Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 28 z 28

Téma: mChat - čeština

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

..tlačítko Tools/Nastavení na liště (modrá ikonka se skříženým klíčem a kladivem ) - zaškrtnout Hide offline/Skrýt offline..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Měl bych dotaz. Jak teď nedávno ICQ drobnou úpravou protokolu na chvilku vyřadila ze hry většinu konkurenčních IM, tak byl vydán nový plugin pro ICQ. Chtěl bych se zeptat, protože tipuju že starší nefunguje, jestli neplánujete překlad tohoto pluginu (já vím, funguje i anglický, ale ten "český" přeci jen lépe. Mnoo, a popřípadně, čím se dělá takové překládání? (software myslím, tohle je mi na hony vzdálené, ano, jsem lamka)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak o te chybe se uz diskutovalo zde
    Samozrejme, ze cestina funguje dal - aneb tohle je cestina PROGRAMU a nikoliv PLUGINU/PROTOKOLU - ten na to nema vliv (zas tak moc (s troskou nadsazky GGM)). Takze v klidu pouzij tuhle cestinu.

A co se tyce prekladani - bez urazky - nechci se te nijak dotknout, ale pokud jsi polozil takovyhle dotaz, tak to radsi vubec neres a zapomen na to V tomto pripade se nejedna o upravu zadne dll knihovny ala hexa souboru ap. ale o obycejny text, jeste navic velmi prehledne napsany editovatelny o obycejnym "notepadem" (cimz samozrejme nechci "potapece" nijak shazovat, nebot jak jsem uz nekolikrat rikal - odvedl dobrou praci )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Kato.. díkes etě jednou moc za podporu.. ale tolik chvály si snad ani nezasloužim.. je to o tom jen si najít malou chvilku času a pak se podělit s ostatními.. ..a navíc jak si už řekl.. je to jen texťák..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mnoo, úplně blbej nejsem, ale lepší je se zeptat. Samozřejmě, notepad sem zkoušel, ale vyšla jen hatmatilka, ale už tušim, kde je problém. Chtěl sem se ujistit, ten komentář se mi zdál poněkud nevhodný
    Nebuj, o to problému jsem tu četl (i diskuzi tady), sám ho také řešil (mj. se svojí milovanou miriam) jenže překlad se týká i pluginů, které byly rovněž přeloženy, a právě když tam nahraju anglické do česky přeloženého programu, blbne to Ne tak, že by to bylo nefunkční, ale jak to říct, poněkud rozházené. Můžu hodit screen. Chjoo, tak se jen ptám, jestli v případě volného času se chystá přeložení toho upravedného pluginu, nic víc

22.2. edited: Uff, už je mi to jasné, něco mi blbo na pc, v eploreru se jako texťák otevřel korektně, zajímavé. Nicméně jak jsem prohlížel ty překlady, tak to kódování 1250 je přímo v programu a ne plufinu, což jsem špatně povhopil, to zpřeházené přežiju, tu žádost beru zpět. Díkes za trpělivost Jinak překlad nemá chybu

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Neviem ako sa to mohlo stať že som takú banalitu prehliadol, ale aj tak dík. :-)

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

glogloman: diky za tu cestinu pro Mchat ! Dobra prace... btw k ty mature z cestiny - me to ceka za tejden a mam z toho klepec uplne nejvetsi ale doufam ze to dam (sorry za OT)

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Cabik,nikdy sem zadnyho klienta nepouzival,takze jak poznam kterou cestinu stahnout.V polozce about se pise akorat mChat 2.1bo1.Dik

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak stáhni tu první češtinu a pak estli máš v mChatu nějaké pluginy tak to je počeštění těch pluginů..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Cau, nejde stáhnout čestina pro mchat ani jiné pugins ("The page cannot be found"). Kde jinde ji mohu najít?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

To bude tím, že jsem kdysi poprosil Moderátora sekce, aby odstranil ty staré soubory, ale odkazy tam na ně zůsatly..:? Jinak ale poslední dva soubory (kompletní češtiny v ZIPu, pro dva různé buildy) stáhnout lze.. Raději sem ale znovu tu češtinu pro mChat 2.0 build 14 přiložim..

Jinak je již ke stažení verze 2.1 build 02 - zde.. Tuto verzi jsem ale již nepřekládal, protože nyní používám Agile Messenger (pro který jsem také udělal češtinu), ale tato poslední čeština by měla přeložit většinu textů i v novějších verzích..
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

děkuji, děkuji, děkuji, funguje jak má. Dobrá práce.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zdravim, mel bych dotaz. Pokud to zde jiz je, tak mne prosim nekamenujte, nenasel sem to :-( Nejak se mi v mChatu nenacitaji kontakty ( mam Artemis ) se serverem se ovsem spoji, protoze mne vykopne z PC. Diky za jakoukoliv radu, ktera mi pomuze. Jinak preju vsem pekneho silvestra.

Uz sem to vyresil.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. mChat
    Od glogloman v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 166
    Poslední příspěvek: 27-04-2008, 16:51
  2. mChat - icq - dotaz
    Od LorD.FreD v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-05-2007, 11:02