Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A730 "promačknutá" fólie

katom (9)|24.1.2006 14:04
Mám problém, že se mi obcas promačkne dotyková folie, pod uhlem to vypada jako by byla pod tou folii voda, problem je v tom ze se folie chova jako smacknuta, tutiz je PDA temer nepouzitelny, je to duvod na reklamaci???
Phantomash (43)|26.1.2006 09:48
[QUOTE="katom"]Mám problém, že se mi obcas promačkne dotyková folie, pod uhlem to vypada jako by byla pod tou folii voda, problem je v tom ze se folie chova jako smacknuta, tutiz je PDA temer nepouzitelny, je to duvod na reklamaci???[/QUOTE]

...to je snad špatnej vtip, ne?! :D

Ph.
gunther_ce4you (21)|10.4.2006 23:30
prečo by to mal byť "špatný ftip"?
men sa to stáva tiež, stačí keď prejdeš prstom po tej ploche a ťahom akoby vyrovnáš.
spamoid (83)|11.4.2006 08:47
A to na LCD nemate ochranou folii? Jen se ptam, protoze predstava, ze se mi s tim originalnim LCD neco stane tim, ze ho podrapu me vcelku desi... Proto mi prijde par kacek za folii jako dobra investice, ne?
Pavlucha (1496)|11.4.2006 09:22
Ta s tím nemá moc společného.
Fuzo_ce4you (24)|1.5.2006 09:40
Souhlasil bych s Phantomasem, musi to byt spatny vtip. Jakakoliv zavada ktera mi brani vyuzivat koupeny produkt je duvod k reklamaci. O tom se snad neda bavit.
A k te folii, mam A730 uz asi dlouho a prvni co bylo tak jsem ji venoval ochrannou folii, vysla me na cca 400-500 Kc ale je puvodni, mam ji tam uz 2 roky +- nejakej mesic a je porad funkcni na rozdil od folie za par supu je na disp. i na slunci neco videt a rekl bych velice pekne. Kupoval jsem ji u Sunnysoftu.
Nepouzivat folii se da prvni tyden po koupi zarizeni, mozna do prvni vyplaty. Je to hazard nechat to bez.
Phantomash (43)|3.5.2006 10:03
Včera jsem si konečně nandal na své PDA novou ochranou fólii Brando a zatím spokojenost. Tedy až na pár renonců při montáži, ale to bylo mou nešikovností nebo spíš neznalostí. příště se to huž nestane :D