Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Statistika projeté trasy

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Poraďte nadšenému začátečníkovi. Existuje nějaká možnost, jak projetou trasu zaznamenat a později analyzovat?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

GPSGate

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Jen pro upřesnění - GPSGate umožní nasdílet GPS port a zpřístupnit jej více aplikacím současně, je tedy nutno zároveň spustit nějakou jinou aplikaci která poběží na pozadí a která zmíněný průběh trasy pro budoucí analýzu zaznamená, zkuste pohledat určitě už se to tady řešilo

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Jen pro upresneni - GPS Gate umi samozrejmne logovat data sama, tudiz na zaznam trasy uplne staci

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Presto se mi zda vyhodnejsi logovat treba rovnou do OziExploreru (i kdyz i tomu se to da samozrejme pozdeji z GpsGate podstrcit), protoze pak uz se i na ceste mohu podle jine mapy orientovat, kde presne jsem, doma vytvorit treba vyskove profily, nebo jsem si do Oziho vytvoril a zkalibroval platickou mapu, a pak doma hezky prehledne vidim, kde jsem treba jel pres kopce (kterym jsem se mohl i vyhnout), nebo kde jsem se "zbytecne motal" a pod. ;-) ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

GPSgate samozřejmě pomůže, ale mě by se líbila možnost, kterou umí např. Navigon, který generuje přímo knihu jízd do excelu, t.j. odkud, kam, kdy,... To asi TomTom umět nebude. V té souvislosti mě zajímá nejdou pro TomToma napsat nějaké PlugIny? Na ofic stránkách jsem tuto možnost neviděl nikde zmíněnou :-((

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od pivous
    ....Navigon, který generuje přímo knihu jízd do excelu, t.j. odkud, kam, kdy,... To asi TomTom umět nebude....
    Tak to by byla bombasticka zalezitost za kterou jsem ochoten tvurci zaplatit jeho snahu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak po delším zkoumání jsem zjistil, že pluginy pro TomTom existují.
    Např. zadání souřadnic (zde se již řešilo - a vyřešilo, funguje),
    nebo
    - Autoswitcher - aplikace, která automaticky přepíná z denního na noční režim
    - SatSync - synchronizace času PDA s GPS
    - SetTZ - automatické nastavení časové zóny
    vše na http://www.automated.it/ttg-apps.html , free, bohužel jen pro TomTomGO

Čili programovat se to nějak dá, ale jak - ví bůh. A jsou to opravdu pluginy, jen se to nasype do určitého adresáře a je to. Ví-li někdo jak na to, budu vděčen. Chtělo by to nějaké SDK...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ja to do menu dostal.

Staci v souboru *.cap nastavit spravne cestu kam ulozite ten vlastni program

Napr.
    "AppPath|/Program Files/catapps/|"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Zobrazuje se me to uz v menu, jestli to funguje nevim. Zkuste to nekdo.
    Tak jak to je, tak to rozbalte a zkopirujte do rootu PDA.
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tak som to nainstalil a sa mi tak zdá,že to je nefunkčné,v upravenom menu sa stratila volba vypnutia programu a ešte nejaké voľby tak som spravil menšiu upravu:
    quickam.bmp a quickam.cap som dal do \tomtom\sdkregistry
    súbor quickam do \Program Files\TT5catapps
    MyCameras.ov2 a MyCameras.bmp do \CF-Card\Great_Britain_Plus-Map\ a výsledok je ten,že môžem v režime mapy pridávať pozície Speedkamier, nie sice priamo,ale cez BZ.Trošku to je dopletené,skúsim nad tým popracovať.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00118859_tt1_cul.jpg 
Zobrazení: 42 
Velikost: 17.6 KB 
ID: 3920   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00118859_tt2_gMOm.jpg 
Zobrazení: 46 
Velikost: 28.6 KB 
ID: 3921  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ja jsem nepouzil ten MNU soubor a normalne me pribyla stranka 5 v menu a tam vsechny ty ikony, takze stranka 4 s ukoncenim aplikace tam zustala.
    Ale taky se me zda ze to nefunguje. Ale moc jsem se s tim nezaobiral.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od Kocir
    Ja jsem nepouzil ten MNU soubor a normalne me pribyla stranka 5 v menu a tam vsechny ty ikony, takze stranka 4 s ukoncenim aplikace tam zustala.
    Ale taky se me zda ze to nefunguje. Ale moc jsem se s tim nezaobiral.
    Taky jsem neodolal, zkoušel a dospěl k podobným výsledkům, tj. že dám ikony do menu tam kam třeba, ale to je tak asi vše ....

Hledal jsem na netu a našel stránku s OpenTom projektem (http://www.opentom.org/index.php/Main_Page) a z materiálu na těchto strákách jsem (snad dobře) pochopil, že TomTomGo pracuje pod linuxem. Pokud tomu tak opravdu je, tak si jako BFU říkám, že plug-iny v PDA pod WinCE asi fungovat nemohou ........ bohužel. Mýlím se ???:?

Podobná témata

1. Přepočet trasy
    Od elviselvis_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-08-2011, 14:11
  2. plánování trasy v PC
    Od knorek v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2007, 07:37
  3. GPS - ukládání prošlé/projeté trasy
    Od rcad v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-05-2007, 14:35