Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Upgrade 5.2

Nováček
    Registrace
    May 2008

Nevite link, kde by se dal stahnout update 5.2 pro navigon v EN verzi pro WM2003. Na strankach navigonu je pouze verze pro WM2005. Podarilo se mi najit verzi DE a IT, ale EN nikde.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

No jestli máš WM5 tak na navigon com,anglie.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Takže, neb mě čekají nějaké pojížďky po Evropě, rozšířil jsem neřídké řady Novigoňáků. Zakoupil jsem verzi 5.1 (s mapovými podklady staršími 12 měsíců), s problémy, ale přece jsem tam naládoval EvropuC, funguje to. Sice podle předpokladu mapa v ČR nic moc, téměř nepoužitelná i v Praze, ale po nějakém otestování a „ošahání“ programu již teď jsem přesvědčen, že až projedu Rozvadovem bude to soft „mé krevní skupiny“ (až na pár maličkostí).
    Mám ale problém, stáhnul jsem si upgrade 5.2.6, českou verzi, postupoval podle návodu pro instalaci na kartě (odinstalování, nahrání cab souboru do kořene SD, spuštění tohoto souboru). Problém jest v tom, že se rázem spustí instalace (zeptá se jen na akceptaci autorských podmínek) a pak to jede až do konce, ale nainstaluje se to do Program Files na PDA – já to potřebuju na kartě. Zkoušel jsem kde co, výsledek nevalný.
    Mám tedy otázky:
    1. Jak to dostat na kartu, jaký je v tom fígl?
    2. Co umí 5.2.6 proti 5.1. Jedná se o něco podstatného, nebo při daných problémech se jedná o zbytečnou ztrátu času?

edit 9.7.2006 -------------------
    Na bod 2 si odpovím sám, ve verzi 5.2.6 jsou zejména odstraněny problémy s TMC v Rakousku a Švýcarsku. Tím, vzhledem k plánovaným trasám, se pro mě vyřešení bodu 1 stává důležitější než jsem si původně myslel. HELP !!!

edit 11.7.2006 -------------------
    Na bod 1 si odpovím také sám, je vyřešen. Program CabInstl je mocná čarodějka!
    Jinak, děkuji všem zkušenějším uživatelům, kterým bylo jasné oč běží, že mě v tom nechali vykoupat. Výsledkem totiž bylo, že jsem si osvěžil základy správy PDA, které zřejmě byly značně zatuchlé. Dalším přínosem bylo to, že v zápalu boje při nějaké akci jsem přišel o všechny informace na SD kartě, takže jsem musel mnohé instalovat znova – alespoň jsem si tam uklidil…. Tedy ještě jednou, děkuji pěkně.
    Jinak doufám, že vlastní práce s programem v ostrém reálu již bude OK. Instalace a způsob upgrade mě tedy dost rozladil. Instalátor při instalování map nabízí možnosti – čtečka nebo ActiceSync, ale větší mapy pomocí synchronizace nahrát nelze. Hlásí to chybu, přitom na NT jsem měl čtečku, která 2 G kartu nevidí – to byl první oříšek. A dát upgrade v souboru cab bez návodu instalace na kartu, přitom prvotní instalace i s ní počítá, to byl druhý a vrcholový oříšek. Závěrem tedy, zlatý Telematix se svým propracovaným systémem instalace a upgradů Dynavixu. Navigon se v tomto směru má kde učit.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. upgrade WM 5.0 na 6.0 (6.1)
    Od jacobsen_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-02-2009, 17:06
  2. Upgrade na WM 6
    Od paveldvorak v sekci Dell
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 27-02-2007, 14:27
  3. Upgrade na 420