Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

podivne vytuhnuti qteku 9100

JecminekMaselnik (464)|24.1.2006 18:14
mam qteka s novou romkou 1.6.xxx dneska mi vytuhl zajimavym zpusobem. Mel jsem ho v aute v tasce, lehke BT HF na hlave. Uskutecnil jsem par hovoru (prijatych), prijel domu, vypnul HF, telefon normal blikal zelenou a modrou ledkou (telefonni cast a BT), ale kdyz jsem potreboval vytocit cislo, tak se mi nepodarilo "probudit" ze stand-by, zkusil jsem na nej zavolat, dostal jsem vyzvaneci ton, ale telefon ho vubec neindikoval. Jedine co pomohlo, byl softreset. To cislo, ze ktereho jsem volal v call logu nemam. Stalo se vam nekomu neco podobneho? Byt nedostupny kvuli resetu jeste zkousnu, ale tvarit se jako dostupny a mit nereagujici telefon bych tedy vydychaval tezko.
mmoobbyy (136)|24.1.2006 18:43
Tady je to hodně podobné, ale o Variu :?
JecminekMaselnik (464)|25.1.2006 08:08
muj problem je jiny. Kdyby vytuhlo radio a telefon odmital hovory, tak mi to nevadi tak moc, jako ze se tvari v pohode, diody blikaji, kdyz se na nej vola, vraci vyzvaneci ton, ale navenek nereaguje...Timto zpusobem neprijate hovory mi jednak ani operator ani nenotifikuje via sms a nemam je ani v call logu.
tazz1 (680)|25.1.2006 15:24
[QUOTE="JecminekMaselnik"]muj problem je jiny. Kdyby vytuhlo radio a telefon odmital hovory, tak mi to nevadi tak moc, jako ze se tvari v pohode, diody blikaji, kdyz se na nej vola, vraci vyzvaneci ton, ale navenek nereaguje...Timto zpusobem neprijate hovory mi jednak ani operator ani nenotifikuje via sms a nemam je ani v call logu.[/QUOTE]

TAk to mi nekdy dela taky. Docela me to stve. Nevite nekdo cim to je?
B@st@rRRd (297)|25.1.2006 17:49
Nedělá to jen na variu ale i mdaIII, a když jedu metrem a mám puštěnej pocket music a kterej mi zhasíná displej při přehrávání, tak po třech písničkách vytuhne a jediný kloudný způsob jak uzprovoznit je ho vyresetit:-(
tazz1 (680)|25.1.2006 19:48
[QUOTE="B@st@rRRd"]Nedělá to jen na variu ale i mdaIII, a když jedu metrem a mám puštěnej pocket music a kterej mi zhasíná displej při přehrávání, tak po třech písničkách vytuhne a jediný
kloudný způsob jak uzprovoznit je ho vyresetit:-([/QUOTE]


no ale cim to je ?