Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Držák do auta

Nováček
    Registrace
    May 2005

Dobrý den, chtěl bych používat svého Looxe pro autonaviagci, neporadil byste mi někdo jaký držák do auta si mám koupit? Něco bezpečného, kvalitního a praktického. Předem moc děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Ja pouzivam Dicota Keeper 1 a jsem spokojeny. Jinak se jeste podivej na aktivni drzaky Brodit - taky jsou na ne dobre ohlasy.

Nováček
    Registrace
    May 2005

jaké přichycení má tento držák. Je lepší "husí krk" nebo jiné řešení?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Prichyceni ma standardne v baleni 3 druhy (nalepeni na sklo, na palubku a moznost prisroubovani)
    1) husi krk (pouzivam kdyz jedu cizim autem - drzi bez problemu)
    2) v nasem aute (Fabie) jsem pouzil tu treti - nasroubovani. Nechtel jsem ovsem vrtat do palubky, tak jsem prosrouboval takovy ty plonkovy cudliky nad radiem (je v nich treba rozmrazeni zadniho skla - ostatni mam neobsazeny - stoji par korun a jdou snadno vymenit). Jen je treba si to hodne dobre premerit, aby slo vyndavat CD a panel od radia - ja mel vic stesti nez rozumu a odhad vysel
    Takze - lepsi reseni? S husim krkem zadne problemy nejsou, jen nekomu (a to nemyslim poldy) muze vadit ve vyhledu. Ja jsem zvolil to prisroubovani - na slunci je o trochu lip videt na display (je to vic zapustene do auta) a v noci ti PDAcko tolik nezari do oci. Jine vyhody/nevyhody nevidim

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Jeste jsem si vzpomnel - kamarad ma nejaky drzak s husim krkem co vypada jako Dicota, ale v miste, kde se samotny drzak napojuje na husi krk NEMA kloub - tudiz by pro moji variantu prisroubovani nad radio byl nepouzitelny - polohu muze stelovat jen tim krkem, ja muzu krkem i kloubem

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Koupil jsem v ElektoWorldu drzak na LOOX 520 asi za 600,- Je to drzak s nastavitelnou sirkou, da se priplpnout na sklo (husi krk).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Souhlas se Strikerem. Dicota Keeper je opravdu velmi dobrý držák...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Přesně tak Dicota Keeper je asi nejlepší, navíc jde natáčem v různých směrech a to některé držáky neumožňují.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Tak jsem se díval na ten Dicota, vypadá pěkně, jen asi je pasivní, Brodit vyrábí i aktivní - napájení po zaklapnutí. Nevíte někdo jestli je taky s těma třemi možnosti uchycení? Je to tak standardně u všech držáků? Dík moc za názory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

No koukal jsem ted na ty drzaky Brodit - pokud chces pevnou instalaci (schovany nabijeci kabel) tak jsou vazany na jeden typ zarizeni (kvuli konektoru) - coz jsem nechtel

U GPSky mas standardne i nabijecku do auta (redukci/konektor jsem mel u LOOXe) takze jsem mel rozhodovani jednodussi.

Co se tyka uchyceni - vypada to bud na prisroubovani a nebo zasunuti do vetrakovy mrizky, ale koukni se na Brodit

Nováček
    Registrace
    May 2005

u gpsky mám konektor do auta, u looxe ne. Mám oktávku, myslel jsem že husí krk je nejlepší, ale asi ne, proto jsem se ptal. Kouknu na Brodit

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

U GPSky je nabijecka (na jedne strane cigaretak na druhe kruhovy konentor cca 3-4 mm prumer)
    U LOOXe jsem mel v krabici jeste nabijeci konektor (na jedne strane konektor do LOOXe na druhy je samice cca 3-4 mm na napajeni) - ten konektor je asi 4cm dlouhej a do nej jde zastrcit ta nabijecka od GPSky

P.S. To je hrozny popisovat jak vypada konektor

Ten husi krk neni vubec spatnej, ja jsem jen nechtel provizorni reseni ..

Oktavka ma stejne pitome umistenej zapalobvac jako Fabie - mezi sedackama - takze pokud si nesezenes prodluzku tak ti pri razeni bude ten kabel trochu vadit.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

A ja ARKON, viz. fotka. Neni to spatne reseni, protoze ma integrovany reprak a umi dobijet i externi GPS. Nicmene reseni na "husim" krku to neni nejlepsi ... do 130 km/h je to OK, ale potom bleee
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00118536_DSCN1810_Nn4K.jpg 
Zobrazení: 71 
Velikost: 69.5 KB 
ID: 3908  

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Stheepan
    A ja ARKON, viz. fotka. Neni to spatne reseni, protoze ma integrovany reprak a umi dobijet i externi GPS. Nicmene reseni na "husim" krku to neni nejlepsi ... do 130 km/h je to OK, ale potom bleee
    koukám, že používáš TomToma, jak jsi spokojený? Myslím teda v ČR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Sice to nepatri k tematu, nicmene kratka odpoved: zatim je to ten nejlepsi sw co jsem mel moznost na PDA testovat. Jeste me zbyva Dynavix, s tim to nedokazu porovnat.

Vice pripadne v SZ.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Držák do auta
    Od zury_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 14-11-2009, 19:02
  2. Držák N560 do auta
    Od Baltazarek_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-03-2009, 21:43
  3. držák do auta
    Od ucitel v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-07-2008, 20:40
  4. Držák PDA do auta
    Od killerGBU_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 03-10-2006, 13:28
  5. Držák na PDA do auta
    Od brmbol_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-06-2005, 10:58