bluetooth). Existují ale zařízení, která umí to samé co PPC a telefon dohromady. Mám poměrně velkou sbírku softwaru a zvykl jsem si dostatek místa v paměti. Je na trhu zařízení, které mi nahradí iPaq a telefon, poběží tam programy, dají se na něm poslouchat MP3 ve sluchátkách a má dostatečmnou paměť (případně i rozšiřitelnou)?Doporučte!
Pavel Koza (4761)|17.7.2003 09:29
Pocket PC Phone Edition zarizeni jsou plnohodnotna Pocket PC zarizeni navic s integrovanym GSM modulem. Co se tyka aplikaci, tak nani zadny problem, co fungovalo na iPAQu bude na 99.99% fungovat i na Phone Edition. U nas se da koupit vice mene jen Eurotel DataPhone a T-Mobile MDA. Eurotel na to pece uplne, ale T-Mobile se trochu snazi (ale jen skutecne trosicku) o podporu. Pokud se zpravy, ze T-Mobile nabidne zdarma upgrade na Windows 2003, tak by stalo za to premyslet o vyhodne koupi MDA, ted se snad prodava za min jak 10k korun. Pokud jste ji jeste necetl, prectete si recezni XDA, tam je plno zajimavych informaci;)
Martin F._ce4you (21)|17.7.2003 09:34
Recenzi na XDA jsem si právě přečetl. Díky
Mira_ce4you_oldd (192)|17.7.2003 09:57
Jsem uživatelem pristroje MDA a jsem s nim plne spokojen.:yes: Jsou veci, ktere by se dali vylepsit jiz v zakladu, ale temer vse se da vyresit softwarove.
Pouze zakladni pamet 32MB by mohla byt vetsi.
Horsi je opravdu pristup T-mobile k reseni problemu, ktery tyto zarizeni provazel. :(( Tak jak bylo na techto strankach nekolikrat uvedeno, samovolne se vypinala telefonni cast, tzn. vse se tvarilo, ze je v poradku, ale nedalo se dovolat ani poslat SMS. Vse alespon u mne vyresil update radiove cast (udajne jsem tim ale prisel o zaruku).
Pokud bych se opet rozhodoval co koupit, opet bych sahl po MDA.:yes:

Míra
st.tom_ce4you (365)|22.7.2003 16:04
Take jsem si nedavno koupil MDA. T-Mobile za 14000 s DPH, ale zato bez upsani se na dva roky. Nechal jsem si jej odblokovat (14 dni :(( ) a pouzivam ET DataNonstop. Maximalni spokojenost. Pamet 32 MB neni moc, ale da se to resit pridavnou kartou MMC/SD a vsechny aplikace instalovat na kartu. Zatim jsem nezaznameal zadny HW problem. Co me tedy hodne irituje je, ze T-Mobile nema jediny update (Ostatne jako Eurotel). Nejak se mi nechce prijit o zaruku instalaci O2 updatu.
Pavel Koza (4761)|22.7.2003 16:25
Co se typa updatu, tak pokud nemate primy kontakt na p. Hajka (tiskovy mluvci T-Mobile), tak se ani nenamahejte posilat na nejakou neurcitou adresu sve dotazy. Ja to nedavno zkusil potreti, a podle vseho i naposledy.
TiborXDA (25)|23.7.2003 11:26
Taky mám MDA T-Mobile a doporučuju !!!
S T-Mobile mám lepší zkušenosti, odpovědi na mail mi chodí do 24 hod. přímo od info@t-mobile.cz
A tvrdí, že příslušenství i upgrade PPC2003 mají v jednání :sarcastic: