Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mobility 1/2006 a hodnocení ce4you.cz

blue face (120)|23.1.2006 08:06
Četli jste zatím poslední mobility? A černý sloupeček Windows mobile - kde obvykle doporučují share a free soft?

Tak úplně dole doporučuje p. Jiří Kuruc návštěvu www.ce4you.cz s tím, že se jedná o nepříliš aktuální server s rozsáhlou diskusí a několika aktivními diskutéry.

(taky jsem se v recenzi na qteka dozvěděl, že mezi WM 5.0 a WM2003SE není žádný velký rozdíl).

A já si myslel, že ce4you.cz je prakticky centrem dění WM ... a ono není příliš akutální :D
daww (687)|23.1.2006 08:26
Není nad to, když "fachman" dělá "dobře" svoji práci a je odborníkem na slovo vzatým.:D :D :D
ipf (2136)|23.1.2006 08:34
Pokud jste si dobře přečetli jejich recenzi na QTEK 8310, tak si ho nekoupíte protože tolik nedostatků od zařízení s WM5 je ostuda a hanba. Stačí ale navštívit ce4you, přečíst si pár příspěvků od Milana Švece a Petra Šebesty a jeden zjistí, že spousta nedostatků neexistuje, spousta je již uživateli uspokojivě vyřešena a zbytek je otázkou času.
Mobility čtu léta, ale po přečtení lednového čísla jsem se rozhodl jejich předplatné neobnovit.
Martin Ráž Hoch (1832)|23.1.2006 09:21
To je opravdu velmi smutné, pan Kuruc bude zřejmě odborníkem na slovo vzatým a to je jeho specializací Pocket PC sekce... Mobility nečtu už dlouho, ale tohle mě znovu utvrzuje, že opravdu není proč, takový diletantizmus:)

Vy aktivní diskutéři:D!
bobo.4150.sk (176)|23.1.2006 09:34
Pravdou je, že ani mne sa článok o QTeku nepáčil, ale druhou stranou mince je otázka, ČO namiesto Mobilít čítať!!! Neviem o existencii iného porovnateľného časpopisu, ktorý by stál za hriech utratenia mojich poctivo zarobených peňazí. (Iba že by mi tých pár aktívnych diskutérov :yes: poradilo...).
Ono ja mám totiž pocit, že čo sa týka Pocket PC majú niektorí recenzenti stály odpor. Ale o iných platformách, resp. mobiloch bez OS píšu podľa mňa vcelku dobré články.
Martin Ráž Hoch (1832)|23.1.2006 11:18
Já občas zainvestuju do Mobile & Wireless, který je sice trochu dražší, ale pár informací tam ke čtení je.
Zdenek Malinsky (9781)|23.1.2006 11:56
Pořád nevím, proč bych si měl kupovat časopis(y), když už min. 95% informací vím 1-2 měsíce z internetu. Navíc, pokud časopisy schovávám, zabírají místo a pak když něco potřebuji najít, tak to stejně nenajdu nebo za dlouho. Většinou jsou i tištěné na nevhodném papíře, takže ani na WC nejdou použít (že by byly trošku užitečné) ;) . Pokud myslíme ekologicky, musíme pak časopisy nosit do sběru a to je zase ztráta času, takže....
Martin Ráž Hoch (1832)|23.1.2006 12:17
Přeci jen jako kratochvíle na cesty (metro apod.) kde GPRS nebo alternativní spojení nejsou až tak kvalitní:) - tak nějak používám tištěné časopisy já.

Pochopitelně, že při dostupnosti netu to nemá příliš význam a na tom záchodě také ne:D
blue face (120)|23.1.2006 12:34
Nutno ale přiznat, že recenzent uvádí, že není příznivcem WM a že při srovnání s Nokií N70 staví Qtek na stejnou úroveň.

Tištěné časopisy mají své výhody - v metru, lépe se čtou i v tramvaji, autobusu a hlavně ve vaně:D, kdy jsou dost odolné proti vodě. Nedochází jim baterka a člověk je může držt v jedné ruce s držadlem autobusu, mají větší písmenka a nemusí se tak často obracet stránky :cool:
bobo.4150.sk (176)|23.1.2006 13:12
Prednedávnom priaznivci PDAčiek obhajovali výhody elektronickej knihy, časopisu atď. Aby sme sa nedostali nakoniec na úroveň obhajoby neekologického plytvania papierom na nekvalitné časopisy :D
Ale: Mobile & Wireless som si asi 3 krát v rôznom období kúpil, ale zistil som, že nezávisle na období jeho kúpy trpí rovnakými problémami: veľa papiera na málo informácií (obsah by sa úplne v pohode zmestil na formát A5), hľadám len informácie o mobiloch, prípadne PDA a za tú cenu mi zopár málo informácií nestojí. To už radšej investujem do Computeru.
Martin Ráž Hoch (1832)|23.1.2006 13:16
Pokud se jedná o rádoby odborný časopis, tak mi není jasné, jak může recenzent publikovat takto nahlas svůj subjektivní názor a ovlivňovat (odrazovat) tak čtenáře (tedy leda, že by dostal zaplaceno od Nokie). To mi nepřijde příliš profesionální, ale co... relevantní informace stejně najdu tady:)
CommanderZ (1798)|26.1.2006 14:06
Jen tak me napadlo...jak se pozna aktivni prispevovatel? Ze ma vic jak 4 prispevku denne? Tech je tu operavdu jen par (jak jsem se tak narychlo dival tak doslova) :D