Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Email s upozornenim na novy prispevek ve forech - vyjadrete se

Pavel Koza (4761)|16.7.2003 17:00
Pokud jste navstevovali ce4you jeste pred jeho poslednim prerodem, jiste jste si vsimli, ze drive chodilo oznameni o novem prispevku ve forech vcetne obsahu prispevku. V nove verzi tomu tak neni a vy se zakonite ptate PROC. Abych neodpovidal kazdemu zvlast, uvedu zde dva duvody, proc ke zmene doslo:

1) Nestavalo se to casto, ale preci jen se stavalo, ze nekdo "prispel" i nejakym warezem (seriovym cislem), pripadne diskuze prerostla v nevkusnou hadku. Tento zpusob mi jako adminovi dava lepsi moznost, jak takovym vecem celit.

2) Minimalne jednou denne nekdo na prispevek odpovedel emailem (i kdyz tam byl napis jak stodola, ze se na nej primo odpovidat nema) a ja travil spoustu casu jejich vyrizovanim.

Uznavam, ze tato zmena rozhodne neni k lepsimu, ale jelikoz mne nenapadl zadny rozumny zpusob, jak podobnym problemum celit, zasilani obsahu jsem "docasne" vypnul.

Nicmene bych o tom rad vyvolal diskuzi - nekolik lidi se mi jiz ozvalo soukromne, takze nyni mate moznost se k tomu vyjadrit i tady. Budu rad za jakekoliv podnety - i ja osobne jsem danou vymozenost pouzival, snad spolecne najdeme nejake uspokojive reseni:yes:
Michal Jelínek (220)|16.7.2003 17:08
Chci ji zpet, byl to jediny zpusob jak vyfiltrovat behem nekolika malo vterin (a ze mam casu stale mene) balast od rozumnych prispevku.

Na druhou stranu chapu, ze je treba neposkytovat seriova cisla pro software majlem. A taky nechapu uzivatele, kteri si misto hledani v diskusich PORAD a PORAD ptaji na to same dokola.

Jak z toho ven? Pokud si lidi nesahnou do vlastniho svedomi a nezacnou se chovat mravne, tak za to mi ostatni budem tvrde potrestani. Skoda, ze si tech par, kvuli kterym to je, nemuzem na Vackavaku privazat ke kulu a az pujdem na obed poradne ho nakopnout do ... no vite kam :-)
Pavel Koza (4761)|16.7.2003 17:19
[QUOTE="mech1"]Na druhou stranu chapu, ze je treba neposkytovat seriova cisla pro software majlem. A taky nechapu uzivatele, kteri si misto hledani v diskusich PORAD a PORAD ptaji na to same dokola.[/QUOTE]

Ehm, co se tyka tohoto problemu, tak odpovednost v nove verzi pada i na mou hlavu, pac neni hotove vyhledavani, ale pracuje se na nem!
Mira_ce4you_oldd (192)|17.7.2003 08:10
Prosím, prosím pěkně prosím o vracení do předchozího stavu.
Opravdu to bylo pro uživatele podstatně rychlejší a člověk se k příspěvkům mohl na PC (PPC) vrátit i bez připojení na net.

Míra
Michal Jelínek (220)|17.7.2003 09:12
Ono to ma jeste jeden aspekt. Totiz spousta lidi ani nevi, ze jim nechodej zpravy, protoze defaultne je to zakazano.

Ostatne o cem si myslis, ze svedci malo prispevku? Ja myslim ze o tom, ze si lidi naucili pouzivat pres e-mail ...
PavelR. (2184)|17.7.2003 10:30
Rovnez bych se priklanel k navratu do predchoziho stavu. Byla to jedna z veci, na kterou jsem si na ce4you/pdagold docela zvykl a ktera mi umoznovala se rychle rozhodnout o tom, zda prispevek budu igonorovat nebo se jim zabyvat dale a to bez nutnosti otevirat prislusnou stranku diskuze ... a to nemluvim o tom, kdy nemam "rozumny" pristup k webu, ale napr. pouze k poste (napr. pri toulkach ceskou krajinou se svym PDA). I kdyz na prispevky nelze mailem odpovedet, tak neni nikdy na skodu si byt schopen v e-mailech precist, jak reaguji ostatni.

Jinak ale chapu duvody, ktere admina k tomuto kroku vedly a rekl bych, ze je to jen otazkou zvyku ... ale ono se ne nadarmo rika, ze zvyk je zelezna kosile a proto se mi zatim zvyka hure :)

PavelR.
NOD32 (6)|28.9.2003 00:23
Dobry den

Moc mne mrzi ze nemohu cist ve sve poste emaily z diskuze ce4you.Bylo to me oblibene tema na cestach.I prave proto jsem si vytvoril novou registraci,ale ted zjistuji ze neni problem u mne,ale ve zmene pravidel admina.
Me prani je,aby se vse navratilo na predchozi stav.Nedalo by se treba postihnout jen jednotlivce,kteri zasilaji zakazane tema?Mam PDA prave proto abych mohl cist svou postu off-line.Nemam cas sedet u PC klikat na dokazy,abych se konecne neco docetl.
RM:no: :no: :no: :no: :no:
hybo (3107)|12.10.2003 21:46
No, ja to taky nejak neuvital, ale je potraba to pochopit :

ad 1, je mozne zasahnout v prispevku, pokud neni vhodny

ad 2, server zije z reklamy, takze ........
Pepicek (25)|20.1.2004 12:46
Co se tyce posilani upozorneni na prispevek na email, tak jsem si vsiml ze od minulyho tydne SEZNAM.CZ aktivoval sluzbu Spam, a veskere emaily s timto upozornenim z ce4you.cz se mi implicitne stehuji do slozky Spam (a ja furt ze mi nikdo neodpovida :D :D - jenom takovy upozorneni pro ty co maj email na seznamu.
m.sachl (153)|20.1.2004 14:24
me to chodi normalne do inboxu... ale zase mi vyhazuje do spamu jine 'hromadne' emaily, ktere jsem si sam objednal, ze je chci dostavat...
asi ten jejich spam filtr ma nejakou individualni inteligenci. kazdopadne se mi nelibi, jeho vnucovani uzivatelum a privital bych moznost jej napr. vypnout nebo konfigurovat. uz jsem kontaktoval podporu seznamu, ale asi muj email skoncil ve spam kosi :)
...ale to je vlastne OT - sorry...

Martin S.