Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FS LOOX 720 + SonyEricsson K700i

Biohazard_ce4you (3)|23.1.2006 20:54
Čus všichni! Potřebuju pomoc! Už nějakou dobu se snažím rozběhat internet na mojem Loox 720 v kombinaci se sonyericssonem k700i. Tarif mam aktivovany u T-mobilu, přes GPRS.

Zkoušel sem si poslat na mobil konfigurační SMS,ale žádná mi nedošla, zkoušel sem to nastavit manuálně jak v mobilu tak v PPC, ale vše bez úspěchu.

Kdyby se tu našla nějaká dobrá duše, která by popsala krok za krokem, jak vše nastavit, budu velice vděčen. Mysli, že nejen já ;)

Díky moc Biohazard!




Loox 720, 1GB SD Pretec, Genius KB-06XE.:!: :!: :!:
gema (7)|23.1.2006 21:11
Predpokladam ze sparovane je mas. Ani nevi jestli je nutne mit nastaveny mobil. Prodlouzil jsem smlouvu a vzal 6021 kvuli datum a honim to pres Twist unl.. V tel. jsem nic nenastavoval, v Looxu pri sparovani jsem vybral sluzbu dial up a pro jistotu zadal vytacene cislo *99***1#. Ale spoustim to pres E2C a tam to myslim je nastaveno zvlast. Zatim ani jediny problem, tedy krome toho, ze kdyz vypnu Looxe a zapomenu vypnout BT tak musim resetovat :(
Biohazard_ce4you (3)|23.1.2006 21:28
Ta Nokie už byla asi nastavena... V mobilu je třeba si nejprve vytvořit datový účet, přes který se pak PPC, notebook či PC připojuje. Pokud je ale někde zádrhel, jako u me, tak se to neda rozchodit.

Jinak zařízení spárovaná mam, jen by me zajímalo, jestli uživatelské jméno a heslo při párování má nějaký vliv na uživ. jméno a heslo v profilech vytvořených pro komunikaci s mobilem.
Zdenek Malinsky (9781)|24.1.2006 01:40
1. návod

2. Na některých telefonech (například Sony Ericsson K700i) je nutné před řetězec +cgdcont= zadat Z;, takže začátek pak bude vypadat Z;+cgdcont=
viz

3. V řetězci *99***1# se může místo jedničky zadat číslo, kolikátý je v mobilu nastavený datový profil pro GPRS (ne wap!).
Biohazard_ce4you (3)|24.1.2006 14:02
:D Paráda:-))) Tak už mi to funguje. Opravdu stačilo přidat do řetězce pro modem pouze to "Z"
Zdenek Malinsky (9781)|24.1.2006 14:20
Z jako Zdeněk, ne? :D
Doporučuji pročíst i další potřebné články v rubrice Začínáte? Čtěte! na titulní straně ce4you.

Tohle určitě znáš. ;)